خیر ساعت هوشمند گوگل دستیار نیمه خاموش در بهترین خرید

خیر یک بازیکن جدید در دستگاه های هوشمند کسب و کار, اما این بدان معنا نیست که محصولات خود را نمی به اندازه کاف

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 خرداد 1399
خیر یک بازیکن جدید در دستگاه های هوشمند کسب و کار, اما این بدان معنا نیست که محصولات خود را نمی به اندازه کافی رقابتی ، خیر دستگاه های هوشمند در میان ارزان ترین در ایالات متحده است. بدیهی است که شما می توانید حتی ارزان تر از دستگاه های هوشمند, اما اگر شما می خواهید برخی از با کیفیت با قیمت ارزان, سپس شما قطعا باید نه برو پایین تر از Lenovo.شما می توانید یک لنوو ساعت هوشمند برای کمتر از $100 اما بهترین خرید است آن را حتی ساده تر برای انتخاب خاص از این دستگاه های هوشمند. برای یک مدت زمان محدود ایالات متحده خرده فروش ارائه می دهد که 50% تخفیف در Lenovo ساعت هوشمند که به معنی هر کسی می تواند آن را فقط برای $40.

این ساعت هوشمند از ویژگی های کوچک 4-اینچ IPS صفحه نمایش و گوگل دستیار پشتیبانی می کند. آن را به شما اجازه می دهد خود را شارژ گوشی های هوشمند و یا قرص از طریق پورت USB, اما شما همچنین می توانید یک طیف گسترده ای از دستگاه های هوشمند است که کار با گوگل دستیار.

ویژگی های اساسی از یک ساعت زنگ دار وجود دارد و همچنین این درست است که این ساعت هوشمند ارائه می دهد صدها نفر از فایل های صوتی و رسانه های زنگ گزینه های. شما حتی می توانید راه اندازی یک اصطلاح معمول صبح به یادگیری در مورد ترافیک محلی, اخبار و آب و هوا و ورزش هر روز به صورت خودکار. معامله در دسترس است از طریق لینک زیر در مورد شما با توجه به لنوو ساعت هوشمند.

اتمام معامله در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب