ماتریس 4' هماهنگ شیرین کاری به طرفداران اصلی سه گانه: 'you're gonna love this'

ماتریکس فیلم حق رای دادن است در نهایت گرفتن مدتها در انتظار قسمت چهارم ماتریس 4که تعیین شده بود در ماه مه 2021

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
  • ماتریکس فیلم حق رای دادن است در نهایت گرفتن مدتها در انتظار قسمت چهارم ماتریس 4که تعیین شده بود در ماه مه 2021 — هر چند که تاریخ ممکن است تحت فشار قرار دادند به دلیل نیاز به توقف فیلمبرداری در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • فیلم شیرین کاری هماهنگ کننده انجام داده اند و مصاحبه جدید که در آن آنها قول می دهم که طرفداران که عاشق سه گانه اصلی هستند "میخوام عاشق این" بیش از حد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

طرفداران اصلی ماتریکس فیلم سه گانه نیست دقیقا شده است نگه داشتن خود را در پودر خشک و اتخاذ صبر کنید و ببینید نگرش در مورد اینکه آیا مدتها در انتظار قسط چهارم در حق رای دادن خواهد شد هر گونه خوب است. قبل از coronavirus شما فقط به حال برای باز کردن Facebook و یا توییتر و انجام یک جستجوی سریع برای ملاقات با یک سیل از نفس پست ها از کاربران مثبت بی بر تصاویر و چند ثانیه از عجله جامعی فیلم آنها دستگیر شده در مجموعه, بازگشت هنگامی که ماتریس 4 هنوز هم تیراندازی در اطراف سان فرانسیسکو که در ماه فوریه به طور خلاصه به dystopian-به دنبال مجموعه ای است که شامل همه چیز از انفجار و غرق اتومبیل به ذوب شهرستان لامپ در این نزدیکی هست.

بازیگر رؤیت است. صحنه های فیلم برداری در میان مرکز شهر سان Francisco آسمان خراش ها. هنوز چند هفته قبل از coronavirus همه چیز را تغییر داد و آنچه که شد.

در فیلم زیر ارسال شده به توییتر برای مثال کسی که شناسایی خودش را به عنوان یک لینک حوادث و مدیر برنامه می گوید: او تا به عمل او می تواند احساس گرما از انفجار. نسبت به پایان این کلیپ شما می توانید گوش کسی کردن-دوربین فریاد زدن کرد: "Whoaaaaa! لعنت که سرد بود!"

مردم بودند در حال حاضر انبوه برای فیلم هیجان زده است. اما اگر برای برخی از دلایل طرفداران نیاز به یک کمی از تکان خوردن اضافی به آنها را متقاعد کند این چهارمین ماتریکس فیلم است برای رفتن به یکی دیگر از سرگرم کننده و هیجان سواری با جلوه های ویژه یک بار دیگر پس از داغ آنها عملا خود را ذوب در صورت خاموش هماهنگ شیرین کاری Chad Stahelski و دیوید لیچ داده اند مصاحبه به برخورد است که در آن, آنها, وعده, میان چیزهای دیگر است که حق رای دادن است که "در حال آمدن به عقب با انتقام."

این می آید پس از فیلمبرداری این فیلم در برلین به حال به متوقف می شود در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر شروع به تبدیل شدن به یک مشکل جدی است. کلمه از توقف در فیلمبرداری, در واقع, آمد همان روز که آلمان تصمیم گرفت به مهر مرزهای خود به خود خاموش از پنج همسایگان اروپایی — اتریش دانمارک, فرانسه, لوکزامبورگ و سوئیس

در ضمن هر دو Stahelski و لیچ درگیر شدند در اصلی ماتریس سه گانه با Stahelski دو برابر برای کیانو ریوز. در مورد ماتریکس 4, او اعلام کرد: "این فوق العاده سرگرم کننده است. من فکر می کنم اگر شما یک فن از سه گانه اصلی میخوای عشق این است."

این آخرین قسط در ماتریس حق رای دادن در حال تنظیم به آمار تئاتر در مه 21, 2021, اما وجود دارد شروع به حدس و گمان است که تاریخ ممکن است تحت فشار قرار دادند به دلیل وقفه در فیلمبرداری. بازیگران شامل کیانو ریوز و Carrie-Anne Moss, بازگشت به بازی نئو و ترینیتی به ترتیب به عنوان به خوبی به عنوان بازیگران, Neil Patrick Harris, جسیکا Henwick و Jonathan Groff, در میان دیگران. Lana Wachowski نیز به طور مستقیم این فیلم علاوه بر تولید آن با Matrix Reloaded و ماتریس انقلاب تهیه کننده اجرایی گرانت هیل.

گفت: Stahelski مورد Wachowski این زمان در اطراف: "ما تا به حال واحد دوم مدیران در برخی از Matrixes فقط به دلیل تدارکات درگیر است. اما از اواخر سال و به خصوص در ماتریس 4او کارگردانی خود عمل است. دوم واحد برای آنها عمدتا ایجاد عکس ب-طرف بعد از ترکیب بندی برای برخی از نقاط. اما لانا او نشانی از خود عمل است. او بافت آن را به واحد اصلی مسائل به همین دلیل است که مسائل خود را به نظر می رسد خیلی خوب است."

منبع تصویر: Warner Bros/Village Roadshow Pictures/Kobal/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im