Vivo X50 Pro 5G مجموعه ورزشی منحصر به فرد gymbal دوربین تثبیت و جدید سامسونگ 50MP سنسور

این دیگر در اینجا این است که شعار جدید X50 سری و در حالی که آن را مانند تلفن های موبایل فقط یکی دیگر از بازاری

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 خرداد 1399

این دیگر در اینجا این است که شعار جدید X50 سری و در حالی که آن را مانند تلفن های موبایل فقط یکی دیگر از بازاریابی کلیشه آن را در واقع مربوط به این زمان در اطراف. Vivo و Oppo مارک شده اند در خط مقدم تلفن نوآوری در چند سال گذشته معرفی دوگانه روی صفحه نمایش گوشی های pop-up و "کوسه باله" دوربین های, نیم صفحه خوانندگان اثر انگشت و مقدار زیادی از دیگر تفکر رو به جلو آزمایش.


برای Vivo گفت: آزمایش ها معمولا تست محور اول با آن Apex سری از مفهوم های همراه و Apex 2020 که پیش نمایش در ماه فوریه نشان داد که آنچه ممکن است در فروشگاه برای Vivo را flagships این سال است. علاوه بر غیرممکن, انحنا, صفحه نمایش دو طرف و زیر صفحه نمایش جلوی دوربین افکار واهی و پوچ, the Apex 2020 مفهوم برجسته "48MP gimbal دوربین" که جدید تثبیت کننده تصویر ایده در حال حاضر به احتمال زیاد به آن را در یک دستگاه تجاری.

Vivo شد سریع به حرکت از مفهوم به واقعیت و Vivo X50 نرم افزار پیشگام gymbal حامل در میان گوشی های. آن را دریافت کنید چیز دیگری به طور کامل نه 48MP سنسور Apex سال 2020 است. "50" در عنوان نیست معنی 5G اتصال البته sereies است اما با کلیک جدید 50MP سامسونگ سنسور است که در X50 Pro+.

سامسونگ نام تجاری جدید ISOCELL GN1 است که این شرکت برای اولین بار سنسور است که اجازه می دهد تا Tetracell (چهار فیزیکی 1.2 میکرون پیکسل را یکی مجازی 2.4 میکرون واحد) pixel-binning و دو پیکسل, phase detection فوکوس اتوماتیک. این 108MP سنسور کهکشان S20 فوق العاده است Nonacell (9-در-1) binning اما از آن است که تلاش برای تمرکز را از فواصل بسیار نزدیک و سامسونگ ممکن است به درمان است که با جدید GN1 تکنولوژی سنسور.


که "gimbal دوربین" خواهد بود showstopper بر زمانی که تلفن اعلام می شود در دو هفته آینده و یا پس از آن را به عنوان اجازه می دهد تا لنز به واقع شناور در اطراف یک محور به صورت بی سابقه ای تثبیت در حالی که تیراندازی ویدیو یا فوکوس در عکاسی. در اینجا چگونه آن کار خواهد کرد با توجه به این تیزر که در Weibo به بیرون درز.

در حالی که جزئیات Apex 2020 مفهوم Vivo توصیه می شود که gimbal رویکرد می تواند در بهبود لنز سیالیت تا 200 درصد نسبت به بیشتر ارتدوکس تثبیت کننده تصویر نوری راه حل های که در گوشی های در حال حاضر. آن زمان Vivo ماه از زمان و بسیاری از تیم R&D تلاش برای توسعه و miniaturize ماژول به عنوان کیت طول می کشد تا پنج بار در منطقه خود را به طور متوسط دوربین گوشی و بیش از سه برابر فضایی است که یک periscope زوم دوربین مانند آنهایی که در کهکشان S20 فوق العاده و یا P40 Pro را.

به شوخ طبعی gimbal سیستم متشکل از "حد مکانیسم دوگانه توپ, تعلیق, لنز, صدای سیم پیچ موتور dual S-نوع FPC خطوط T-FPC مغناطیسی قاب و پوشش محافظ" هر چه تمام کسانی که ميانگين اما جان کلام آن است که آن را قادر به جبران حرکات دست تا 300% بهتر از زمان تثبیت کننده تصویر نوری راه حل.

با توجه به بهتر سنسور اصلی ثبات به طور کلی حساسیت به نور افزایش یافته است و 39 درصد -220% بسته به اینکه چگونه ثابت شما را به نگه داشتن گوشی یعنی افزایش بزرگتر است در شب عکس زمانی که دوربین خود را به طور مداوم برای یک عکس مناسب و معقول. در اینجا یک OIS در مقابل X50 Pro gimbal سیستم مقایسه.

این gimbal تعلیق خواهد بود مفید در انجماد اشیاء در حال حرکت به صورت کامل عکس بدون لبه تاری بیش از حد, بنابراین به طور کلی رنگ ما هیجان زده را به این نوزاد برای چرخش زمانی که آن را راه اندازی در سطح جهان است.

در علاوه بر این به gimbal کهکشانی ها, the Apex 2020 مفهوم گوشی های هوشمند ارائه شده چیزی به نام Continuous زوم اپتیکال در جهان اول است. ایده این است که به طور مداوم زوم بین 5x و 7.5 x با تشکر "4-گروه لنز ترکیبی" با دو لنز ثابت و دو متحرک ، آن را هنوز هم دارای periscope زوم طراحی دیده می شود در اخیر 5x-10x زوم اپتیکال دوربین و حفظ ضخامت تنها 6.2 mm حصول اطمینان از آن به راحتی متناسب با گوشی های هوشمند.

در حالی که مداوم زوم اپتیکال را ندارد آن را به X50 نرم افزار و نرم افزار+ مدل هر دو آنها انجام ورزش 5x periscope لنز زوم است که همراه با بزرگ اصلی سنسور اجازه می دهد تا Vivo برای به رخ کشیدن به 60x بیش از حد سطح زوم.

چاپ بر روی دوربین گوشی جزیره می گوید آن را پوشش می دهد 16mm-135mm معادل و این که پس از پرتاب در ultrawide زاویه و ماکرو لنز از چهار دوربین در پشت در X50 نرم افزار سری معادله است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن