بهترین رایگان بازی های آندروید بازی را بر روی تلفن خود و یا قرص

گوشی های پاکت پی سی در کامپیوتر هایی که ما استفاده می شود به رویای از پشت در 90s و اوایل 00s. نه تنها آنها را

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 خرداد 1399
گوشی های پاکت پی سی در کامپیوتر هایی که ما استفاده می شود به رویای از پشت در 90s و اوایل 00s. نه تنها آنها را برای مرور اینترنت و چت و ایمیل در, رفتن, اما آنها می تواند اجرای یک بازی بسیار خوب خود به خود.

و بازی وجود دارد! تن و تن از عناوین آمده برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید در هر روز است. برخی از آنها پرداخت می شود اما بسیاری رایگان هستند. و با آن که بسیاری از بازی ها که اصلا نیاز به پول نقد خود را به جلو, چگونه می تواند به شما مقاومت در برابر ؟

اما همانطور که ذکر شد ما — وجود دارد تن از کسانی که. فقط فکر الک را از طریق آنها برای پیدا کردن بهترین رایگان بازی آندروید دلهره آور است. بنابراین ما آن را برای شما.

ما آمد تا با یک لیست 40 بازی رایگان برای اندروید است که نسبتا جدید می باشد و شما احتمالا از دست رفته برخی از آنها. البته این 20 احتمالا نمی نایاب لیست کامل از "بهترین" بازی آندروید رایگان شما می توانید سعی کنید. اگر سرد بازی رایگان, بازی به ذهن می آید در حالی که شما در حال خواندن لیست ما — احساس رایگان برای به اشتراک گذاری آن را در نظرات برای دیگر خوانندگان برای لذت بردن از!


بهترین رایگان بازی های آندروید

Call of Duty: موبایل

دانلود

به راحتی یکی از برجسته ترین FPS franchises در دهه گذشته Call of Duty مترادف با سریع ء عمل بسیار صاف gunplay و بدون توقف تیراندازی. طبیعی است که بازی های زیادی ساخته شده چلپ چلوپ در هنگام فرود بر روی تلفن همراه و آن را به سرعت تبدیل به یکی از بیشترین دانلود ها عناوین... همیشه. در حالی که بازی FPS بر روی تلفن است که هنوز هم یک بیت... clunky بازی می کند بهترین خود را به حمل بیش از صاف هدف و کنترل سیالات که کنسول بازی Call of Duty عناوین شناخته شده است. شما را وادار به بازی در تمام محبوب ترین deathmatch, نقشه, یک تن از حالت حتی از جمله نبرد رویال و حالت زامبی و همه از یاد سلاح به علاوه خود را سفارشی سازی است که این سری شناخته شده است.

Armajet

دانلود

2D مبتنی بر تیم PvP تیرانداز / platformer. Armajet شما کنترل یک اینده سرباز با یک کوله پشتی سپر و یک زرادخانه از سلاح را انتخاب کنید از. آن را بسیار آسان برای دریافت به نوع سخت به کارشناسی کارشناسی ارشد و یک انفجار را به بازی. دور گذشته حدود 3 دقیقه پس از آن نیست وقت زیادی را برای پرش در داخل و خارج از بازی هر زمان که شما برخی از زمان. همچنین کراس پلت فرم و شخصیت خود را در پیشرفت و آنلاک حمل بیش از کامپیوتر به گوشی های هوشمند. این باعث می شود آن را یکی از بهترین رایگان بازی های آندروید است که پشتیبانی از کراس پلت فرم پیشرفت.

Vainglory

دانلود

هنوز هم محبوب ترین MOBA برای تلفن همراه ساخته شده از زمین تا به توان در یک دستگاه صفحه نمایش لمسی. شما باید دو طرح کنترل به انتخاب از — شیر بر اساس, که با این نسخهها کار بر روی صفحه نمایش بزرگتر بهتر است; و یا مجازی کنترل-مانند برای راحتی و دقت در صفحه نمایش کوچکتر. یک تن از شخصیت های صبر کنید برای شما به یا حمل و یا حمایت از تیم خود را به پیروزی با. انتظار نداریم که یک زمان آسان — Vainglory است که در واقع یک eSport بازی پس از رقابت را اجرا می کند در آن و... ، رگ.

مرده را با نور روز

دانلود

بدون شوخی این کنسول بازی منتقل شد برای تلفن همراه هر دو اندروید و iOS. در اینجا فرض — این یک assymetrical چند نفره بازی که در آن 4 تن از بازماندگان سعی کنید به فرار از چنگال یک هیولا مانند قاتل. شما واقعا نمی تواند مبارزه با قاتل شما نیاز به گول زدن juke و — در بهترین حالت — بی حس کردن آنها را اگر شما می خواهید برای زنده ماندن. باز کردن خروج و فرار قبل از آنها دست خود را بر شما. این یک پارتی بازی و یا شما فقط می توانید قطره و به عنوان قاتل تعقیب کردن خود را فقیر قربانیان.

Dota Underlords

دانلود

جالب سبک جدید از بازی توسعه یافته در این سال — خودکار شطرنج. آن را شروع به عنوان یک DOTA وزارت دفاع و سپس چرخید به خود بازی اصلی. در حال حاضر شیر در زمان خودکار شطرنج ایده و رسمی DOTA بازی در دنیای خارج از آن. و آن را یک انفجار حتی اگر دیگر بازی ها

در واقع شما نیاز به انتخاب خود را "chesspieces" (DOTA heroes) از یک استخر و محل آنها را در هیئت مدیره در راه است که کمک می کند تا آنها را مکمل یکدیگر. هنگامی که انجام می شود این بازی شروع می شود. این جایی است که "خودکار" می آید از شخصیت های مبارزه با خود و رفتار متفاوت بسته به مهارت های فردی خود را و ویژگی های. بنابراین استراتژی در این بازی می آید از تنظیم خود را در خطوط نبرد و سپس نشستن پشت و تماشای آنها را منهدم دشمن... یا تخریب.

نزاع و جدال ستاره ها

دانلود

رایگان بازی PvP تیرانداز که شد فورا محبوب پس از آزادی. نزاع و جدال ستاره ها ویژگی ها تن از شخصیت ها و سلاح ها را برای شما به باز کردن قفل (*ahem* یا پرداخت) و تعداد زیادی از سرگرم کننده رقابتی بود. این تیم deathmatch, تیرانداز از بالا به پایین با حالت های بازی مختلف با اهداف مختلف. این ساخته شده است برای کوتاه اکتان سوخت منطبق مناسب برای راه ما بازی بر روی گوشی های.

یکی دیگر از بهشت

دانلود

یک jRPG کلاسیک با مناسب حماسه داستان و انیمیشن شگفت انگیز است که جهان توسط طوفان در زمان هنگامی که آن را فرود در فروشگاه برنامه است. این یک داستان است که دهانه در سراسر گذشته و حال و آینده و ادای احترام به محبوب Chronotrigger (ساخته شده توسط همان مردم بیش از حد). بنابراین در صورتی که حلقه های زنگ شما می دانید که شما می خواهید برای دانلود این. بازی ارائه می دهد حدود 30-40 ساعت بازی را از طریق مبارزات انتخاباتی. آن را برای کسب درآمد از طریق خرید در برنامه برای به دست آوردن یک شانس در باز کردن قهرمانان جدید استفاده کنید.

جنگ سند چشم انداز: Final Fantasy شجاع Exvius

دانلود

در حال حاضر که نام یک لقمه! این بازی یک spinoff قبلا منتشر فاینال فانتزی شجاع Exvius. این یک تاکتیکی RPG نوبه خود مبتنی بر سیستم مبارزه. شما می توانید بازی را از طریق یک بازیکن تک داستان و یا انجام آن را در co-op با دوستان. و یا شما حتی می توانید پرش در برای برخی از مسابقات PvP است! این بازی نیز از ویژگی های همه بازیگران از گذشته فاینال فانتزی عناوین فقط برای کسانی که اضافه فن وحشت.

Oceanhorn

دانلود

یک اکشن ماجراجویی RPG است که به وضوح با الهام از افسانه از موبایل و کامپیوتر سری. در حال حاضر Oceanhorn نیست دقیقا رایگان — شما می توانید آن را دانلود و بازی را از طریق فصل اول را بدون پرداخت هزینه. اگر شما آن را دوست دارم شما می توانید باز کردن بازی کامل با یک بار 7 دلار در برنامه خرید.

Shadowgun افسانه

دانلود

یک غارتگر تیرانداز مجموعه در جهان از Shadowgun. آن را ارائه می دهد گرافیک زیبا با انیمیشن های صاف. ما توصیه می کنیم یک کنترل کننده به عنوان بازی یک بازی روی صفحه نمایش لمسی طول می کشد دور برخی از تجربه (و نیز تبدیل آن به یک خودرو-تیرانداز). وجود دارد برخی از سرنوشت vibes اما بسیار کوچک — ما قطعا نمی خواهد آن را یک ripoff, اما اگر شما لذت بردن از سنگ زنی در, سرنوشت, شما همچنین ممکن است از آن لذت ببرید با Shadowgun زمانی که وضعیت تماس ها برای گوشی های هوشمند بازی.

Shadowgun بازی جنگ

دانلود

پرتاب آن franchize در یکی دیگر از زیر-ژانر madfinger Games ساخته شده یک قهرمان مبتنی بر تیرانداز. Shadowgun بازی جنگ احساس می کند کمی شبیه سرپرستی اما با روشن نگاه و احساس و زیبایی از Shadowgun سری. آن را ارائه می دهد سریع مبتنی بر تیم در مسابقات با مجموعهای از قهرمانان را انتخاب کنید از هر یک با مهارت های منحصر به فرد اسلحه و روش بازی.

آلتو اودیسه

دانلود

یک بازی بسیار ساده است ستایش برای آن عجیبی رضایت بخش انیمیشن و مانند ذن تجربه. این اساسا یک autorun platformer — شما روی صفحه نمایش ضربه بزنید به پرش را بیش از موانع و جمع آوری سکه برای نمره بالا است که بسیار آن است. هنوز آلتو بازی اعتیاد آور تجربه های تلفن همراه است که به شما کمک کند سوزاندن بیکار دقیقه در روز با دوز تصاویری زیبا و hypnotizing موسیقی متن فیلم.

Command & Conquer: رقبا

دانلود

C&C: Rivals یک بازی استراتژی توسعه یافته به طور خاص برای تلفن همراه. به عنوان یک ورودی به C&C سری آن در واقع انجام بسیاری از DNA که باعث کلاسیک Command & Conquer گیم پلی آنچه در آن است. سنگ-کاغذ-قیچی مکانیک بین واحد ترکیب واحد micromanagement و افزایش آگاهی های مورد نیاز برای برنده شدن در یک مسابقه در برابر یک به طور مساوی ماهر دشمن. بازی سریع و اکشن بسته بندی شده به شما اجازه بازی دور تنها در حدود 5 دقیقه.

مهم Ops

دانلود

C-Ops است که احتمالا نزدیک ترین شما می توانید به بازی کردن CS:GO در تلفن همراه. این بازی دارای وضوح طراحی شده شبیه به این زیبایی گیم پلی حالت و احساس خوب ol' Counter-Strike. و این برنده آن یک تن از طرفداران در سراسر جهان — شما نمی خواهد هر گونه مشکل پیدا کردن مسابقات در این یکی.

ستاره مبارزه با آنلاین

دانلود

یک starfighter در PvP بازی که داستان های شما مستقیما به یک furball مبارزه به عنوان به زودی به عنوان شما در پایان آموزش. این یک خودکار تیرانداز معنی کشتی خود را آتش خواهد شد به طور خودکار زمانی که شما نگه داشتن آن را قفل شده است و به دشمن. اما نگران نباشید این را ندارد به دور از هیجان در تلاش برای جلوگیری از آتش سوزی از دیگر بازیکنان نیز به مرور زمینه مرگبار باقی مانده است. این یک deathmatch بازی است که آسان به پرش و گرفتن برخی از اقدام کنند. وجود یک سیستم پیشرفت در زمینه درمان موارد که ممکن است هزینه شما برخی از پول... مدل freemium آنچه می تواند به ما می گویند.

Sky Force Reloaded

دانلود

تیرانداز از بالا به پایین بدیهی است که با الهام از خوب قدیمی بازی ها بازی های. شما کنترل هواپیما خود را که dodging مقادیر غیر ممکن است از روی صفحه نمایش پرتابه با کشیدن انگشت خود را در سراسر صفحه نمایش. شما هواپیما را به طور خودکار آتش در همه زمان ها است که ممکن است صدای لنگ اما اگر شما فکر می کنم در مورد آن -- زمانی که ما بازی کسانی که بازی های آرکید در روز ما جدیدتر متوقف پمپ آتش را فشار دهید. در این روز و سن ما اجازه بازی اندروید انجام زامبی مانند button mashing.

داده های بال

دانلود

یک نوع مسابقه بازی که در آن شما به نبرد با ساعت و مسیر موانع بسیاری از زمان. هیچ کمتر از آن اعتیاد آور است و داستان آن خوب است به اندازه کافی برای نگه داشتن شما رو برای حداقل یک playthrough. گیم پلی آن است که ترکیب کاملی از "آسان برای یادگیری و سخت به استاد" و وجود دارد مقدار زیادی از تکرار به حال اگر شما می خواهید برای گرفتن نمره بالا در هر مسیر.

Xenoraid

دانلود

خیلی عالی بازی های آنلاین تیرانداز سفینه فضایی. شما در نبرد با 4 جنگنده های مختلف هر یک از آنها می تواند مجهز منحصر به فرد خود سلاح و بمب ترکیب. این پشتیبانی از بلوتوث کنترل و, توصیه ما به شما سعی کنید این بازی با یکی از آن لذت ببرید به طور کامل.

در حال حاضر آن را 100 ٪ رایگان. شما می توانید بازی را از طریق کامل قسمت اول بدون پرداخت هزینه, اما اگر شما می خواهید بازی شما باید برای رها کردن 10 دلار بر روی آن. یک بار پرداخت هیچ shenanigans.

Dere بد Exe

دانلود


این بازی شروع می شود به عنوان ساده اما جذاب platformer با کنترل ساده و موانع سخت است. سپس آن را انفجار شما را به یک "تاریک" از بازی در سفارش به kickstart آن داستان است. شما خواهد بود بافی در داخل و خارج بین شاد platforming و اهریمنی محیط تلاش برای کشف کردن که در آن روایت است که منجر شما. این یک بازی کوتاه است, بنابراین آن را نمی خواهد بیش از حد از وقت خود را و یک بازی سرگرم کننده را از طریق!

فضایی مارشال 2


دانلود


از بالا به پایین اقدام تاکتیکی با انیمیشن های بزرگ و دندان های آسیاب دشواری است. مخفیکاری است که نه تنها یک رویکرد مناسب — توصیه می شود که شما چوب به آن به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید!

شما یک زرادخانه غنی از سلاح را انتخاب کنید از, از تیم خوب بکار بردن اسلحه به تفنگ و تفنگ تیرانداز از خفا به طوری که آن را نه مانند شما در حال دفاع زمانی که شما گرفتار. اما تمرکز فضایی مارشال صبر و تاکتیکی حمله. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند خود را در فنجان چای در آن را داشته باشد!

تاریکی افزایش می یابد


دانلود


تاریکی به افزایش است که یک بازی اکشن RPG است که شما می توانید بر روی iOS و آندروید و آن را درمان کند. با گرافیک بیشتر یادآور یک کنسول بازی و یک گیم پلی سریع گام تاریکی بالا می رود شما را انتخاب کنید از طریق کلاس های مختلف بازیکن از زمین بسیار مخربی Berserker به سحر و جادو-دارای حق اعمال جادوگر. از آن پس در این نبرد در برابر زیادی از هیولا. استفاده از کلاس خود را قهرمان مهارت های منحصر به فرد و توسعه یک جنگنده که قادر خواهد بود به صورت سخت جنگ و رئیس به دلیل وجود خواهد داشت برخی از.

جزیره مرده بازماندگان


دانلود


از بالا به پایین زامبی بازی است که ترکیبی بین RPG و دفاع در برج. شما رو قهرمانان خود را به جمع آوری و سطح بالا و مناطق روشن از هجوم زامبی. البته وجود خواهد داشت microtransactions به سرعت همه چیز را کمی. آن را "بازیکن انتخاب" و تمام.

Durango: Wild زمین

دانلود

از بالا به پایین بازمانده بازی بسیار شبیه مرده سلیمان بالاتر است. Howerer این یکی از ویژگی های بسیار زیباتر و گرافیکی و شما در یک جزیره سرگردان مسکونی توسط dinasours. بنابراین اگر شما بیمار هستید از زامبی و یا فکر می کنم dinos سرد هستند این یکی باید بیشتر به سلیقه شما.

Parallyzed

دانلود


یک بازی platformer / گیج کننده است که خود را تست کشش رفلکس خود را به عنوان به شما کمک دو خواهر گذشتن عرفانی مارپیچهای با تله های مختلف. در واقع تو این دو خواهر در حال اجرا در یک خط مستقیم. آن را شغل خود را به آنها را به پرش و یا تغییر مکان زمانی که آنها نیاز به تصویب رنگی زمینه های انرژی. آن سبک هنری منحصر به فرد و راه ما را به یاد Badland و برزخ که هر دو بازی بزرگ در حق خود.

Shadow Fight 3

دانلود

بازی سوم در یک سری در مورد مبارزه با سایه آمار و ارقام در حال حاضر... کمتر سایه. درست است که شخصیت خود را در واقع لباس های رنگارنگ و چهره اکنون!

مبارزه با سایه بسیار صاف مبارزه با بازی توسعه یافته به طور خاص برای تلفن همراه و با صفحه نمایش لمسی در ذهن است. بنابراین آن را بسیار کمتر دردناک در واقع سعی می شود و در آن خوب است. بر خلاف بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال معتاد به سایه خود را مبارزه با.

شما رو طولانی بازیکن تک داستان به رفتن را از طریق, اما همچنین دوئل چند نفره به مبارزه با. البته این بازی است همه چیز در مورد جمع آوری چرخ دنده ها و کف سازی اطلاعات عمومی خود را قهرمان یا توسط سنگ زنی و یا با پرداخت حق بیمه سینه.

پوشش آتش


دانلود


همانطور که عنوان می گوید این بازی شما نشسته در پوشش... و شلیک به بد دیدن. آن را به عنوان خسته کننده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل هر چند — تفنگ بازی احساس می کند خیلی محکم تنظیم و انیمیشن های رضایت بخش برای مشاهده و وجود واقعی داستان بازی از طریق.

PUBG موبایل


دانلود


پس از کپی شدن بی شماری از بار battle royale بازی آغاز شده است که کل این شوق در نهایت از آن ساخته شده به iOS و موبایل. و... این در واقع یک کپی از PUBG ساخته شده توسط sub-contractor Tencent اما حداقل آن است که خالق اصلی را مهر تایید.

این نمایشنامه مثل یک بازی بسیار خوب طراحی شده 3rd person shooter با دو آتش دکمه برای هر یک از شست خود را و آن را آسان تر به ساقه و حرکت در موقعیت های مختلف.

بن بست 2

دانلود


احتمالا بهترین Counter Strike-مانند تیرانداز برای گوشی شما می توانید پیدا کردن در حال حاضر. نه تنها شباهت به CS:GO غیر طبیعی بازی اجرا می شود فوق العاده صاف و کنترل های لمسی تنظیم شده است در یک راه به آن را کمی کمتر دردناک برای این بازی از بازی های FPS بدون کنترل است. دانلود رایگان و ما واقعا پیشنهاد می کنم شما آن را چک کنید!

ضرب و شتم خیابانی

دانلود


اسکرول سمت ضرب و شتم 'اونا تا با آسان تک لمسی کنترل. آن را نیز پشتیبانی از co-op چند نفره بنابراین شما می توانید ضربه پیکسل با هم با دوستان خود. بازی عالی برای سوزاندن زمان ،

جنوبی پارک: تلفن ویرانگر

دانلود

اولین رسمی پارک در جنوب بازی در تلفن همراه است که ترکیبی بین یک استراتژی زمان واقعی و کلکسیونی-کارت بازی است که به ارمغان می آورد بهترین از هر دو ژانر در یک طنز-تزریق گوهر است که به ارمغان می آورد تازه و جدید را در این پارک در جنوب جهان است. به همین ترتیب برای کامپیوتر/کنسول بازی در این پارک در جنوب حق رای دادن (استیک حقیقت و شکسته اما کل) شما بازی به عنوان بچه های جدید و یا "مرده" به عنوان Eric Cartman به اشاره به شخصیت از بازی. گیم پلی البته منحصر به فرد از خود است به همین قضیه به عنوان های متعدد دیگر CCG بازی و شما نیاز به نایاب دشمن بهداشت استخر به منظور پیروز در بی رحم PVP جنگ های چند نفره.

آهن تیغه: شکارچی هیولا RPG


دانلود

Gameloft حماسه هک ' n ' از اسلش نفر RPG است که یک نماینده از این نوع است که البته شما مبارزه با انبوهی از baddies در قرون وسطی در اروپا. به طور جدی هستند که در آن توسعه دهندگان مبارزه با بسیاری از شنیدها برای شما برای انتقال به نقاط XP? Boggles ذهن است. به هر حال آهن تیغه خواهد شد که شما ایجاد خود سلاح های استاد های مختلف مهارت های قدرتمند و به طور کلی باید یک زمان بزرگ است.

Animal Crossing: پاکت پی سی کمپ

دانلود


کلاسیک نینتندو 64 عنوان به تازگی graced و دستگاه های تلفن همراه برای علاقهمندان به بازی است که زندگی و نفس کشیدن Nintendo Animal Crossing: جیب اردوگاه باید داشته باشند. درست مثل در بازی اصلی شما در نقش اردوگاه مدیر و صرف زمان مورد علاقه خود را با انسان بگیرید و یاد دهید. قطعا زمان زیادی مصرف!

به سیاه چال انداختن شکارچی 5 — Action RPG


دانلود


حماسه از بالا به پایین deamon تخفیف فاحش دهنده است که تمام عناصر کلیدی: طیف گسترده ای از زشت شیاطین به کشتن تن از اقلام به مزرعه و اسیاب و چند نفره co-op به طوری که شما می توانید انجام دهید مذکور با دوستان. نیز وجود دارد یک حالت PVP برای رقابتی آنهایی که در خارج وجود دارد, اما این همه در مورد حمله به هر یک از دیگر پایگاههای نه واقعی یک در یک جنگ است.

سیمز موبایل

دانلود


سیمز شده است جای تعجب موفق franchize با توجه به آن را در اطراف کمک به یک انسان دیجیتال پت برای موفقیت در کار و روابط احزاب و... به خوبی زندگی می کنند زندگی خود را. اعطا شده, یک تن از مردم خارج وجود دارد مانند شکنجه سیمز خود را با فروش تمام مبلمان خود را و اجازه دادن به آنها را در حیاط. بله, شما می توانید می گویند که بازی کرده است چیزی برای همه.

آن را در نهایت از آن ساخته شده به تلفن همراه در سال گذشته, بنابراین شما می تواند مراقبت از خود را tamagochi سیم کارت در حالی که بر روی بروید.

Arena of Valor


دانلود


Tencent خود را در فرمول MOBA یکی خیلی خوب. بر خلاف برخی دیگر از تلفن همراه MOBAs که سعی کنید به تمرکز بر درگیری کوچکتر این یکی از همه می رود 5v5 و اما مسابقات هنوز fast-paced سراسیمه از هرج و مرج و تخریب. پس از همه, یک موبایل بازی نمی توانیم به 40 دقیقه دور.

در حال حاضر 40 قهرمانان از جمله تعداد قابل تشخیص DC قهرمانان و خائنانی. فهرستی است که هنوز هم در حال رشد است.

Drag'n'Boom

دانلود


واقعا اعتیاد آور بازی که در آن شما کنترل یک مینی اژدها در آن تلاش و تحقیق برای طلا. شما با استفاده از انگشت شست چپ خود را برای راه اندازی اژدها در اطراف و انگشت شست راست را به هدف توپ های آتشین دشمنان مختلف. هر زمان که شما آماده برای یک شات زمان را کند می کند, به شما اجازه می دهد به هدف بهتر و ساخت شما احساس می کنید مثل یک بد... ساموئل جکسون در این فرآیند است. زمان زیادی سوز!

غریبه چیز است: بازی

دانلود


یک retro-styled RPG ماجراجویی بر اساس محبوب Netflix نمایش غریبه چیزهایی... است که خود را یک یکپارچهسازی با سیستمعامل مدل دهید ماجرا در حال وقوع در سال 1984. بله این متا.

آخرین روز بر روی زمین: بقا

دانلود


از بالا به پایین زامبی بقا با عناصر تهیه و ساخت و ساز. با وجود این کلیشه که این نوع تبدیل شده است, آن را به خوبی ساخته شده بازی با کنترل حالت جامد و انیمیشن. شما ایجاد یک کمپ و رفتن به سرزمین های ناشناخته به مبارزه با بیابان نجات مواد و قهرمان خود را ارتقا دهید و خود را نگه دارید. نیز وجود دارد چند نفره در هر دو صورت co-op و PvP.

هری پاتر: هاگوارتز رمز و راز

دانلود


یک ماجراجویی مجموعه ای در جهان از... خوب هری پاتر. شما سفارشی کردن شخصیت خود را که انتخاب شده است برای تبدیل شدن به یک دانش آموز از مدرسه سحر و جادوگری. از آن پس این یک RPG ماجراجویی با یک داستان در مورد کشف مرموز راز است.

نیروهای صوتی


دانلود


یک دونده بی پایان-نوع بازی در مجموعه جهان بخشی. شما می توانید این بازی یک در رقابتی چند نفره که در آن هدف شما این است برای برنده شدن در مسابقه و جمع آوری به عنوان بسیاری از حلقه به عنوان شما می توانید و احتمالا فشار برخی از دشمنان خود را به موانع و خراب کردن روز خود را. در صورتی که کمی بیش از حد نزدیک و شخصی برای شما نیز وجود دارد یک زرادخانه از معادن توپ های آتشین و دیگر مسائل حواس پرت به پرتاب در دشمنان خود را. چه کسی دوست ندارد که ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب