نگاهی به Samsung Galaxy Z برابر 2 5G در تمام رسمی رنگ

در هفته گذشته, با کیفیت پایین را فشار دهید ارائه گوشی سامسونگ Galaxy Z برابر 2 نمایش آن طراحی زیبا برای اولین

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
در هفته گذشته, با کیفیت پایین را فشار دهید ارائه گوشی سامسونگ Galaxy Z برابر 2 نمایش آن طراحی زیبا برای اولین بار. امروز به لطف مردمی در بیش از MySmartPriceبا کیفیت بالا, بازاریابی, تصاویر است که ارائه یک نگاه دقیق در foldable در حال حاضر در دسترس است.

کهکشان Z برابر 2 ویژگی های دو پانچ-سوراخ نمایش

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 بود و آن سال سلف مجهز شده است نه یکی بلکه دو AMOLED صفحه نمایش. نشسته بر روی سطح خارجی اضافی-بلند 6.23-اینچ پانچ-سوراخ روی صفحه نمایش است که گسترش به لبه های دستگاه است و از این رو احاطه شده توسط حداقل ناهنجاری.
ایده باریک ناهنجاری است که قطعا چیز جدیدی در دنیای گوشی های هوشمند, اما این انتخاب نشان دهنده ارتقاء عظیم بیش اصلی Samsung Galaxy برابر شده است. این دستگاه برای کسانی از شما که نمی دانید نصب شده بود با 4.3 اینچ صفحه نمایش خارجی است که احاطه شده بود بسیار ضخیم ناهنجاری که به نوبه خود محدود سودمندی آن است.
خریداران Galaxy Z برابر 2 خواهد بود قادر به استفاده از صفحه نمایش کوچک برای هر چیزی که آنها می خواهم. اما اگر شما در حال تماشای یک ویدیو یوتیوب و یا شاید خواندن یک وب سایت با صفحه نمایش بزرگتر ممکن است خیلی بیشتر مفید است.

باز کردن سامسونگ Galaxy Z برابر 2 نشان می دهد عظیم 7.7 اینچ صفحه نمایش – از 7.3 اینچ در اصلی است که به طور خودکار به شما نشان می دهد آنچه که نمایش داده شده در کوچکتر صفحه نمایش خارجی.

شرکت کره جنوبی با استفاده از یک پوشش پلاستیکی و یک گوشه ای درجه یک در مدل اصلی اما جدیدتر foldable به نظر می رسد مجموعه ای از ویژگی های فوق العاده نازک شیشه ای برای بهبود دوام و پانچ-سوراخ برای یک طراحی روشن.

به بهبود بیشتر نگاه از دستگاه پرس کدها نشان می دهد سامسونگ کاهش می یابد به اندازه ناهنجاری. برخی از لاستیک ضربه گیر اضافه شده اند به اصطلاح لب در اطراف صفحه نمایش برای حفاظت اضافه شده بیش از حد.

سامسونگ نصب تاشو با پنج دوربین

به عنوان ذکر شده در بالا هر دو کهکشان Z برابر 2 نمایش را اتخاذ کرده اند پانچ سوراخ فن آوری است. این سوراخ ها استفاده می شود به خانه 10 مگاپیکسل عکاسی از دوربین های قرض گرفته شده از قبلی سامسونگ flagships با توجه به گزارشات اخیر.

که راه اندازی شده توسط یک کهکشان عظیم توجه داشته باشید 20-مانند ماژول دوربین در سمت چپ پنل بیرونی. این خانه سه دوربین شایعه شده است انجام بیش از کهکشان S20 و توجه داشته باشید کهکشان 20.

اگر درست Galaxy Z برابر 2 خواهد شد از ویژگی های 12 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز است که به همراه 12 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه اهمیت و 64 مگاپیکسل دوربین تله. دومی پشتیبانی از 3x زوم ترکیبی و 30x زوم دیجیتال.

تکمیل خارجی بسته است که یک قاب فلزی کامل با یک بلندگوی استریو سیستم USB-C پورت در پایین و سمت-نصب اسکنر اثر انگشت در سمت راست است که نشسته است به طور مستقیم در زیر حجم چوب زیر گهواره.

با وجود شایعات زودتر سامسونگ نیست اعتقاد به اضافه شدن S Pen پشتیبانی می کند.

Qualcomm Snapdragon 865+ 5گرم اتصال و بیشتر

تأمین foldable در سوال این است که انتظار به پایان Qualcomm Snapdragon 865+ همراه با 12GB RAM به عنوان استاندارد. سامسونگ تنگ اولین کهکشان برابر با عظیم 512GB از حافظه داخلی به عنوان استاندارد اما وجود داشته است و شایعات در مورد یک پایه 256GB نسخه با Galaxy Z برابر 2.

سامسونگ که راه اندازی این دستگاه در عارف و عارف برنز نیز آماده Android 10 و یک UI 2.5 برای این محصول است. به روز رسانی به آندروید 11 است که انتظار می رود در آینده هر چند که نرم افزار هنوز منتشر نشده است.

مانند دیگر حق بیمه flagships مجهز به Snapdragon 865+ سامسونگ Galaxy Z برابر 2 پشتیبانی خواهد کرد و نسل بعدی شبکه های 5G به عنوان استاندارد.

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 اعلام قیمت و در دسترس بودن

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 خواهد بود رسما اعلام کرد هفته آینده در چهارشنبه مرداد ماه 5. همچنین فرود در آن روز توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy Note 20 فوق العاده Galaxy Tab, S7 سری Galaxy جوانه های زنده و تماشای کهکشان 3.

این داستان در حال توسعه است...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im