OnePlus Nord است گرفتار با صفحه نمایش طنتنج مسائل

این OnePlus نورد در نهایت است و بسیاری از مشتریان گزارش صفحه طنتنج مسائل در حال حاضر.اگر چه چنین مسائل غیر مع

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
این OnePlus نورد در نهایت است و بسیاری از مشتریان گزارش صفحه طنتنج مسائل در حال حاضر.

اگر چه چنین مسائل غیر معمول در صفحه نمایش OLED با آنها به نظر می رسد بیشتر تلفظ در وان پلاس' بودجه دستگاه. جالب وان پلاس 8 Pro نیز تا به حال همین مشکل شد و خطاب با به روز رسانی نرم افزار. بنابراین این نوع از ناامید کننده برای دیدن که تولید کننده نیست آزمون بعدی خود گوشی به طور کامل برای همان مشکل قبل از انتشار آن است.

با توجه به نوشته های روی وان پلاس مرجع تخصصی و ق و سبز و بنفش یا زرد طنتنج می تواند متوجه شود که روشنایی سطح زیر 25 درصد است. از آن بدتر می شود در محیط های کم نور و تاریک تم.

برای جلوگیری از این مشکل شما ممکن است بخواهید برای خاموش کردن خودکار روشنایی و تنظیم روشنایی در سطوح بالاتر در حال حاضر.


وان پلاس دارای خار Nord مسائل صفحه نمایش به عنوان مشخصه پنل های OLED


9to5Google زیر را دریافت پاسخ از شرکت در مورد وان پلاس, Nord نمایش رنگ مشکل:
آن شناخته شده نیست و در عین حال چگونه گسترده این موضوع است. این گزارش ها در یک تست دوام آن نشان داده است که وان پلاس, Nord است نه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان بسیاری از دستگاه های دیگر در همان رده.

در €399 ، OnePlus نورد همراه با Snapdragon 765G که تضمین 5G اتصال 6.44 اینچ 90Hz صفحه نمایش با دو سوراخ برای dual selfie camera راه اندازی چهار-سیستم دوربین در پشت و یک 4,115 میلی آمپر باتری. ارزش گزاره بسیار قوی اما آن می تواند فرسایش دور به دلیل صفحه نمایش و دوام مشکلات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب