Samsung Galaxy Tab S5e با LTE انبوه با تخفیف در آمازون

سامسونگ در اواسط محدوده Android قرص Galaxy Tab S5e در فروش یک بار دیگر در آمازون. نگه داشتن در ذهن هر چند که

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 تیر 1399
سامسونگ در اواسط محدوده Android قرص Galaxy Tab S5e در فروش یک بار دیگر در آمازون. نگه داشتن در ذهن هر چند که این معامله این است که تنها در دسترس برای LTE را فعال کنید نسخه, بنابراین اگر شما می خواهم به جای خرید از Wi-Fi تنها مدل با توجه به قیمت پایین تر, شما باید نگاه در جاهای دیگر.اگر شما در را برای سوار شدن شما خوشحال خواهید بود به می دانم که آمازون دارای کاهش $110 کردن قیمت است. به عنوان برخی از شما احتمالا می دانید Galaxy Tab S5e به طور معمول به فروش می رساند برای $480 اما آمازون به ارمغان می آورد قیمت به پایین ترین سطح خود با تشکر از تخفیف های بزرگ است.

لازم به ذکر است که در حالی که شما را قادر به برقراری تماس با LTE فعال Galaxy Tab S5e قرص تنها کار بر روی حامل GSM مانند AT&T و T-موبایل. اگر شما با استفاده از Verizon, شما به خرید به طور مستقیم از حامل و یا سامسونگ.

به طور طبیعی, قرص همراه قفل و مشتریان که خرید آن را نیز دریافت دو ماه از ad-free YouTube حق بیمه ($24 ارزش). اگر شما با توجه به آمازون را ارائه, شما ممکن است بخواهید به عجله از آنجا که وجود دارد به نظر نمی رسد بیش از حد بسیاری از واحدهای باقی مانده در انبار که در آن قیمت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن