بزرگ نشت را نشان می دهد تمام چهار آی فون جدید 12 طرح با تعجب

یک سری از آیفون 12 نشت در حال حاضر نشان داد طراحی و ویژگی های اصلی و قیمت آیفون آینده flagships. آیفون 12 تاری

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
  • یک سری از آیفون 12 نشت در حال حاضر نشان داد طراحی و ویژگی های اصلی و قیمت آیفون آینده flagships.
  • آیفون 12 تاریخ انتشار ممکن است با تاخیر چند هفته در حساب از رمان coronavirus بهداشت بحران اما برخی از آی فون 12 مدل ممکن است به زودی آمار تولید.
  • آیفون 12 طراحی شده است و احتمالا نهایی و جدید تصویری به ما نشان می دهد 3D-چاپ mockups از هر چهار جدید اپل.

این ممکن است سال از رمان coronavirus اما اپل است که هنوز هم انتظار می رود نسل جدید اپل در نیمه دوم سال است. چندین شایعه در حال حاضر نشان داد مقدار زیادی از آیفون 12 اسرار از جمله مشخصات و قیمت. یکی از هیجان انگیز ترین آیات مربوط به شماره جدید اپل که اپل راه اندازی خواهد شد در ماه های سپتامبر و اکتبر. برای اولین بار در آیفون, تاریخ ما به دنبال در آی فون اندازه از جمله یک نام تجاری جدید 5.4 اینچ مدل.

بحران بهداشت و درمان نیروی ممکن است اپل برای به تاخیر انداختن آیفون کنفرانس مطبوعاتی یک leaker گفت: چند روز پیش. و برخی از جدید اپل ممکن است چندین هفته بعد از انتظار است. اما آیفون 12 final طراحی شده اند باید تصمیم گرفت با تولید گزارش برای شروع در برخی از نقطه در ماه جولای برای برخی از این چهار مدل است. یک نام تجاری جدید نشت به ما ارائه می دهد یک نگاه تازه در این ادعا چهار iPhone 12 طرح آشکار تعجب کوچک در این فرآیند است.

تمام چهار جدید اپل خواهد شد که تقریبا همان طراحی به عنوان هر آی فون پرچمدار که به دنبال آیفون X. ما به دنبال در تمام صفحه نمایش با چهره ID شکاف در بالا. Cutouts ممکن است کوچکتر بر روی آی فون 12, برخی گزارش ها ادعا شده. یکی از تفاوت های مهم نگرانی صفحه نمایش با کیفیت که همه چهار iPhone 12 انتظار می رود که ویژگی های صفحه نمایش OLED. آیفون 12 ممکن است اولین سری آیفون به خندق ال سی دی نمایش می دهد.

یکی دیگر بارها ذکر شده آیفون, 12 ویژگی نگرانی اتصال به آیفون 12 خواهد بود که اولین سری آیفون به 5G پشتیبانی می کند. همه آیفون 12 نسخه در حال انتظار برای دریافت دوربین ارتقاء. این دو آیفون با 12 همراه را دو لنز دوربین و آیفون 12 مزایا را دریافت سه لنز در پشت و یک چهارم سنسور LiDAR.
در نهایت آیفون 12 مدل will rock با نام تجاری جدید و شاسی با الهام از آی فون سری 4 و iPad جوانب مثبت. ما به دنبال در یک محفظه فلزی با لبه های صاف به جای منحنی ما عادت کرده ایم.

منبع تصویر: Macotakara 3D-چاپ mockups از ادعا آیفون 12 سری گوشی: صفحه نمایش با اندازه و شکاف طراحی شده است.

سایت ژاپنی Macotakaraکه شده است یک منبع ثابت از آی فون mockups در گذشته دارای یک ویدیو جدید شامل mockups بر روی آی فون 12 طرح. برای بیشتر قسمت ها این mockups در خط قبلی نشت وجود چند تفاوت قابل توجه.

منبع تصویر: Macotakara 3D-چاپ mockups از ادعا آیفون 12 سری گوشی: دوربین عقب.

اول از همه این شکاف به نظر می رسد به عنوان بزرگ به عنوان قبل از. همچنین دوربین عقب ماژول از آی فون 12 نرم افزار گوشی های فاقد چهارم LiDAR دوربین.

منبع تصویر: Macotakara 3D-چاپ mockups از ادعا آیفون 12 سری گوشی: سیم کارت سینی قرار دادن.

بزرگترین شگفتی نگرانی از قرار دادن کارت حافظه و سیم کارت خواهد شد که نقل مکان کرد و به سمت چپ گوشی در قسمت پایین دکمه های حجم. این تغییر لزوما به عنوان تمام آیفون 12 مدل را پشتیبانی 5G. این بدان معناست که این گوشی نیاز به یک جدید مودم به عنوان به خوبی به عنوان یک آنتن جدید سیستم است که می تواند حمایت از نسل بعدی مخابراتی استاندارد است. این قطعات اضافی قطعا اپل مجبور به تجدید نظر در طراحی داخلی از آی فون به اتاق را برای آنتن قطعات بدون افت عمر باتری. یک 5G AiP (آنتن-در-بسته) مدل ممکن است نشستن در سمت راست از آی فون که در آن سیم کارت استفاده می شود:

منبع تصویر: Macotakara 3D-چاپ mockups از ادعا آیفون 12 گوشی های سری: 5G AiP قرار دادن.

ویدیو کامل شرح زیر است.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de