خلاف کاران می گوید او شواهد چین شده است دروغ گفتن در مورد کوروناویروس

Coronavirus whistleblower دکتر Li-Meng یان گفت: در یک مصاحبه جدید او شواهدی وجود دارد که چین آگاه بود از انسان

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
  • Coronavirus whistleblower دکتر Li-Meng یان گفت: در یک مصاحبه جدید او شواهدی وجود دارد که چین آگاه بود از انسان به انسان COVID-19 انتقال مدتها قبل به عنوان دسامبر 2019.
  • دلار هنگ کنگ-بر اساس virologist گفت: در مصاحبه قبلی که او به دست آمده تایید از همکاران چینی که ویروس پخش شد بین انسان ها در اواخر ماه دسامبر و در نهایت تصمیم به ترک هنگ کنگ برای هشدار دادن به جهان در مورد چین coverup.
  • چین نمی اذعان انسان به انسان انتقال تا اواسط ژانویه.
  • یان گفت: او شواهدی وجود دارد که نشان میدهد چین شده است دروغ گفتن در مورد کوروناویروس از شروع و که او به دنبال به جلو به گفتن داستان خود را.

یک بمب کاهش یافته است گزارش چند روز پیش زمانی که دکتر لی-Meng یان گفته فاکس نیوز که او مشغول به کار در ردیابی رمان coronavirus در اوایل روز از COVID-19 بیماری است. او گفت: مقامات چینی می دانستم که این ویروس از انسان به انسان از اواخر ماه دسامبر 2019 چند هفته قبل از اذعان به این واقعیت و قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده جهان به این یافته ها. یان چپ هنگ کنگ ترس برای زندگی خود را و در تماس با مقامات پس از ورود او در لس آنجلس در اواخر ماه آوریل است. او ظاهرا ملاقات با اف بی آی به او گفت: داستان ارائه آنها را با دسترسی به مدارک و شواهد. ما توضیح داد روز دیگر آن داستان است که به دور از تایید و یان هنوز ارائه هر گونه شواهد واقعی برای بازگشت او ادعا می کند. آخرین چیزی که جهان نیاز دارد در حال حاضر برای اضافه کردن سوخت بیشتر به کروناویروس توطئه آتش.

است که می گویند چین می تواند قابل اعتماد با اطلاعات ارائه شده در مورد منشاء COVID-19. این کاملا مخالف است. این کشور به تازگی تغییر رسمی آن داستان بدون ارائه هر گونه پاسخ واقعی. چین نیز سعی در منحرف سرزنش چندین بار اخیرا چند روز پیش زمانی که این پیشنهاد این ویروس می تواند پدید آمده در کشور های مختلف قبل از ورود در چین است. با توجه به طولانی ابهامات در مورد منشاء این ویروس آن را آسان ببینید که چرا coronavirus توطئه به دست آورده اند محبوبیت در ماه های اخیر و چین قطعا ساخته نشده چیزهای ساده تر برای خود.

با تمام آنچه که در ذهن یان در حال حاضر ادعا کرد در یک مصاحبه دوم که او در اختیار داشتن شواهد متهم به عقب تا نسخه خود را از حوادث — اولین بخش از داستان است که در اینجا.

این virologist گفت: لایحه Hemmer, گزارش زندگی می کند که می تواند ذخیره شده اند اگر دولت چین نمی خواهد که سانسور کرد. "این یک بیماری همه گیر ما دیده می شود در جهان" یان گفت. "این بیش از هر چیزی ما شناخته شده در تاریخ بشر است. بنابراین زمان بسیار مهم است. اگر ما می تواند به توقف آن اوایل ما می تواند زندگی را نجات دهد."

سابق هنگ کنگ از ساکنان گفت: فاکس که دولت پکن می دانستم که در ماه دسامبر است که بیش از 40 شهروندان شده بود با این ویروس آلوده شده و این که "انسان به انسان انتقال [بودند] در حال حاضر [وقوع] است." یان بیشتر اضافه شده است که او دارای سوابق ارتباط با دیگران در چین است که ثابت است.

"من می دانم که چگونه آنها را درمان خبرچین," او گفت:. "[می خواهند] به نگه داشتن مردم سکوت اگر آنها می خواهم به فاش کردن حقیقت نه تنها در مورد COVID-19 بلکه برای چیزهای دیگر اتفاق می افتد در چین است. برای مثال در طول سارس [همه گیر 2003], ارشد, دکتر, استاد جیانگ Yanyong تا به حال شواهد نشان [از پوشش تا] در پکن ... و همچنین در شانگهای [دیگر پزشک] تیم بررسی توالی سارس-COVID-2 [coronavirus] برای اولین بار در جهان و انتشار آن در ماه فوریه این سال و پس از آن خود را در آزمایشگاه بود تعطیل توسط دولت است."

او ادامه داد: "من در حال انتظار برای همه چیز من می دانم که ارائه تمام شواهد به دولت آمریکا. و من می خواهم آنها را به درک و من همچنین می خواهم به مردم آمریکا به درک چگونه وحشتناک این است. آن چیزی است که شما را دیده اند ... این چیزی بسیار متفاوت است. ما باید به دنبال شواهد واقعی و شواهد واقعی به دلیل این است که یک بخش کلیدی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. ما زمان زیادی ندارد."

یان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارائه شده هر یک از chatlogs به فاکس نیوز. او گفت: در اولین مصاحبه او تا به حال صحبت با FBI هنگامی که او وارد در ایالات متحده است. او رسید که اثبات نوعی از تعامل با FBI فاکس توضیح داد در آن زمان است. FBI نیست تایید یا رد یک تحقیق و تفحص.

به طور جداگانه چین استقبال کرده است که یک هیئت به ادامه سازمان coronavirus تحقیقات در کشور است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن