ایکس باکس زنده طلا در 12 ماه اشتراک بین رفته اند و ما ممکن است می دانید چرا

مایکروسافت رسما حذف 12 ماه Xbox Live Gold اشتراک آن از فروشگاه آنلاین است که گمانه زنی ها که آنلاین رایگان باز

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • مایکروسافت رسما حذف 12 ماه Xbox Live Gold اشتراک آن از فروشگاه آنلاین است که گمانه زنی ها که آنلاین رایگان بازی ممکن است در راه است.
  • دیگر از انتخاب MMOs PC, بازی تقریبا همیشه شامل چند نفره آنلاین به صورت رایگان, اما ایکس باکس, پلی استیشن و نینتندو همه شارژ کاربران به بازی بازی های آنلاین.
  • نیز وجود دارد یک فرصت است که مایکروسافت را به سادگی بسته نرم افزاری ایکس باکس زنده طلا با ایکس باکس بازی منتقل می کند.

یک زمان وجود دارد که سونی اجازه PS2 و PS3 صاحبان خود را بازی بازی های آنلاین رایگان است. تا زمانی که شما تا به حال پهنای باند و سخت افزار لازم در مورد PS2) شما می توانید بازی های چند نفره بازی آنلاین با دوستان و غریبه ها بدون هزینه اشتراک. اما پس از آن مایکروسافت ایکس باکس زنده طلا, اثبات مردم خواهد پرداخت برای بازی آنلاین و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از سونی شروع به پریدن در ارابه موسیقی.

این یک نقطه چسبیده برای بسیاری از PS4 و ایکس باکس یکی از صاحبان این روز اما اخیرا شایعات و گزارش می دهد که مایکروسافت ممکن است برنامه ریزی برای از بین بردن ایکس باکس زنده طلا و یا حداقل اساسا تغییر راه آن کار می کند. آن را هنوز به تایید و یا حتی در اشاره به طور مستقیم توسط مایکروسافت اما قانع کننده قطعه از شواهد کشف شد هفته گذشته هنگامی که اشتراک 12 ماهه برای ایکس باکس زنده طلا به طور ناگهانی از بین رفت از فروشگاه مایکروسافت.

در ابتدا معلوم بود اگر حذف عمدی بود اما مایکروسافت در نهایت تایید کرد که در آن بود.

"در این زمان ایکس باکس تصمیم به حذف 12 ماه Xbox Live Gold SKU از مایکروسافت فروشگاه آنلاین گفت:" یک نماینده مایکروسافت به TrueAchievements جمعه گذشته است. "مشتریان هنوز هم می توانید ثبت نام برای یک ماه یا سه ماه Xbox Live Gold اشتراک آنلاین از طریق فروشگاه مایکروسافت."

این آغاز یک طوفان از حدس و گمان های آنلاین به عنوان بسیاری از شروع به تعجب می کنم اگر مایکروسافت می خواهد فاز از Xbox Live Gold در دسترس نباشد و یا شاید ترکیب آن با محبوب ایکس باکس بازی عبور سرویس اشتراک که هزینه $9.99/ماه. مایکروسافت همچنین به تازگی اعلام کرد که بازی های ایکس باکس تصویب نهایی که ترکیبی از ایکس باکس زنده طلا و بازی رمز عبور برای $14.99/ماه اضافه خواهد شد xCloud جریان بازی رایگان این سقوط.

مایکروسافت هنوز به می گویند هر چیزی دیگری در مورد حذف دیگر از بیانیه فوق اما برخی از منابع قابل اعتماد باید اشاره کرد که تغییرات بزرگ در حال آمدن است. در یک مصاحبه در تیراندازی پادکست GamesBeat را جف Grubb کرده که نشت تاریخ و جزئیات بیشتر در مورد بازی و کنسول نشان می دهد در تمام طول سال — گفت که آنلاین رایگان چند نفره "به نظر می رسد بسیار نزدیک به یک چیز مطمئن" در زمانی که ایکس باکس ایکس باکس سری X می رسد.

سپس در روز دوشنبه آستانه را تام وارن سوخت به آتش اضافه شده با cryptic صدای جیر جیر خود را:

چیزی اصلی است که قطعا در این نسخهها کار میکند هر چند ممکن است ما را به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن دقیقا آنچه در آن است. ایکس باکس بازی نمایشگاه رفتن به هوا این پنج شنبه, جولای 23rd در 12 p. m. و اما از آن خواهد شد به طور کامل تمرکز بر روی بازی های در حال آمدن به ایکس باکس سری X, بنابراین ما انتظار نداریم هر گونه خدمات مرتبط با اطلاعیه ها. که گفت:, مایکروسافت حذف شده است پست های وبلاگ آزادانه در طول چند ماه گذشته پس از اخبار می رسند می تواند در هر زمان.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن