بزرگ Galaxy Z برابر 2 5G نشت نشان می دهد طراحی شیک برای اولین بار

OG Samsung Galaxy برابر سامسونگ Galaxy Z برابر 2 است که بدون شک یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی گوشی ها

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
سامسونگ Galaxy Z برابر 2 است که بدون شک یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی گوشی های هوشمند از سال است. و امروز با کمتر از سه هفته تا معرفی رسمی یک کم کیفیت مطبوعات رندر که نشان می دهد این محصول طراحی براق برای اولین بار به بیرون درز آنلاین.
هر دو ایشان Agarwal و یخ جهان را تایید کرده اند مشروعیت تصویر با وجود زودتر شک و تردید در اطراف منبع. با این وجود انجام این نشت با عرفی خرج کردن از نمک.

یک توجه داشته باشید کهکشان مانند دوربین دست انداز در پشت


در اصل منتشر شده در Weibo و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده توسط ایشان Agarwal در توییتر رندر در سوال نشان می دهد که سامسونگ تصمیم گرفته است برای متحد کردن زبان طراحی از توجه داشته باشید کهکشان سری Galaxy Z برابر محدوده با اتخاذ ظاهر یکسان ماژول دوربین در عقب از هر دو.

با توجه به زاویه ای که Galaxy Z برابر 2 تاشو در مطبوعات ارائه تنها دو دوربین دیده می شود نشستن در داخل دست انداز بزرگ. با این حال گزارش های اخیر نشان می دهد سامسونگ نصب شده در گوشی های هوشمند با مجموع سه سنسور.

این شامل یک 12 مگاپیکسلی دوربین اصلی است که همراه با 12 مگاپیکسل ultra-wide-angle تیرانداز و 64 مگاپیکسلی تله اهمیت است که پشتیبانی از 3x زوم ترکیبی با تشکر دیجیتال برداشت.

این قابل درک است که همه این دوربین های قرض گرفته شده از کهکشان S20. آیا سامسونگ نیز نصب تاشو با 3D Time-of-Flight سنسور مانند کهکشان S20+ باقی مانده است دیده می شود ،

خارجی صفحه نمایش بسیار بزرگتر

همانطور که قبلا گزارش شده خارجی صفحه نمایش در Galaxy Z برابر 2 است که بسیار بزرگتر از این پنل بر روی دستگاه اصلی. در واقع, آن از رشد 4.3-اینچ به 6.23-اینچ به نسبت ابعاد طراحی شده برای کاهش ناهنجاری به عنوان آنجا که ممکن است.

که تغییر چشمگیر همراه با مقدمه ای جدید پانچ سوراخ برای 10 مگاپیکسلی دوربین عکاسی از خود است تایید توسط فوق مطبوعات ارائه شده است. خارجی صفحه نمایش در Galaxy Z برابر 2 لذا باید به طرز محسوسی بیشتر مفید است.

این داستان در حال توسعه است...tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب