سامسونگ Galaxy Z برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G ممکن است ارزان تر از شما فکر می کنم

Samsung Galaxy برابر آن لمس کردن و رفتن وجود دارد در حالی که برای, اما در نهایت, آن را تقریبا در سنگ تر

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
آن لمس کردن و رفتن وجود دارد در حالی که برای, اما در نهایت, آن را تقریبا در سنگ تراشیده شده که سامسونگ دوم تا کنون به صورت افقی دستگاه تاشو واقع خواهد شد دیدن نور روز در اوایل ماه اوت به عنوان هر کس تا به حال در ابتدا به عهده گرفت.
همراه با Galaxy برابر عاقبت به طور گسترده ای انتظار می رود به طور قانونی تغییر نام آن به Galaxy Z برابر 2 و همچنین به عنوان به طور کامل به بیرون درز کرد توجه داشته باشید 20 و توجه داشته باشید 20 فوق العاده نیز وجود دارد 5G-فعال اشتقاق سامسونگ همیشه اول به صورت عمودی تاشو گوشی های هوشمند است که همیشه شایعه برای یک اطلاعیه رسمی در ماه آینده مجازی Unpacked event.
اگر چه Galaxy Z تلنگر 5G و Z برابر 2 هرگز دقیقا شده جهان بهترین ایکه حفظ اسرار, امروز اولین بار ما شاهد یک منبع قابل اعتماد برای مقابله با قیمت گذاری خرده فروشی و ماده هر دو در جزئیات و با ویژگی. در حالی که این انعطاف پذیر نیروگاهی در حال بدیهی است که مجموعه ای به آنچه که ما می خواهم مرسوم نمایش به ارزان خود را با شروع قیمت صدا بسیار زیادی را در خط خود را با طرح های پیچیده و دولت از هنر و مشخصات و هیچ چیز بالاتر از آن سطح است.

تقریبا دو جایزه برای Galaxy Z برابر 2 5G

با توجه به ناشناس خودی به نقل از تقریبا همیشه قابل اعتماد, کره ای, انتشار ETNews به "فروشگاه قیمت" این بدون شک 5G قادر Galaxy برابر 2 نام Z برابر 2 است "به طور موقت مجموعه" در $1,990. که فقط اتفاق می افتد به توان دقیقا به اندازه سامسونگ در اصل شارژ برای Galaxy برابر در میهن خود و همچنین دوام 10 دلار در شمال آمریکا قیمت از مشکل نسل اول محصول.
نگه داشتن در ذهن که OG Galaxy برابر فاقد 5G اتصال stateside اما این تنها یکی از تعداد زیادی از "رایگان" ارتقاء مجموعه ارائه می شود توسط Galaxy Z برابر 2. در مقایسه با سلف خود, این پسر بد است انتظار می رود به ایجاد یک جهش بزرگ از نظر دوام نیز با همان فوق العاده نازک شیشه ای فن آوری مورد استفاده توسط 4G LTE-محدود Galaxy Z تلنگر برای تقویت ذاتا شکننده ساخت.
شاید مهم ترین تغییرات را ببینید 7.3 اینچ صفحه نمایش اصلی و صفحه نمایش 4.6 اینچ پوشش صفحه نمایش 2019 Galaxy برابر ضربه در اندازه به اطراف 7.6 و 6.2 اینچ به ترتیب به ذکر است حل خواهد شد به روز رسانی این ناهنجاری تقریبا به طور کامل حذف و اولیه پنل مجهز به 120 هرتز سرعت رفرش قابلیت های به عنوان به خوبی.
به طور طبیعی, Galaxy Z برابر 2 5G نیز خواهد بود همه در اطراف قوی تر و همچنین به عنوان همه کاره در تصویربرداری بخش از آن استاد پس همه در همه, که $2,000 ballpark را برای تلفن های موبایل بیش از نمایشگاه مسلما یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند (حداقل بر روی کاغذ) انتظار می رود به این سال منتشر شد.
متاسفانه سامسونگ ممکن است مشکل با نگه داشتن تقاضای جهانی در طول چند ماه اول در دسترس بودن آن نیست توقف شرکت از تنظیمات نسبتا بلند پروازانه سالانه حمل و نقل هدف از 3 میلیون واحد است.

کمتر از $1,400 برای Galaxy Z تلنگر 5G

چقدر 5G سرعت پردازش و قدرت بهبود و برخی از مغرور رنگ های جدید به ارزش ؟ حداقل اگر ما به قاضی بر اساس شایعه قیمت Galaxy Z تلنگر 5G. این است که اساسا یکسان به عنوان کره ای قیمت از 4G مدل که تقریبا به طور قطع به معنی Z تلنگر 5G شما را به مجموعه ای $1,380 در آمریکا با یک Snapdragon 865 SoC خود را تحت هود.
آن باقی مانده است دیده می شود اگر که هم به معنی LTE-تنها Snapdragon 855+ نوع خواهد بود قابل ملاحظه ای با تخفیف و یا به طور کامل قطع زیر اوت 5 بستهای بزم. آن نیز باقی مانده است دیده می شود اگر این کهکشان Z تلنگر 5G را در واقع به صورت تجاری منتشر شده توسط پایان سال به عنوان سامسونگ گزارش شده است که در تلاش برای تولید انبوه این دستگاه و Z برابر 2 5G.
که باعث می شود سال 2020 اولین برای هزینه های پایین Galaxy برابر Lite نسخه بسیار بعید است اگر چه در بسیاری از راه های که به احتمال زیاد برای اثبات بطور قابل توجهی آسان تر برای قرار دادن با هم rehashing تر و ارزان تر قطعات و اجزای سازنده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب