هر Amazon Fire قرص فروش در یک سرد تخفیف در حال حاضر

اگر این یک سال نرمال شکارچیان معامله را بسیار استفاده می شود تا خود را "غیر ضروری" بودجه برای تابستان (اگر نه

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
اگر این یک سال نرمال شکارچیان معامله را بسیار استفاده می شود تا خود را "غیر ضروری" بودجه برای تابستان (اگر نه کل سال) در حال حاضر. اما آمازون 2020 روز نخست جشنواره از تخفیف های بزرگ و قاتل معاملات با تاخیر تا اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که لزوما به این معنا نیست شما نباید خرید هر چیزی که بیش از سه ماه آینده.
در عوض, شما ممکن است به سادگی می خواهید به حتی بیشتر مراقب باشید بیش از حد معمول در مورد آنچه شما خرید و هنگامی که. یک عضو کم هزینه آتش تبلت خانواده, مثلا, همیشه, هوشمند, خرید اگر شما نمی توانید استطاعت یکی از اپل در بازار-پیشرو در iPads. اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید مورد علاقه خود را ارزان مبتنی بر آندروید تخته سنگ در یک تخفیف عالی که آیا شما ترجیح می دهید یک "استاندارد" مدل و یا یک بچه دوستانه variant.


یک بار دیگر 8-inchers در فروش در 30 $را $89.99 و $119.99 شروع قیمت با 2 و 3GB RAM, شمارش بود. آتش HD 8 Kids Edition در ضمن در حال حاضر مشخص شده توسط یک حتی heftier 50 دلار معادل 36 درصد آن $139.99 قیمت در یک واحد ذخیره سازی 32GB تنظیمات متعدد و چشم نواز گزینه های رنگ.


فوق العاده جمع و جور و ultra-low-end, Amazon Fire 7 بدیهی است که ارزان تر شروع در $15 کمتر از حد معمول به طور منظم در یک نوع با 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی یک cringey 1GB RAM, تعداد و متوسط 1024 x 600 صفحه نمایش. کودکان متمرکز بر آتش 7 نسخه در دسترس است برای 40 دلار آن $99.99 لیست قیمت با مشخصات یکسان در حالی که بچه دوستانه Fire HD 10 هزینه 50 دلار کمتر از حد معمول است.


آتش HD 10 و HD 10 Kids Edition سهم بزرگی صفحه نمایش 1080p محترم پردازنده ای چهار هسته ای و 2 گیگابایت حافظه و همچنین به عنوان یک 12 ساعت عمر باتری با نسخه سابق نیز در فروش در زمان نوشتن این مقاله در 50 $تخفیف خود را با انتخاب 32 یا 64 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار ،


قبل از کشیدن ماشه این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این جهان قوی ترین قرص (حتی در بخش قیمت) در حال اجرا به شدت تغییر یافته نسخه از اندروید در کنار نرم افزار از همه چیز با هیچ مقام رسمی دسترسی به فروشگاه Google Play. در همان زمان هر چند آن را غیر قابل انکار دشوار برای پیدا کردن قابل مقایسه سخت افزار در قیمت های مشابه.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب