اپل هشدار می دهد که شما می توانید خود را شکستن صفحه نمایش مک بوک با یک دوربین پوشش

اپل جدید منتشر شده پشتیبانی سند در ماه جولای برای هشدار دادن به صاحبان مک بوک نه به لپ تاپ خود را هنگامی که یک

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
  • اپل جدید منتشر شده پشتیبانی سند در ماه جولای برای هشدار دادن به صاحبان مک بوک نه به لپ تاپ خود را هنگامی که یک دوربین پوشش است به عنوان آن می تواند آسیب صفحه نمایش.
  • اپل را به یاد مک بوک صاحبان که FaceTime HD camera دارای چراغ نشانگر که همیشه هشدار به کاربر هنگامی که دوربین در.
  • اگر شما قصد استفاده از یک دوربین پوشش هرگز فراموش نکنید که به حذف آن را قبل از شما مک بوک خود را.

به عنوان ما همه تبدیل شدن به طور فزاینده ای در رابطه با حفظ حریم خصوصی داده ها را پوشش می دهد برای لپ تاپ وب کم تبدیل شده اند لازم خرید برای بسیاری از صاحبان لپ تاپ. مشکل این است که اکثر لپ تاپ ها طراحی شده بودند با لوازم جانبی متصل بودن به نمایش در ذهن کوچک است به همین دلیل است که اپل آن تلقی لازم برای صدور یک هشدار بر روی وب سایت خود را در هفته گذشته. به عنوان خال خال توسط MacRumors در جمعه اپل در حال حاضر پشتیبانی از صفحه اختصاص داده شده به گفتن مک بوک صاحبان برای جلوگیری از بسته شدن لپ تاپ خود را هنگامی که یک پوشش است که در دوربین بنابراین به عنوان نه به خطر صدمه زدن به صفحه نمایش.

"اگر شما خود را نزدیک به مک بوک با یک دوربین پوشش از نصب, شما ممکن است آسیب صفحه نمایش خود را به دلیل فاصله بین صفحه نمایش و صفحه کلید طراحی شده است که بسیار تنگ تحمل" اپل " می نویسد: در آن پشتیبانی سایت. "پوشش ساخته شده در دوربین نیز ممکن است تداخل با حسگر نور محیط و جلوگیری از ویژگی های مانند خودکار روشنایی و تن درست از کار. به عنوان یک جایگزین به یک دوربین پوشش با استفاده از دوربین و چراغ نشانگر به تعیین اگر دوربین شما فعال است و تصمیم می گیرید که برنامه های می توانید با استفاده از دوربین خود را در تنظیمات سیستم."

به عنوان MacRumors توضیح می دهد که این احتمال رسوب توسط یک سری از شکایت از مک بوک کاربران آنلاین که گزارش کرده اند که صفحه نمایش ترک خورده اند و یا آسیب دیده شده است پس از پوشش دوربین. خبر خوب برای آن مالک است که کرک پوشیده شده بود تحت AppleCare+ به عنوان خسارت تصادفی.

به منظور سعی در منصرف کردن, مک بوک, مک بوک پرو و مک بوک ایر کاربران از استفاده از دوربین را پوشش می دهد اپل توضیح می دهد که دوربین FaceTime HD "طراحی شده است که با حریم خصوصی خود را در ذهن و با استفاده از یک دوربین چراغ نشانگر که سبز می درخشد زمانی که دوربین فعال است. بنابراین شما همیشه می دانم زمانی که دوربین روشن است." به علاوه در macOS موهاوی یا زود "شما می توانید کنترل کنید که برنامه برای دسترسی به ساخته شده است در دوربین."

اگر کار شما نیاز به استفاده از یک پوشش و یا شما به سادگی نمی تواند بدون آن زندگی می کنند اپل ارائه کرده است تا برخی از راهنمایی های مفید:

  • مطمئن شوید که دوربین پوشش است نه ضخیم تر از متوسط تکه کاغذ چاپگر (0.1 mm).
  • اجتناب از استفاده از یک دوربین پوشش است که برگ چسب باقی مانده است.
  • اگر شما نصب یک دوربین پوشش است که ضخیم تر از 0.1 میلی حذف دوربین پوشش قبل از بسته شدن کامپیوتر شما.

حفظ حریم خصوصی میباشد اما شما نمی خواهید به خطر شکستن مک بوک خود را نمایش می دهد. اگر شما احساس می کنید نیاز به استفاده از یک دوربین پوشش فراموش نکنید که برای حذف آن قبل از بستن درب مک بوک.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن