آشپزخانه خود را سزاوار این 5 بزرگ آمازون معاملات

آمریکایی ها در سراسر کشور در حال صرف زمان بیشتری را در خانه از همیشه قبل از و آنها نیز اغلب در پخت و پز غذا بی

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 اردیبهشت 1399
  • آمریکایی ها در سراسر کشور در حال صرف زمان بیشتری را در خانه از همیشه قبل از و آنها نیز اغلب در پخت و پز غذا بیشتر به عنوان آنها نگاه کنید به صرفه جویی در پول با اجتناب از رستوران ها.
  • بسیاری بر این باورند که خود قرنطینه و اجتماعی فاصله توصیه می شود در محل در سراسر ایالات متحده حداقل تا پایان ماه مه.
  • از آنجا که شما صرف زمان بیشتر از همیشه قبل از در آشپزخانه وجود دارد, چند کلید ارتقاء شما می توانید که شما اطمینان حاصل شود وعده های غذایی خود را خوشمزه تر از همیشه قبل از.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما مانند من هستید شما همیشه سعی کنید به طبخ تا آنجا که ممکن است به عنوان سفارش غذا برای بایگانی اطلاعات و یا بیرون رفتن و غذا خوردن در رستوران ها. که گفت:, برنامه, تغییر بسیار اغلب پس از یک روز طولانی کار می کنند. در شرایط عادی من سفارش غذا برای تحویل در حداقل چند بار در هر هفته به طوری که من نمی باید به زحمت به طبخ. این روزها اما این یک داستان متفاوت است.

مردم در سراسر کشور هستند خود quarantining یا نه محلی خود دولت مقرر آن را به دلیل آن را تنها راه برای کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus. بسیاری از رستوران ها هنوز باز برای بایگانی اطلاعات و یا حتی تحویل, اما هر زمان که شما بیرون بروید و یا چیزی را به خانه خود را با این جدید در معرض خطر است. به همین دلیل و از آنجا که بسیاری از ما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول به عنوان آنجا که ممکن است مردم در حال پخت و پز بیشتر از همیشه.

اگر شما بوده ام به صرف تن از زمان در آشپزخانه شما, این روزها, شما احتمالا به دنبال برخی از انواع به چیزهایی ادویه تا. خوش شانس برای شما آمازون در حال اجرا است برخی از معاملات فوق العاده در حال حاضر در آشپزخانه محصولات است که شما در حال رفتن به عشق. بررسی پنج مورد علاقه آشپزخانه معاملات پایین.

MEATER 2 واحد بسته نرم افزاری

می خواهید بدانید که راز برای پخت و پز مناسب استیک و هر زمان فقط مانند یک آشپز حرفه ای? همه شما نیاز به دانستن یک کلمه است: متوسط.

Meater درست بی سیم هوشمند گوشت دماسنج بسیار عالی است. پاپ آنها را به هر نوع گوشت قرار داده و آن را در فر در یک ظرف و یا در کوره درست مثل شما به طور معمول. این Meater اتصال بی سیم به گوشی های هوشمند خود را و نظارت بر دمای داخلی در زمان واقعی است. وقتی که آن زمان برای حذف گوشت خود را از گرما تلفن خود را به شما اجازه می دانم. آن بسیار جذاب است و شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول خرید 2-بسته در حال حاضر. شما همچنین می توانید یک MEATER برای $69 اگر شما نمی نیاز به دو.

فوری قابلمه لوکس مینی

اگر شما زندگی در یک فضای کوچک و یا شما یک آشپزخانه کوچک شما هنوز هم می تواند لذت بردن از مزایای فوری گلدان multi-cooker چون فوری قابلمه لوکس مینی خواهد شد فقط در مورد هر نقطه. آن را نیز در فروش در حال حاضر فقط برای $49 و تغییر به طوری که آن را زمان مناسب برای خرید یک.

فوری گلدان هوا سرخ کن درب

آیا شما در حال حاضر خود را یک لحظه گلدان ؟ اگر آن را احتمالا 6-کوارت مدل زیرا آنها outsell هر اندازه دیگر توسط یک حاشیه بزرگ. انتخاب یک لباس جدید فوری گلدان هوا سرخ کن درب در آمازون در حالی که آن را نزدیک به 50 ٪ خاموش و شما فورا خواهید اضافه کنید برشته, پخت, پختن reheating, ترانسفورماتور و البته هوا سرخ کردن به خود را فوری گلدان.

NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه Cookware Set

اگر شما مانند من هستید شما رفته ام بیش از حد طولانی با استفاده از همان گلدان و تابه ها را در آشپزخانه خود را. شما شایستگی ارتقا به خصوص در حال حاضر که شما صرف زمان بیشتری را پخت و پز. این NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه وسایل آشپزی تنظیم یک گزینه محبوب در آمازون با 4.8 ستاره امتیاز. در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای کامل برای تنها $109.99.

ویلتون دستور حق نچسب بیسکویت و یکجور دوربین عکاسی پان

فراموش نکنید که برای ایجاد یک دسر خوشمزه! 2-بسته های ویلتون دستور حق نچسب بیسکویت و یکجور دوربین عکاسی تابه را برای تنها $13.99 در حال حاضر در آمازون بزرگ آشپزخانه فروش, و آنها را عملا برای همیشه لطفا برای آخرین.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب