ایکس باکس رئیس می گوید coronavirus یک مشکل بزرگ برای 2021 تصویری بازی منتشر شده

ایکس باکس رئیس Phil Spencer می گوید که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است بر تاریخ انتشار بازی هایی که در

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 اردیبهشت 1399
  • ایکس باکس رئیس Phil Spencer می گوید که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است بر تاریخ انتشار بازی هایی که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در سال آینده و یا بعد.
  • بازی که نیاز به ضبط حرکت مانند Madden و فیفاهستند قادر به رفتن به استودیو فیلم و افرادی که باعث پیشرفت غیر ممکن است در حال حاضر.
  • با وجود تمام این, ایکس باکس سری X است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای راه اندازی این فصل تعطیلات.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیش از چند هفته گذشته شده است وجود دارد برخی از نگرانی در مورد نسل بعدی کنسول های بازی راه اندازی در زمان. پس از همه, در حالی که برخی از کشورها موفق به دریافت یک دسته در رمان coronavirus همه گیر نیست و به احتمال زیاد نخواهد بود تا زمانی که ما یک واکسن. هنوز سونی و مایکروسافت هر دو گفت: در موارد متعدد که 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X هنوز هم در مسیر راه اندازی این فصل تعطیلات به عنوان برنامه ریزی شده.

اگر شما متعهد به برداشتن یک کنسول نسل بعدی این سال شانس هستند که شما قادر خواهید بود به انجام این کار, اما با توجه به سر از ایکس باکس, بازی های انتخاب ممکن است و نه نازک از طریق 2021. در مصاحبه اخیر خود با Business Insider, ایکس باکس, رئیس, فیل اسپنسر گفت که در حالی که او احساس می کند "خیلی خوب" در مورد بازی مجموعه ای برای راه اندازی این, سقوط بازی ها که در حال حاضر مجموعه ای برای ضربه زدن به بازار یک سال یا بیشتر از حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد نهفته ویروس.

"Mocap را [motion capture] فقط چیزی که اساسا متوقف شده است. ما در حال رفتن به mocap را studios" اسپنسر گفت: کسب و کار خودی در مصاحبه. "اگر شما تا به حال تمام انیمیشن خود را اسیر و شما در حال انجام لمس کردن در فرد بیشتر هنر تولید و در مناطق مانند بافت و دیگر چیزهایی که شما در یک موقعیت بهتر. اگر شما در حال انتظار برای بسیاری از هر دو بزرگ صوتی کار — هنگامی که آن را با سمفونی و چیزهای دیگر — یا mocap را شما برگزار شد تا در حال حاضر و شما در حال پیشرفت در مناطق که شما هستند."

فرانشیز ورزشی مانند Madden و فیفاکه در آن ضبط حرکت لازم است به دقت شبیه سازی حرکات بازیکنان می توانید ببینید تاخیر به این دلیل بسیار است. به عنوان سخت افزار خود اسپنسر یک بار دیگر ادعا می کند که توسعه در ایکس باکس سری X در حال رفتن به عنوان هموار به عنوان انتظار می رود در طول بحران.

"حتی اگر ما در حال بدیهی است که سفر به چین, ما احساس خوبی در مورد ما پیشرفت در سخت افزار" اسپنسر گفت: برای dozenth زمان. "من به خانه [Xbox سری X] طبقه پایین و من در آن شب و من احساس خوبی در مورد به روز رسانی نرم افزار است که ما در حال انجام است." نرم افزار نگرانی واقعی هر چند اسپنسر در خوش بینانه است.

"من بسیار با اعتماد به نفس در این صنعت توانایی ادامه یک جریان ثابت از بازی میاد بیرون" اسپنسر اضافه شده است. "فقط وجود دارد بسیاری از بازی ها در تولید در سراسر این صنعت در حال حاضر, و من فکر می کنم ما در حال رفتن به می شود — به عنوان یک صنعت — ما در حال رفتن به خوب. من صعودی در آنچه به این معنی که در دراز مدت برای بازی حتی اگر تاثیر خاصی به برخی از راه اندازی پنجره برای برخی عناوین که ما ممکن است."

منبع تصویر: Deep Silver

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن