من یک مک بوک جدید امروز و coronavirus ساخته شده تجربه خیلی عجیب و غریب

Coronavirus تاثیر همچنان احساس دور و گسترده ای در اطراف ما با صنایع دولت و روزمره آمریکایی ها داشتن به طور چشم

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 خرداد 1399
  • Coronavirus تاثیر همچنان احساس دور و گسترده ای در اطراف ما با صنایع دولت و روزمره آمریکایی ها داشتن به طور چشمگیری تغییر روال زندگی روزانه خود را به جای واقعیت COVID-19 ویروس.
  • به دلیل تغییرات عملیاتی ناشی از ویروس, خرید جدید مک بوک ایر در این آخر هفته در بهترین خرید بود لزوما یک مقدار تجربه ای متفاوت از هر چیزی من قبلا تجربه از الکترونیک و زنجیره ای.
  • این آخرین تذکر است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به بازیگران سایه طولانی بیش از فقط در مورد هر جنبه ای از زندگی روزانه ما است.

من تا به حال برای خرید یک جایگزین برای مک بوک ایر این آخر هفته این نوع از چیزی که نیاز به یک بسیار ساده معامله در طول زمان عادی — اما که آن را باید بدون اینکه به مراتب آسان تر از انجام گفت در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تجربه به طور کلی کمتر طاقت فرسا تر از من فکر کردم آن خواهد بود اما با این حال غیر معمول به اندازه کافی به یاد کسی که فراموش کرده است که ما هنوز هم زندگی در عجیب و فوق العاده ای در زمان.

برای شروع وجود دارد تنها یک فروشگاه اپل در اینجا در ممفیس منطقه ای که من زندگی می کنند و سفر وجود دارد از سوال بود. حتی اگر تعدادی از فروشگاه های اپل را آغاز کرده اند بازگشایی در سراسر کشور از فروشگاه اینجا نبود در میان آنها است. آنچه که من به پایان رسید تا به جای انتخاب شد سفر به بهترین خرید در نزدیکی آپارتمان من داده که من دیدم این فروشگاه خاص تا به حال چند مدلهای macbook در سهام و در محدوده قیمت. من می دانستم که به عنوان یک نتیجه از دیدن تیتر مثل این یکی که تجربه در اینجا خواهد بود کمی متفاوت است چرا که از coronavirus — شما می دانید این بیماری همه گیر است که مردم به نظر می رسد تلاش برای چشم پوشی در حال حاضر به جای comporting خود را مانند تهدید مداوم که در آن است — و آن را با که در ذهن من است که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن کمی در مورد آنچه از من استقبال در این بهترین خرید محل تقریبا به عنوان به زودی به عنوان من ،

برای شروع وجود دارد یک خط از مشتریان (به لحاظ اجتماعی فاصله از یکدیگر البته) کشش از جلوی درب فروشگاه و snaking پایین ظهر از مقابل ساختمان. برخی از آنها با پوشیدن ماسک و برخی نیست (من عینک یکی).

من منتظر در یک خط برای حدود 10-15 دقیقه کل که خیلی بد حتی اگر گرما به حال در صدر 90 درجه است. بهترین خرید کارمند نگهداری می شود ظاهر می شود و ارتباط برقرار کردن با افراد نزدیک به جبهه خط قبل از ناپدید شدن به فروشگاه. هنگامی که شما رو به جلو خود را, او خواهد آمد تا به شما و از آنها بخواهید آنچه که او می تواند برای شما انجام دهد.

اگر شما وجود دارد به اتمام می گویند لوازم شما از شانس بودند متاسفانه. شما نیاز به ایجاد یک قرار ملاقات برای بازگشت (آیا این صدا مانند هر اسلات باز مانده بودند در این روز) و در آن نقطه شما می تواند همراهی در داخل فروشگاه توسط یک کارمند. هنگامی که این کارمند رو به من من به او گفتم من نیاز به یک مک بوک بنابراین او از جیبش تلفن خود را بررسی کنید و ببینید چه مدل های موجود در انبار در داخل, که در آن نقطه ما پس رفت و عقب و جلو من قبل از حل و فصل در یک مدل خاص. او رفت داخل برای بازیابی مک بوک من می خواهم برداشت در حالی که من در محل خط.

مشتریان جلوتر از من در خط نگه داشته در حال حرکت تا زمانی که من در نهایت در جلو و در حال حاضر من می توانید ببینید که پول نقد ثبت شده بود تحت فشار قرار دادند تا به یکی از بسته درب جلو از فروشگاه. وجود دارد یک فضای باز به طوری که شما می توانید نوع چوب سر خود را و صحبت کردن با کارکنان منینگ که ثبت نام کنید. آن را مرتب کردن بر اساس مانند رانندگی به صندوقدار در یک رستوران مواد غذایی سریع. آنها می دانند که سفارش خود را توسط شما به پنجره فقط در این مورد من راه رفتن بالا و من درخواست برای برگر و سیب زمینی سرخ کرده, اما, نه, مک بوک, من می خواهم خواست کارمند به داخل بازگشت و بازیابی.

کارمند بود که منینگ نقدی ثبت نام (با پوشیدن یک ماسک صورت به طور طبیعی) تبدیل به اطراف و برداشت تا بسته حاوی لپ تاپ من که کسی تا به حال در حال حاضر مجموعه ای را پشت سر گذاشت. من برای آن پرداخت می شود و او تکیه بر ثبت نام و تحت فشار قرار دادند آن را از طریق باز کردن فضا در درب است که اشاره کردم.

من توجه داشته باشید که علاوه بر پیاده روی-یو پی اس مثل من که می خواهم انتظار در خط وجود دارد همچنین یک خط از ماشین کشش در امتداد طرف مقابل ساختمان. کسانی که دیگر مشتریان تا به حال مرتب برای منظقه وانت سفارشات خود را در نتیجه فعل و انفعالات که شبیه این:

بهترین خرید مشتریان درایو به منظقه سفارشات برآورده شده است. منبع تصویر: جیم Mone/AP/شاتر

همه در همه, من خوشحال بود من قادر به مراقبت از این معامله این آخر هفته و ناراحتی نیست که آزار دهنده که من فکر می کردم آنها می شده اند. به محض این که من به خانه من خندید که من یاد گرفتم زیر است:

اگر من می خواهم که فقط منتظر یک چند روز من ممکن است مجبور به مقابله با این همه. همه در همه ، با شروع در روز دوشنبه با توجه به بهترین خرید "بیش از 800 مکان در سراسر کشور آغاز خواهد شد اجازه می دهد تعداد محدودی از مردم در داخل است." زنجیره ای را به دقت اعمال اجتماعی فاصله داخل, البته, اما حداقل شما قادر خواهید بود به سرگردان مطبوع راهرو یک بار دیگر و سهام در هر ابزارهای الکترونیکی شما ممکن است نیاز. درست مثل قدیم.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن