این عینک هوشمند مبارزه COVID-19 اندازه گیری دیگر مردم درجه حرارت

فن آوری در حال انجام بهترین خود را برای تبدیل شدن به قهرمان در کل coronavirus حماسه. سر در گم اگر اپل و گوگل ن

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 اردیبهشت 1399
فن آوری در حال انجام بهترین خود را برای تبدیل شدن به قهرمان در کل coronavirus حماسه. سر در گم اگر اپل و گوگل نیست متزلزل دست و تصمیم گرفت به تیم برای ارائه تماس ردیابی در تلاش برای سرکوب از گسترش این ویروس مرگبار است. و اپل به عنوان استفاده می شود به می گویند برنامه وجود دارد برای آن است. حداقل وجود خواهد داشت در حال حاضر که توسعه دهندگان باید یک API برای استفاده از ساخت های لازم برنامه های مورد نیاز برای ایجاد برنامه های کار برای هر دو سیستم عامل iOS و آندروید کاربران است.
در حال حاضر با توجه به TechCrunch, راه اندازی شرکت از Hangzhou چین به نام Rokid توسعه کامل جفت عینک برای COVID-19 عصر. این عینک اندازه گیری افراد دیگر درجه حرارت در پرواز است. به اصطلاح T1 حرارتی که در زمان تنها دو هفته به منظور توسعه فروخته اند و بیش از 1000 جفت به دولت ها و کسب و کار و مدارس در چین است. مشخصات مجهز به یک سنسور مادون قرمز و یک دوربین 12MP دوربین است که اجازه می دهد تا آنها را به عنوان خوانده شده دیگر مردم ، آنها طراحی شده توسط کوالکام پردازنده.
Rokid معاون رئیس جمهور شیانگ Wenjie گفت: "جدا از ثابت اندازه گیری دمای T1 ارائه می کنند قابل حمل از راه دور و سریع درجه حرارت چک کردن که کمک بزرگی خواهد بود." و این شرکت می گوید که این کار برای ارتقاء عینک به طوری که می توان آن را متوسط خوانش تا چهار نفر در یک زمان از ویژگی های مناسب برای ردیابی افراد در مراکز و فرودگاه. یک ساختمان اداری در Hangzhou جایگزین اختصاص داده شده متوسط ایستاده با T1 حرارتی عینک به طوری که تعداد زیادی از کارکنان از بازگشت به محل کار می تواند به سرعت به نمایش در آمد.

Jin Keli, رئيس جمهور از Greentown مدیریت املاک گفت: "با محصولات جدید بیشتر میاد به خصوص این ما فکر می کنم ما می تواند استفاده از آنها را برای انجام اندازه گیری دما بدون تماس آنها بسیار کارآمد در مواجه با یک جمعیت از مردم است." از T1 می توانید بخوانید حرارت تا 200 نفر در عرض 2 دقیقه از فاصله کمتر از 10 فوت دور.

این شرکت دارای یک دفتر در سان فرانسیسکو و در حال کار بر روی معاملات برای فروش در ایالات متحده به اجرای قانون بیمارستان ها و کسب و کار. از T1 نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص صورت ، در حالی که به احتمال زیاد دیدن T1 به عنوان یک ابزار مفید در مبارزه با COVID-19 در 50 درصد از موارد در چین یک فرد است که آزمایش مثبت برای coronavirus نیست که یک تب.

این روزها دستگاه از چین هستند در نظر گرفته شده توسط ایالات متحده و رگولاتور به جاسوسی از طرف کمونیست و دولت چین. Rokid ایالات متحده مدیر لیانگ گوانگ روشن می سازد که هیچ داده ای از عینک در حال ارسال به ابر. او گفت: "در مورد این ماژول...ما هر گونه اطلاعات به ابر. برای مشتریان حفظ حریم خصوصی بسیار مهم است برای آنها. داده های اندازه گیری به صورت محلی ذخیره شده."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب