این اپل ممکن است به روز رسانی به iOS 14 در انتشار پشتیبانی از لیست دستگاه نشت

اپل انتظار دارد که نشان می دهد بعدی iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 و macOS 10.16 در نسخه های آینده آن

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
اپل انتظار دارد که نشان می دهد بعدی iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 و macOS 10.16 در نسخه های آینده آن مجازی رویداد WWDC شروع ژوئن 22, و راه اندازی در iOS 14 در پاییز پس از چند نسخه های بتا شاید با کمی تاخیر با توجه به شایعه آیفون 12 تاریخ انتشار.
در حالی که ما در حال انتظار در تمام ویژگی های جدید که در iOS 14 بیاورد یک یک "منبع قابل اعتماد از سیستم فرآیند توسعه" است chimed در لیست iOS 14 دستگاه های پشتیبانی شده برای اپل-محور وبلاگ تصدیق کننده. در اینجا لیست نهایی از آی فون و آی پد مدل هایی که از iOS 14 به روز رسانی:

به عنوان شما می توانید ببینید که در لیست همپوشانی دقیقا با iOS 13 دستگاه های پشتیبانی شده بنابراین صاحبان آیفون 6 است که بسیار طولانی در دندان و تا دریافت یک سال بیشتر از ویژگی های جدید از اپل با iOS 14 به روز رسانی.

به بیرون درز جدید iOS 14 ویژگی های انتظار در تاریخ انتشار


IOS 13 به روز رسانی شد سرند با اشکالات به حدی که دیرین طرفداران اپل متوجه شده و شکایت در مورد آن چندین بار همه به لطف یک نرم افزار تست روش به ارث رسیده از زمان های قدیمی تر.

همه جدید و تست امکانات استفاده می شود خورده به یکی از بزرگ روزانه با ساخت یک نامتجانس سطح آمادگی و در نتیجه هزاران باگ های انجام شده بیش از اول alphas به نهایی خرده فروشی آزادی به عنوان بسیاری از آی فون یا آی پد صاحب شد دردناکی آگاه پس از iOS 13 انتشار. توفنده برنامه های از جمله سهام آنهایی که مانند پست الکترونیکی و یا پیام و سیگنال افت اشکالات هستند فقط چند نمونه چرا اپل بود سریع به موضوع انتشار و پس از انتشار به آهن آنها را به سرعت.

شروع با iOS 14, اما, اپل از توسعه نرم افزار Craig Federighi گزارش شده است که نیاز به همه حشره دار و ناتمام ویژگی ها به طور پیش فرض خاموش تبدیل در روزانه سازد و تست و سپس می توانید انتخاب کنید به تلنگر سوئیچ در خواهد شد و در نتیجه بسیار ساده تر روند حصول اطمینان از هر کس در همان صفحه.

این سیستم جدید در حال حاضر شاغل در اپل iOS بعدی 14 edition توسعه موسوم به "آزول" به عنوان انتظار می رود به یکی از مهمترین و غنی از ویژگی های نرم افزار ارتقاء در تاریخ اپل - شما می دانید که اولین آیفون 5G و مسائل - بنابراین اپل نمی خواهم تکرار iOS 13 rollout شکست.

در واقع اپل در حال حاضر آنقدر مصمم به تمرکز بر روی کیفیت از ویژگی های نرم افزار جدید آن منتشر شده, نوک خودی آن است که با توجه به قرار دادن برخی از کسانی که در آن در نظر گرفته شده برای کشتی با iOS 14 خاموش برای "آزول+1" پروژه که به احتمال زیاد تا پایان عنوان iOS 15 در 2021.

در اینجا شایع ویژگی های جدید است که اپل ممکن است با انتشار iOS 14 در سال 2020:

  • صفحه اصلی سفارشی با ابزارک و هوشمند تصاویر پس زمینه پویا
  • تغییر برنامه به طور پیش فرض و جزئی نصب و راه اندازی با 'کلیپ'
  • AR نقشه
  • سیری آفلاین
  • پیپ برای ویدئوها
  • برنامه تناسب اندام
  • iMessage جمع شدن و تایپ شاخص
  • پیدا کردن برنامه من با علیرضا حالت و موقعیت باعث
  • سطح اکسیژن خون برای اپل واچ

اینها تنها برخی از iOS جدید 14 ویژگی که به بیرون درز کرده اند تا کنون وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به زمانی که اپل مجازی WWDC رویداد اتفاق می افتد در هفته سه یا بیشتر. که ادعا "صفحه اصلی سفارشی سازی" است و قول می دهم که جلب توجه ما بیشتر به عنوان چیزی که اپل به شدت مقاوم به اجرای در iOS بنابراین ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید id ویژگی های خاص که شایعه تابه در پایان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب