نسخه ایالات متحده از وان پلاس, Nord 5G را می توان با Snapdragon 690 چیپ ست

فقط دیروز ما به شما گفت که در حالی که OnePlus Nord در حال آمدن است به آمریکا ممکن است آن را های مختلف تلفن از

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
فقط دیروز ما به شما گفت که در حالی که OnePlus Nord در حال آمدن است به آمریکا ممکن است آن را های مختلف تلفن از یکی از شما را دیده ام که در سایت ما در طول چند هفته گذشته. این باند بیش از XDA پاره از هم جدا آخرین نسخه OxygenOS 10.5 برای وان پلاس نورد و برخی از نکات در مورد یک آینده جدید OnePlus تلفن است که می تواند یک نوع از این Nord برای بازار ایالات متحده است. این دستگاه دارای یک اسم رمز از Billie که می تواند یک مرجع برای ایالات متحده خواننده پاپ Billie Eilish. تولید کننده عادت استفاده از هنرمندان به عنوان اسامی. دیگر منابع کشف شده شامل یک "SM6350" است که کد برای Snapdragon 690 چیپ ست. این Qualcomm با کمترین قیمت SoC است که حامل یکپارچه 5G مودم تراشه (گل میمون X51 5G).
گل میمون 690 تولید شده توسط سامسونگ با استفاده از آن 8nm روند و شامل یک جفت از Cortex A-77 هسته های CPU برای رسیدگی سنگین وظایف و شش Cortex-A55 هسته های CPU به صورت کلی خانه داری. شامل Adreno 619L GPU گفته می شود 60 درصد سریعتر از Adreno 612 GPU موجود در گل میمون 675. تا کنون HMD, جهانی, تیز, Wingtech, موتورولا, HUAWEI و LG باید گفت که Snapdragon 690 قدرت آینده گوشی های. اما شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از هر یک از برندهای گوشی های هوشمند متعلق به توسط BBK Electronics (که شامل OnePlus) بیان کرد قصد استفاده از چیپ ست.
با اینحال Snapdragon 690 ارزان تر است برای وان پلاس برای خرید از پیکسل 765G تأمین انرژی تنها OnePlus Nord مدل فعلی اعلام کرد و در دسترس است. به عنوان یک نتیجه, ما باید با دیدن قیمت گذاری پایین آمدن در نسخه ایالات متحده از نورد. OnePlus ممکن است احساس مجبور به تولید تلفن اواسط محدوده به عنوان قیمت گذاری برای آن top-of-the-line مدل های منتقل شده بالاتر است. در ابتدا خود را با نام وان پلاس گوشی های "گل سرسبد قاتل" به آنها تحویل گل سرسبد نوع امکانات در قیمت پایین تر. اما وان پلاس 8 Pro قیمت است به عنوان بالا به عنوان $999 قرار می دهد که آن را به قیمت عمده از تولید کنندگان گل سرسبد گوشی های.

بعد از این سال OnePlus است که انتظار می رود برای راه اندازی آن در نیمه دوم پرچمدار OnePlus 8T خط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب