تلگرام در حال حاضر دانلود شده است بیش از 500 میلیون بار در Google Play

برنامه پیام رسانی تلگرام در حال حاضر دارای بیش از 500 میلیون دانلود در فروشگاه Google Play. مطمئن شوید که این

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
برنامه پیام رسانی تلگرام در حال حاضر دارای بیش از 500 میلیون دانلود در فروشگاه Google Play.
 
مطمئن شوید که این محدودتر در مقایسه با جایگزین مانند WhatsApp و Facebook Messenger که متصلب میلیاردها نصب اما مهم تفاوت در اینجا این است که تلگرام نمی آید از پیش نصب شده بر روی هر دستگاه.
 
این برنامه تا به حال حدود 300 میلیون کاربر تا زمانی که در سال گذشته پس از رشد بسیار چشمگیر است.
 
اگر شما نیز به حساب مشتری دیگر به نام تلگرام X شمارش می رسد حدود 510 میلیون. این نسخه تلگرام کمی متفاوت رابط کاربری و ویژگی های انیمیشن های نرم و صاف.
 
ماه گذشته تلگرام رسیده از 400 میلیون کاربر. توسعه دهندگان این نرم افزار همچنین نشان داد که 1.5 میلیون مشتریان جدید ثبت نام در هر روز است.
 
تلگراف توسعه دهندگان می گویند که خدمات ارائه شده توسط این برنامه و تسهیل کار از راه دور و مطالعه و این کمک کرده است تا با محبوبیت در قرنطینه.
 
پشتیبانی کراس پلت فرم نیز در دسترس کاربران اجازه می دهد برای یکپارچه سوئیچ بین دستگاه های مختلف است. تلگراف همچنین رایگان است و حاوی هیچ آگهی.
 
این برنامه پیام رسانی است همچنین پیوستن به امثال Facebook و گوگل به برخی از رقابت به زوم. آن را نشان داده است در نظر دارد به رول امن گروه تماس های تصویری این سال است.
 
توسعه دهندگان نیز سایه انداخت در زوم است که زیر آتش برای آن سهل انگاری امنیتی گفت که تماس های تصویری امروز یا امن یا قابل استفاده و آن را مانند به رفع آن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن