اریکسون نشان می دهد رهبری در 5G تجهیزات شبکه بازار

به روز رسانی: نسخه قبلی این داستان به اشتباه اعتبار اریکسون با تامین کنندگان پیشرو از تجهیزات شبکه 5G. ما حسرت

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399

به روز رسانی: نسخه قبلی این داستان به اشتباه اعتبار اریکسون با تامین کنندگان پیشرو از تجهیزات شبکه 5G. ما حسرت به اشتباه و عذرخواهی می کنیم. یک نسخه اصلاح شده از داستان را می توان در بر داشت زیر:

در حالی که هواوی پیشرو تامین کننده تجهیزات شبکه در سراسر جهان اریکسون است که در آینده قوی در 80 میلیارد دلار 5G بازار به لطف یک قطعه خاص از فن آوری است. این تجهیزات در حال حاضر به فروش می رسد توسط اریکسون و هواوی و نوکیا. اما دومی دیر به توسعه آن و هواوی می تواند مسدود شود از تولید آن در آینده نزدیک.

اریکسون عظیم MIMO تکنولوژی تولید گسترده کسب و کار


در ماه فوریه اریکسون خود را اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن که آن را-و نه هواوی-شد رهبر جهانی در ارائه تجهیزات شبکه 5G. در آن زمان, اریکسون را, معاون اجرایی رئیس جمهور Fredrik Jejdling گفت: "ما مستقر 24 [live] شبکه های سراسر جهان [در 14 کشور]. ما شده ایم برای اولین بار به استقرار شبکه در سراسر چهار قاره. بنابراین برای ما, آن را سخت برای دیدن هر کسی جلوتر از ما در حال حاضر...ما معتقدم که ما باید رقابتی نمونه کارها است که در تاریخ همتراز و یا جلوتر از رقبای ما."
اریکسون قادر به ضرب و شتم رقیب نوکیا به دلیل عظیم تکنولوژی MIMO. MIMO یا چند ورودی چند خروجی استفاده می شود برای ارسال چندین سیگنال از برج های سلولی به گیرنده های مختلف مانند تلفن. 2 × 2 MIMO استفاده می شود در آی فون 11 دارای دو آنتن در حالی که آی فون 11 Pro با استفاده از مدل 4 x 4 MIMO اجازه می دهد تا برای چهار نفر به طور همزمان جریان اطلاعات را به ارسال و دریافت شده توسط دستگاه. بیشتر اتصالات ارائه کیفیت بهتر تماس های تلفنی و سریع تر داده ها با سرعت. این مجلهدر توصیف چگونه Massive MIMO کار می کند می گوید که آن را "می فرستد سیگنال های بی سیم در جت های قوی برای دستگاه های مختلف است."

در حالی که هواوی و اریکسون به فروش می رسد Massive MIMO دنده در سال گذشته این بود تا در این سال که نوکیا تا به حال یک محصول مشابه. سخنگوی دفاع از شرکت و می گوید که آن را در مسیر خود را با استراتژی بلند مدت است. با اینحال نوکیا در حال از دست دادن سهم بازار به عنوان اریکسون عظیم تکنولوژی MIMO است که مورد علاقه مدیران مخابرات پس از آن اجازه می دهد تا بیشتر از مشتریان خود را برای دریافت سیگنال از برج موجود است. این موجب صرفه جویی در بی سیم مدیران از صرف پول برای ساخت برج های جدید و جلوگیری از آنها را از داشتن برای مقابله با تمام مدارک مورد نیاز برای ساخت آنها. اریکسون و هواوی برنده قرارداد به عرضه 5G دنده به چین سه بزرگترین حامل های بی سیم در اوایل این سال است. چین دومین بی سیم در بازار در جهان پس از ایالات متحده و هواوی نیست و انتظار می رود را به نفع خود هر گونه قرارداد عمده در ایالات متحده است.

Huawei دارای یک مشکل عمده. با تشکر از آخرین محدودیت های این شرکت قرار داده و در محل توسط وزارت تجارت ایالات متحده ریخته گری با استفاده از فن آوری در ایالات متحده برای تولید تراشه نیاز به اخذ مجوز از دولت آمریکا به کشتی تراشه برای Huawei. این جلوگیری از دومی از دریافت برش لبه قطعات آن نیاز به فروش آن 5G دنده با کیفیت که Huawei شناخته شده است. با وجود این, اریکسون است نه چیز مسلم است و اقدام به عنوان اینکه هواوی خواهد بود قادر به خرید نیمه هادی ها به آن نیاز دارد از یک منبع چینی.

اریکسون نام ظهور تا در کنار نوکیا را چند بار در طول دو سال گذشته به عنوان ایالات متحده به شدت در تلاش برای توسعه یک جایگزین برای Huawei 5G تجهیزات. اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در دریافت شبکه های داخلی تامین کنندگان مانند Oracle و سیسکو برای دریافت در هیئت مدیره اما هر دو شرکت گفت که این امر نیاز به زمان بیش از حد و پول برای انجام این کار. دادستان کل لایحه بار پیشنهاد کرد که در ماه فوریه ایالات متحده را کنترل بهره در نوکیا و اریکسون اما دیگر مقامات دولت به سرعت حذف کردن این ایده. Barr گفت که طرح خود را طراحی شده برای ایجاد اریکسون "یک رقیب نیرومند تر و از بین بردن نگرانی ها بیش از آن در قدرت ماندن است." این شرکت در حال حاضر تامین تجهیزات شبکه 5G به سه عمده ایالات متحده بی سیم ارائه دهنده: Verizon, AT&T و T-موبایل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب