یک نفر در معرض 180 نفر در یک کلیسا به کروناویروس

180 نفر در معرض رمان coronavirus در طول یک سرویس کلیسا در روز مادر. فرد آلوده را COVID-19 نتیجه آزمون بازگشت م

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 اردیبهشت 1399
  • 180 نفر در معرض رمان coronavirus در طول یک سرویس کلیسا در روز مادر.
  • فرد آلوده را COVID-19 نتیجه آزمون بازگشت مثبت یک روز بعد از تماس با ما اطلاع داده شد خود را از قرار گرفتن در معرض.
  • این حادثه بیشتر بر اهمیت اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در مناطق که در آن اقامت-در-خانه سفارشات هنوز هم در جای خود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus است به دور از موجود بودن و بیشتر زمان شما صرف در خارج از خانه خود را بالاتر از خطر ابتلا COVID-19. که به ویژه درست است اگر شما رفتن به فضاهای بسته که در آن اجتماعی فاصله اقدامات امکان پذیر نیست. آخرین مثال از یک ناشناس کلیسا در کالیفرنیا که در آن یک تک شرکت کنندگان که تشخیص داده شد پس از این سرویس به پایان رسید در معرض 180 نفر دیگر به ویروس.

مطالعات اخیر نشان داده اند که چگونه از آن آسان است به گسترش این ویروس در یک بسته تنظیم. محققان از چین ترسیم COVID-19 مورد از سه خانواده جداگانه به همان رستوران که در آن سه گروه زمان را صرف با هم. یک بدون علامت coronavirus بیمار اعتقاد بر این است که گسترش این ویروس به دیگر دو خانواده.

CDC منتشر شده یک مطالعه مشابه که در نگاه اعضای یک گروه کر در واشنگتن است. یک COVID-19 بیمار که تشخیص داده نشده در زمان دیدار گسترش این بیماری به عنوان بسیاری از 52 نفر دیگر از یک گروه 61 خوانندگان که با حضور همان عمل کمتر از سه ساعت است.

کالیفرنیا ساکن مثبتی دریافت COVID-19 تشخیص یک روز پس از خدمات کلیسا که او و یا او با حضور در روز مادر. که فرد در حال حاضر در انزوا در خانه سی ان ان گزارش. 180 افرادی که در شرکت خدمات ابلاغ شده است از قرار گرفتن در معرض و دریافت دستورالعمل های قرنطینه خود را.

Butte County بهداشت عمومی را در معرض اطلاعیه خاطر نشان کرد افرادی که در تجمعات هر اندازه شده اند مجاز توسط فرماندار "در خانه ماندن" سفارش.

"با وجود فرماندار سفارش سازمان تصمیم به باز کردن درهای خود را که منجر به افشای کل جماعت به COVID-19" به انتشار می خواند. "این تصمیم می آید در بسیاری از هزینه های ساعت و بار مالی برای پاسخ موثر به آهسته یا متوقف کردن گسترش COVID-19. چنین تصمیم گیری می تواند محل خطر بزرگ در این شهرستان توانایی ادامه باز در سرعت سریع تر از دولت است."

"حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند می تواند علت عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده" مدیر Butte County بهداشت عمومی Danette نیویورک در بیانیه ای گفت. "ما التماس هر کس به دنبال دستور دولت و بازگشایی طرح برای کمک به مبارزه با پتانسیل گسترش COVID-19."

با توجه به قرار گرفتن در معرض رخ داده در مه 10, برخی از افرادی که با حضور در این سرویس با COVID-19 بیمار در حال حاضر ممکن است برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم هر چند برخی از آنها ممکن است بدون علامت باشد. به هر صورت, آن را خیلی زود به می دانم که چگونه بسیاری از آنها آلوده شدند اما مقامات باید تصویر روشنی در هفته های آینده.

از بعد از ظهر دوشنبه در کالیفرنیا گزارش شده بیش از 80,000 COVID-19 موارد و حدود 3300 مرگ و میر.


یک مرد با پوشیدن یک ماسک و دستکش های پلاستیکی دعا در کلیسای جامع در بخشی از مستند در بندر مالاگا, اسپانیا. منبع تصویر: عیسی مریدا/SOPA تصاویر/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب