یک ناقل بدون علامت سوار یک آسانسور به تنهایی و سپس 70 نفر رو COVID-19

Coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا و روی سطوح حتی اگر منبع اصلی COVID-19 انتقال از طریق قطرات است. هر دو ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
  • Coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا و روی سطوح حتی اگر منبع اصلی COVID-19 انتقال از طریق قطرات است.
  • هر دو بدون علامت حمل و افرادی که آشکار COVID-19 علائم می تواند گسترش ویروس با سهولت.
  • یک مطالعه نشان می دهد که چگونه یک بدون علامت زن آلوده همسایه در همان ساختمان بدون آینده در تماس با آن شخص. همه آنها به اشتراک گذاری همان آسانسور و 69 نفر دیگر شد و پس از آن آلوده.

بیش از 11.6 میلیون COVID-19 مورد تایید در سراسر جهان ثابت کند که چگونه از آن آسان است برای این ویروس به گسترش در درون یک جامعه است. چند هفته گذشته نشان داد ما دقیقا به همین دلیل بازگشایی اقتصاد است که فوق العاده به چالش کشیدن کار اگر مردم را فراموش کرده ام آنها بخشی از راه حل است. نه تمرین فاصله اجتماعی اجتناب از ماسک صورت و نادیده گرفتن بهداشت مناسب می تواند منجر به COVID-19 انتقال است. شیوع بیماری در فلوریدا تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا به عهد به این کشورها گزارش شده است که یک رکورد تعداد موارد برای چند روز.

بدون علامت حامل را coronavirus حتی بیشتر خطرناک است. افرادی که نمایشگاه هر گونه نشانه ای از این بیماری گسترش می تواند آن را با سهولت. مطالعات نشان می دهد خود را به ریه ها و خون هستند و کار متاثر از حضور این ویروس است که نشان می دهد آنها مسری است. حتی Dr. Anthony Fauci به تازگی اذعان کرد نیاز به یک جدید روش تست به صفحه نمایش بیشتر از جمعیت برای پیدا کردن asymptomatics به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اگر شما هنوز هم متقاعد نشده است که افراد بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری شما احتمالا هرگز شنیده داستان از کسی که تشخیص داده شد با COVID-19 و سپس با حضور در یک مهمانی به دلیل او تا به حال هیچ نشانه و فکر می کردم او نمی تواند یک خطر برای دیگران. بیش از یک دوجین partygoers آلوده شدند و یک مرد درگذشت و پس از آن با هم. اما معلوم است که یک فرد بدون علامت حتی نمی باید در همان اتاق با دیگران به گسترش ویروس. یک مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه یک فرد بدون علامت که سوار همان آسانسور به عنوان کسی او را ندیده بود مسئول برای آلوده کردن 70 نفر دیگر.

یک بدون علامت زن سفر از آمریکا به چین در مارس 19, بیمار, A0 در خوشه دقیق در یک مطالعه جدید از چین CDC منتشر شده است. چرا که او از یک کشور بود که در برخورد با افزایش تعداد COVID-19 مورد او گفته شد برای منزوی کردن در خانه برای 14 روز. این بود که یک هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus ملی اضطراری در یک زمان که در آن ما شیوع شروع به نشان دادن میزان واقعی گسترش یافته است. آنتی بادی آزمایش نشان داد که او تا به حال بیماری و ژنتیک که توالی ژنوم از 70 نفر از او می خواهم در نهایت آلوده ثابت ویروس آمد از خارج از چین است. هر مربوط به بیمار یکسان و یا مشابه نسخه از SARS-CoV-2.

بیمار A0 نیست ملاقات با هر یک از همسایگان خود است. بیمار B1.1 طبقه پایین زندگی می کردند. B1.1 مادر (B2.2) و دوست پسر او (B2.3) بازدید در مارس 26 و حضور یک حزب در مارس 29. دو ملاقات مرد C1.1 و پسرانش C1.2 و C1.3.

C1.1 اولین بار بود برای رفتن به بیمارستان در آوریل 2, پس از درد و رنج سکته مغزی. او به یک بیمارستان با فرزندان خود که در آن او در تماس با چند نفر دیگر. در آوریل 6th او بود نقل مکان کرد به یک دوم بیمارستان.

در آوریل 7, بیمار, B2.3 شروع به نشان دادن COVID-19 علائم و آزمایش مثبت دو روز بعد. تمام مخاطبین خود را آزمایش مثبت در مارس 9 و 10 از جمله مردی که تا به حال سکته مغزی. C1.1 قرنطینه در بیمارستان دوم. اما در آن زمان او در حال حاضر آلوده 28 نفر دیگر در بیمارستان از جمله پنج پرستار و یک دکتر. در دومین بیمارستان بیمار آلوده 20 دیگران است.

آن را تنها در مارس 9th که تماس با ردیاب آموخته است که A0 تا به حال بازگشت از ایالات متحده, که در آن نقطه آنها آزمایش برای COVID-19 و آنتی بادی است. نمودار زیر نشان می دهد گسترش این بیماری:

از مطالعه: "جدول زمانی از قرار گرفتن در معرض و ارتباط بین موارد سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) در میان افراد در استان هیلونگجیانگ چین است. A0 بازگشت از ایالات متحده در مارس 19, آزمایش منفی برای SARS-CoV-2 و قرنطینه در آپارتمان او باقی مانده و بدون علامت. اما SARS-CoV-2 سرمی IgM منفی بود و IgG مثبت بود در بعد retests نشان می دهد که A0 قبلا مبتلا به SARS-CoV-2 و به احتمال زیاد یک ناقل بدون علامت. B1.1 A0 را همسایه طبقه پایین به احتمال زیاد آلوده شد با استفاده از آسانسور در ساختمان پس از A0 تا به حال از آن استفاده می شود." منبع تصویر: Jingtao Liu Jiaquan هوانگ و Dandan شیانگ

"ما معتقدیم A0 یک ناقل بدون علامت است و B1 است.1 آلوده شده از طریق تماس با سطوح در آسانسور در ساختمان که در آن هر دو آنها زندگی می کردند" محققان نوشت. "همانطور که از آوریل 22nd, 2020, A0 بدون علامت باقی مانده و در مجموع 71 SARS-CoV-2–موارد مثبت تا به حال شناسایی شده در خوشه."

"نتایج ما نشان می دهد که چگونه یک تک بدون علامت SARS-CoV-2 عفونت می تواند منجر به گسترده جامعه انتقال" نویسندگان اشاره کرد. "این گزارش همچنین نمایانگر منابع مورد نیاز برای مورد بررسی و چالش های مرتبط با مهار SARS-CoV-2. ادامه داد: اقدامات لازم برای محافظت از صفحه نمایش و جداسازی افراد آلوده ضروری است برای کاهش و حاوی COVID-19 بیماری همه گیر."

راه اصلی رمان coronavirus گسترش می یابد از طریق ریز قطره از بزاق که حاوی ویروس است. آنها خارج شده در طی سخنرانی عطسه و سرفه. آنها می توانند زمین بر روی سطوح است که به خوبی می تواند شامل دکمه ها در یک آسانسور. Fomite انتقال ممکن است به عنوان خطرناک اما این ویروس می تواند زنده ماندن از ساعت به روز در هوا و در برخی از سطوح. به همین دلیل بسیار مهم است برای شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را در حالی که در خارج و در مورد. معمولا استفاده می شود سطوح مانند دکمه های آسانسور باید بررسی شود به طور منظم و شما باید به جلوگیری از دست زدن به آنها را در صورت امکان. بیشتر شواهد اخیر نشان می دهد این ویروس می تواند معطل در هوا در تهویه ضعیف فضاهای — لیست دیگری است که شامل آسانسور. همین دلیل است که شما باید به جلوگیری از شلوغ آسانسور و همیشه پوشیدن ماسک در هنگام سوار شدن آنها.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن