Microsoft Surface Duo بازديد FCC; دستگاه منتشر می تواند به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده

مایکروسافت گزارش می خواهد به اعلام dual-نمایش سطح Duo قبل از اوت 5. دومی تاریخ اتفاق می افتد زمانی که سامسونگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
مایکروسافت گزارش می خواهد به اعلام dual-نمایش سطح Duo قبل از اوت 5. دومی تاریخ اتفاق می افتد زمانی که سامسونگ قصد دارد در برگزاری آن بستهای 2020 رویداد و در میان گوشی هایی که پرده برداری خواهد شد که بعد باید Galaxy Z برابر 2. دومی عاقبت به سال گذشته کهکشان بریزید که اولین foldable از عمده تولید کننده تلفن همراه.

اواخر ماه آگوست اوایل تا اواسط سپتامبر انتشار دیده می شود برای سطح دو

مایکروسافت هنوز هم ممکن است به اندازه کافی به آن آرزو به حقیقت می پیوندند و این غول نرم افزاری است که چک کردن جعبه. به تازگی یک دستگاه است که به خوبی می تواند سطح دو پرداخت مراجعه به FCC (از طریق Droid-Life). شرح داده شده در اسناد و مدارک به عنوان یک "دستگاه فبلت" به نظر می رسد به عنوان اینکه ابزار بهره وری یک شماره مدل 1930. بخش دیگری از اسناد و مدارک تقریبا فریاد می زند سطح اواز یا موسیقی دو نفری. یک پاراگراف در آزمون نهایی گزارش آمده است: "این EUT (تجهیزات تحت تست" مورد بررسی قرار گرفت و در سه جهت متعامد X/Y/Z. علاوه بر این EUT مورد بررسی قرار گرفت در چهار تنظیمات با هر دو صفحه نمایش: خورده و بسته/باز 90 درجه/صاف 180 درجه/خورده و باز (کج ماست). مشخص شد که EUT در تخت 180 درجه با X (Flatbed) جهت بود بدترین جهت نتیجه نهایی تابش تست انجام شد EUT در تخت 180 درجه در X (مسطح)."

سطح دو به وغصه از برخی از, خواهد بود, طراحی شده توسط Android-اندروید 10 به طور دقیق. به روز رسانی به آندروید 11 برگزار خواهد شد و کمی پس از آن. بنابراین وجود خواهد داشت هیچ برنامه شکاف در اینجا و در واقع مایکروسافت با گوگل به مطمئن شوید که آن برنامه را به استفاده از صفحه نمایش دو طرح است. بله وجود دارد لولا بین دو صفحه نمایش است اما وجود خواهد داشت بدون چین است. صحبت از نمایش آخرین شایعه مشخصات تماس برای این دو می شود مجهز به یک جفت از 5.6 اینچ صفحه نمایش AMOLED. هر دو باید 1350 x 1800 وضوح و زمانی که به طور کامل باز آنها را ترکیب را به کاربران ارائه با یک قرص-اندازه 8.3 اینچ صفحه نمایش که فوق لولا پایین وسط.

تأمین انرژی این دو ممکن است پیکسل 855 پلت فرم تلفن همراه یک نسل پیر سیلیکون است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن قیمت این دستگاه پایین است. همچنین کمک به کسانی که در تلاش است عدم 5G مودم در اواز یا موسیقی دو نفری. 6GB حافظه گنجانده شده است همراه با گزینه های ذخیره سازی از 64GB 128GB و 256GB; یک 11MP دوربین خواهد انجام دو وظیفه به عنوان گوشی اصلی و عکاسی از اهمیت و 3460mAh ظرفیت باتری را نگه داشتن چراغ. وجود خواهد داشت یک اسکنر اثر انگشت ارائه لازم امنیتی بیومتریک و ما نباید فراموش کنیم که سطح قلم شامل خواهد شد.

FCC شامل یک نمودار که نشان داد همه گزینه های اتصال پشتیبانی شده توسط این دستگاه و آن را شامل NFC. این امر نشان می دهد که گوگل پرداخت سیستم پرداخت تلفن همراه را شامل می شود به عنوان یک برنامه به طور پیش فرض بر روی این دو. این تست واحد را به عنوان در حال حاضر پیکربندی ظاهرا شامل نمی شود NFC که در نتیجه عدم پشتیبانی از تلفن همراه پرداخت.

گذشته ما شاهد سطح Duo آن برگزار می شد توسط مایکروسافت محصول رئیس افسر Panos Panay و آن را داخل یک لاستیک مورد. مانند اکثر گوشی های این روزها این دو را یک FCC e-برچسب به جای فیزیکی. آن را می توان (هنگامی که گوشی منتشر شده است البته) با رفتن به تنظیمات > درباره > نظارتی برچسب.
FCC مشاهده است که اغلب یکی از آخرین مراحل قبل از یک تلفن معرفی شده است ویندوز مرکزی می گوید که این دستگاه در مرحله نهایی تولید اعتبار. این تست باید به زودی با بیش از تولید از سطح دو شروع پس از آن. این نقاط به امکان انتشار در اواخر ماه اوت یا سپتامبر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن