نگاهی به این قالب نشان دادن طراحی کلاسیک از 5G اپل, آیفون, 12 خط

بسیاری از آی فون اپل طرفداران می گویند که مورد علاقه خود را طراحی شده بود که یک مورد استفاده در آیفون 4 که مرح

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 خرداد 1399
بسیاری از آی فون اپل طرفداران می گویند که مورد علاقه خود را طراحی شده بود که یک مورد استفاده در آیفون 4 که مرحوم استیو جابز تشبیه به یک دوربین لایکا. اپل جایگزین آن طرف تخت با گرد آنهایی که در آیفون 6 که استفاده شده است از زمان. اما خبر بزرگ این است که در این سال آیفون 12 سری به ارمغان خواهد آورد به طرف تخت آی فون 4. تا کنون رندر دیده ایم زرق و برق دار هستند به عنوان آنها ترکیب که طراحی با لبه-به-لبه صفحه نمایش.

آی فون اپل 12 خانواده شما را از آی فون 4 سری

دیروز یک توییت منتشر شده توسط نیوزیلند اپل, نمایندگی جین نشان داد قالب از سال 2020 آی فون 12 سری. از آنجا که آی فون به علاوه 12 و آیفون 12 طرفدار هر دو ورزش خواهد 6.1 اینچ صفحه نمایش صدای جیر جیر نشان می دهد که سه قالب های مختلف با 5.4 اینچ صفحه نمایش (آیفون 12) یک 6.1 اینچ صفحه نمایش (آیفون 12 Plus, آیفون, 12 طرفدار) و یک 6.7 اینچ صفحه نمایش (آیفون 12 Pro Max). به طرف تخت هستند و انتظار ما برای دیدن چهار دوربین عقب در "نرم افزار" مدل های (خوب سه دوربین و عمق-سنسور به طور دقیق). وجود دارد خواهد بود, گسترده, گسترده ای فوق العاده و تله (زوم اپتیکال 3x) دوربین های دیجیتال و LiDar زمان پرواز سنسور عمق. این مدل استاندارد باید همان دوربین عقب صف به عنوان طرفدار واحدهای اما منهای دوربین تله.
برای اولین بار به کار گرفته شده توسط اپل در سال 2020 iPad Pro مدل های LiDar زمان پرواز سنسور آهنگ زمان آن طول می کشد برای نور مادون قرمز به گزاف گویی کردن از یک موضوع و بازگشت به تلفن. با این اطلاعات آیفون می توانید محاسبه افزایش عمق اطلاعات است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به بهبود این گوشی را در تاریخ قابلیت های. آن را نیز ارائه خواهد شد بهبود یافته bokeh blur برای پرتره و پس از آن ارائه می شود تصویربرداری 3D می توان آن را به عنوان یک عقب سنسور تشخیص صورت برای جدید اپل.

هر چهار سال 2020 آی فون 12 مدل مجهز خواهد شد با یک صفحه نمایش AMOLED خواهد بود و طراحی شده توسط A14 Bionic چیپ ست. اگر همه چیز همانطور که انتظار می رود آیفون 12 سری خواهد بود که اولین گوشی های هوشمند خود را به ورزش یک تراشه تولید شده با 5nm روند. این مدارهای مجتمع را 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع میلی متر در مقایسه با 96.5 میلیون در هر میلی متر مربع در 7nm A13 مصنوعی. به عنوان یک نتیجه, A14 Bionic خواهد پاشنه کش 15 میلیارد ترانزیستور در داخل در مقایسه با 8.5 میلیارد دلار داخل A13 مصنوعی. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است.

اپل همچنین ساخت برخی از تغییرات به آن حافظه/ذخیره سازی پیکربندی. این دو مدل استاندارد مجهز خواهد شد با 4GB ذخیره سازی در حالی که "نرم افزار" انواع از ویژگی های 6GB RAM. و برای اولین بار اساسی ذخیره سازی تنظیمات بر روی آی فون شروع خواهد شد در 128GB. این دو مدل استاندارد ممکن است پشتیبانی آهسته تر زیر 6GHz 5G در حالی که سیگنال های این نرم افزار می تواند انواع پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و سریع تر mmWave 5G طیف. و یک بار دیگر اپل که انتظار می رود به افزایش ظرفیت باتری در گوشی های. برای مثال آیفون 12 Pro Max شایع است شامل یک باتری 4400mAh خواهد بود که یک 10.9% بهبود بیش از 3969mAh باتری در آی فون 11 Pro Max.

همان حساب توییتر نیز به اشتراک گذاشته شده برخی از CAD تصاویر از آی فون Pro 12. نگه داشتن در ذهن است که به طرح نهایی سال 2020 اپل می تواند متفاوت از آنچه ما می بینیم در این تصاویر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب