نشت می گوید بزرگ Avengers متقاطع فیلم در حال آمدن است قبل از Avengers 5

تنها مارول فیلم هنوز به اکران در سال 2020 است بیوه سیاهکه منتشر خواهد شد در اوایل ماه نوامبر اگر بیماری همه گی

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • تنها مارول فیلم هنوز به اکران در سال 2020 است بیوه سیاهکه منتشر خواهد شد در اوایل ماه نوامبر اگر بیماری همه گیر کوروناویروس درگذشت پایین به اندازه کافی پس از آن.
  • با طیف فاز 4 برنامه به تعویق افتاد, تعجب, نمی, رود, را به هر گونه اطلاعیه ها در مورد آینده خود برنامه به صورت مستقل Avengers فیلم.
  • جدید شایعه می گوید یک "مینی-Avengers" نوع از فیلم در حال آمدن است حتی زودتر از ما به فکر نامزد قبلی گزارش گفت: این فیلم می تواند راه اندازی Avengers 5 درست مثل جنگ داخلی را با بی نهایت جنگ.

ما بزرگترین گله با طیف فاز 4 است که هیچ Avengers 5 فیلم در آن به خوبی در بالا از این واقعیت است که رمان coronavirus مجبور دیزنی برای به تاخیر انداختن همه از آن فیلم منتشر شده و توقف تولید کار می کنند. فاز 4 هیچ عکس چهار یا X-Men و عناوین در آن هر دو. همانطور که ما توضیح داد که قبل از فاز 4 خواهد بود بر خلاف هر چیزی دیزنی انجام داده است تا کنون. مارول را ترکیب شش فیلم و حداقل هشت محدود مجموعه تلویزیونی به یک روایت. برای اولین بار تلویزیون را نشان می دهد استفاده می شود به طور گسترده ای برای تشریح شخصیت کمان و ارائه پس زمینه بیشتر به داستان و این که به دلیل دیزنی در حال حاضر در عمل یک جریان محبوب خدمات خود را و آن را می خواهد به فریب در بسیاری از مشترکان به عنوان امکان پذیر است.

اضافه کردن به همه که موفقیت عظیم Avengers: Endgameو شما متوجه مارول فقط نمی تواند آمد تا با جدید Avengers عاقبت حق دور. مارول باید به مخاطبان زمان به بیش از Endgame و این نیاز به زمان را به شما معرفی جدید قهرمانان و خائنانی که با هم سفر نسبت به آنچه که امیدوارم حماسه Endgame-مانند آخر. Avengers جدید به زودی معرفی خواهد شد در فاز 4 فیلم و ما را وادار به دیدار با جهش و چهار فوق العاده در آینده ای نه چندان دور. اما اولین "mini-Avengers" فیلم است که به زودی نیز با توجه به یک گزارش جدید.

مفهوم "mini-Avengers" فیلم هیچ ربطی به شایعه جوان Avengers پروژه که بنا به گزارش ها در آثار مارول. چگونه یک "منبع قابل اعتماد با دانش صنعت" توصیف آینده کاپیتان مارول عاقبت که ظاهرا شامل بسیاری از مهم طیف شخصیت.

این مفهوم باید صدا بلافاصله آشنا از آنجا که ما تا به حال یکی از کسانی که قبل از. کاپیتان امریکا: جنگ داخلی است که به عنوان یک کاپیتان امریکا قسمت آن را به عنوان یک Avengers متقاطع فیلم. جنگ های داخلیInfinity Warآخر بازی است که در واقع کامل سه گانه بی نهایت حماسه. شما باید هر سه این فیلم بازگشت به عقب هر زمان که شما می خواهید به دوباره Endgame.

برگشت به کاپیتان مارول 2این است عاقبت میله میله برای راه اندازی در جولای 8th, 2022. در حالی که مارول هنوز تایید نشده این فیلم گنجانده خواهد شد در فاز 4 آن را نیز نمی آشکار هر فاز 5 برنامه. گذشته از پلنگ سیاه 2 است که به طور آزمایشی منتشر شد و در مارس 6, 2022.

ناشناس منبع قابل اعتماد گفت مستقیم که خانم مارول ظاهر می شود در کاپیتان مارول عاقبت در نقش حمایت در کنار دیگر Avengers. این فیلم ظاهرا انطباق راز تهاجم طنز داستان که یک شایعه است که ما شنیده ایم چند بار قبل از. یک گزارش در اواسط ماه آوریل گفت که کاپیتان مارول 2 را راه اندازی بزرگ بعدی Avengers, دانلود فیلم درست مثل جنگ داخلی را برای بی نهایت جنگ.

که شایعه از یک منبع قابل اعتماد که این باورند که کاپیتان مارول 2 مدیر می تواند پس از آن راس Avengers 5.

هیچ چیز نمی تواند تایید شود در این زمان به خصوص با توجه به این که کل طیف نیست دقیقا حرکت رو به جلو در حال حاضر. بیوه سیاه ممکن است به تعویق افتاد دوباره اگر جهان نمی تواند شامل COVID-19 همه گیر در ماه نوامبر. به طور مشابه کار بر روی دیگر طیف فاز 4 productions ممکن است با تاخیر دوباره با توجه به آنچه اتفاق می افتد در محلی با شیوع بیماری های است که می تواند تاثیر تیراندازی. این بدان معناست که دیزنی است که در هیچ عجله به اعلام هر برنامه ای فراتر از طیف فاز 4 تا می توانید انتشار فاز 4 پروژه در تئاتر و در دیزنی+. اما این شایعات قطعا متناسب با اظهارات قبلی از کوین فیگ که گفت: کاپیتان مارول تبدیل خواهد شد رهبر جدید Avengers.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب