توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده خواهد شد که از ویژگی های بسیار جذاب دیگر تلفن می تواند مطابقت

توجه داشته باشید کهکشان 20 تاریخ انتشار بسته است که سامسونگ را از پرده توجه داشته باشید 20 سری در آگوست 5th طر

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 تاریخ انتشار بسته است که سامسونگ را از پرده توجه داشته باشید 20 سری در آگوست 5th طریق یک رویداد آنلاین.
  • گوشی را بسیار شبیه به کهکشان S20 و به اشتراک گذاری برخی از سامسونگ گل سرسبد قبلی مشخصات و سخت افزار دوربین.
  • S Pen stylus است که هنوز هم بخشی از توجه داشته باشید اما نمی توان آن را تنها منحصر به فرد توجه داشته باشید 20 ویژگی های این تابستان. یک گزارش جدید ادعا می کند سامسونگ در مورد به تعجب طرفداران با قابلیت های که ممکن است در دسترس در رقابت دستگاه برای برخی از زمان آمده است.

توجه داشته باشید کهکشان 20 سری پرده برداری خواهد شد در چند هفته و آن را در دسترس خواهد بود برای خرید در روز پس از آنلاین کنفرانس مطبوعاتی. جدیدترین علاوه بر این به یاد سامسونگ گوشی های هوشمند خط است که انتظار می رود به سنگ مشخصات بالا پایان مانند کهکشان S20. آن نیز در دو نسخه هر برنامه شامل سوراخ پانچ 120Hz نمایش 5G حمایت و چند لنز دوربین در پشت. مانند هر توجه داشته باشید که قبل از آن توجه داشته باشید 20 سری از ویژگی های ساخته شده در S Pen stylus خواهد شد که قرار دارد در سمت چپ گوشی. همه در همه, توجه داشته باشید در حال حاضر 20 برای تلفن های موبایل مانند یک بزرگ سال 2020 اندروید گل سرسبد. اما به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان گران قیمت به عنوان کهکشان S20 که نمی تواند خبر خوبی برای خریداران به دنبال مقرون به صرفه تر دستگاه در سال از این رمان coronavirus. یک گزارش جدید نشان می دهد که توجه داشته باشید 20 می تواند به شما یک دلیل برای خرید این گوشی آمده اوت از ویژگی های دیگر گوشی های هوشمند خواهد شد. حداقل در ابتدا.

توجه داشته باشید 20 به آرامی از دست دادن هویت خود را در یک جهان که در آن همه فروشندگان گوشی تولید اساسا همان گوشی است. معمولا یک صفحه نمایش بزرگ با یک طراحی صفحه نمایش کامل با دوربین عکاسی از خود است که مشت از طریق صفحه نمایش. در پشت یک دوربین است که دارای حداقل دو سنسور و همان مشخصات قدرت همه چیز. S Pen تنها چیزی است که باعث می شود توجه به ایستادگی کردن از جمعیت و آن را باید دستگاه برای بسیاری از خریداران گوشی های هوشمند.

اما سامسونگ این گزارش همکاری با مایکروسافت را به توجه داشته باشید 20 از ویژگی های که در دسترس نیست بر روی هر گوشی های هوشمند و قرص در حال حاضر اگر چه دیگران احتمالا آن را به زودی دریافت. که پروژه xCloud پشتیبانی مایکروسافت در جریان بازی پلت فرم است که به شما اجازه بازی های ایکس باکس بر روی انواع صفحه نمایش.

مایکروسافت در حال حاضر تایید کرد که پروژه xCloud یک نام مناسب بعد از این سال و که آن را همراه با ایکس باکس بازی پاس بنابراین مشترکین موجود نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی. معمولا دقیق WinFuture آموخته است که توجه داشته باشید 20 فوق العاده 5G خواهد بود اولین گوشی بهینه سازی شده برای جریان های ایکس باکس از طریق پروژه xCloud. تلفن پشتیبانی خواهد کرد بیش از 90 بازی است که به نوبه خود دستگاه به یک "کنسول بازی قابل حمل."

ما هنوز در اوایل روز از جریان بازی اما مایکروسافت مصمم است تا مطمئن شوید که آن را یک بازیکن بزرگ در کسب و کار. این شرکت گفت: چند سال پیش که پلی استیشن سونی نیست آن مهم نگران باشید. به جای تکنولوژی غول های مانند گوگل و آمازون است که باید زیرساخت برای ارائه بازی جریان به هر گونه دستگاه ها را رقبای اصلی.

مایکروسافت با همکاری سامسونگ قبل از ارائه. فقط در ماه اوت گذشته, در طول توجه داشته باشید 10 راه اندازی رویداد مایکروسافت رو برجسته قرار دادن در نطق اصلی. مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا بر روی صحنه ظاهر شد و این دو شرکت نشان داد که توجه داشته باشید 10 تلفن خواهد آمد از قبل با چند مایکروسافت برنامه های از جمله تلفن خود را. این فوریه این دو شرکت اعلام همکاری در جریان بازی. توجه داشته باشید 20 فقط ممکن است نتیجه این همکاری است.

ما انتظار می رود توجه داشته باشید 20 به نوعی از انحصار معامله برای xCloud اما چنین معامله محدود خواهد بود. مایکروسافت هدف خود را مبتنی بر cloud gaming محصول به انواع دستگاه متصل به اینترنت از جمله تلفن, قرص و لپ تاپ.

سامسونگ را به پرده تبصره 20 سری و همچنین سایر گوشی در آگوست 5th, از طریق یک رویداد آنلاین.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im