در این سال WWDC باید چیزی مشترک با بت آمریکایی

اواخر شب گذشته ما به شما گفت که اپل استقبال از آیفون جدید نقش مهمی را در صنعت تلویزیون. حتی اگر برخی از کشورها

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
اواخر شب گذشته ما به شما گفت که اپل استقبال از آیفون جدید نقش مهمی را در صنعت تلویزیون. حتی اگر برخی از کشورهای در حال کاهش تا بر محدودیت ها و مستندات مرتبط با این بیماری همه گیر, شما قطعا نمی خواهید به نشستن در یک استودیو تلویزیونی شانه به شانه با اعضای مخاطبان زندگی می کنند. است که چرا واقعیت را نشان می دهد مانند بت آمریکایی با داشتن مسابقه آواز از خانه های خود را در حالی که قضات رای به اجرای برنامه از ایمنی اتاق نشیمن خود را.
همه چیز را آسان تر برای شرکت کنندگان و داوران نشان می دهد شرکت تولید فرستاده می شود هر شرکت کننده و قاضی سه آی فون اپل 11 نرم افزار گوشی یک حلقه نور و یک سه پایه. ماه گذشته بت آمریکایی showrunner تریش Kinane گفت: "در نهایت ما تصمیم گرفتیم به جای ارسال آنها را پیچیده برخی از دوربین است که شما واقعا نیاز به یک دوربین اپراتور به استفاده از ما را با فن آوری است که آنها با آن آشنا هستید. این top-of-the-محدوده اپل شگفت انگیز هستند. آن را نمی خواهد من تعجب اگر ما با استفاده از اپل در استودیو در آینده است."
اپل چهره یک سناریوی مشابه برای یکی که بت آمریکایی را تولید مواجه شده است. به دلیل COVID-19 در ماه مارس اپل تصمیم به حرکت سالانه WWDC کنفرانس توسعه آنلاین. و دقیقا یک هفته پیش اپل اعلام کرد که در جریان نسخه از WWDC برگزار خواهد شد در ماه ژوئن 22nd. AppleInsider گزارش می دهد که اپل در حال حاضر دارای پخش با کیفیت دوربین های دیجیتال است که با استفاده از آن به انتشار live محصول جدید حوادث; که تجهیزات استفاده می شود می تواند به livestream از نطق اصلی WWDC که در طی آن ما باید به شنیدن در مورد ویژگی های جدید در آینده برای iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 و بیشتر.
باقی مانده از WWDC برنامه است که هنوز اعلام نشده شامل جلسات با حضور توسعه دهندگان که ارتباط برقرار کردن با اپل مهندسین. توسعه دهندگان به طور معمول پرداخت 1500 دلار برای امتیاز از حضور در این رویداد خواهد بود قادر به جریان آن در این سال به صورت رایگان. با توجه به بلومبرگ را Mark Gurman این جلسات خواهد بود جریان با استفاده از آی فون. Gurman توییتی که اگر شما را دیده ام نشان می دهد مانند بت آمریکایی, شما می دانید که چه WWDC که شبیه جریان این سال است. این شرکت در حال حاضر پیشنهاد شده است که توسعه دهندگان علاقه مند عملا از حضور در کنفرانس های مجازی دانلود اپل توسعه دهندگان نرم افزار از فروشگاه App. این جایی است که اپل ارسال خواهد شد برنامه برای WWDC. Livestream به احتمال زیاد خواهد شد بازدید از طریق اپل وب سایت توسعه دهنده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب