iOS 14 در مقابل آندروید 11: مقدماتی مقایسه

در حال حاضر هر دو سیستم عامل iOS 14 و آندروید 11 هستند که از آن زمان به مقایسه این دو و ببینید که چگونه آنها

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 تیر 1399
در حال حاضر هر دو سیستم عامل iOS 14 و آندروید 11 هستند که از آن زمان به مقایسه این دو و ببینید که چگونه آنها کرایه در برابر یکدیگر است. iOS 14 بازدید خواهد دستگاههای واجد شرایط این پاییز اما آن را به آندروید 11 کمی طولانی تر قبل از آن در دسترس خواهد بود در بسیاری از دستگاه های محبوب در خارج وجود دارد. هنوز, آن را به ارزش در مقایسه این دو حتی اگر آنها هنوز در مراحل اولیه توسعه و برخی از جنبه ها و امکانات قطعا محدود به تغییر آن می سازد.
iOS 14 اعلام شد هفته گذشته با تعداد زیادی از جدید کیفیت زندگی بهبود و ویژگی های جدید شده اند که مدت زمان طولانی در حال آمدن است. هنوز هم وجود دارد یک مدت طولانی تا زمانی که iOS 14 می رسد به لیست دستگاه های پشتیبانی شده اما صبر کنید ارزش آن خواهد شد. در ضمن آندروید 11 همه چیز در مورد کیفیت زندگی تغييرات جهان محبوب ترین سیستم عامل. هیچ طراحی جدید زبان و یا هر گونه عمده ویژگی های جدید است که تعمیرات اساسی کل سیستم; در عوض گوگل متمرکز شده خوب تنظیم اطلاعیه های بهبود پیام و تجربه پررنگ کردن درهم و برهمی بصری بهبود مدیریت اجازه ، برای یک نگاه عمیق تر در هر دو سیستم عامل iOS 14 و آندروید 11, احساس رایگان به ما اختصاص داده شده در پیش نمایش برای هر دو سیستم عامل اما در نظر داشته باشید که آنها در اوایل توسعه چرخه.

iOS 14 در مقابل آندروید 11: صفحه اصلی


آندروید 11 صفحه اصلی است که تقریبا بدون تغییر گذشته از اسکله های جدید نشان می دهد که برخی از های اخیر و پیشنهاد برنامه های شما ممکن است بخواهید به استفاده از در که زمان دقیق آن. با iOS 14, صفحه نمایش بسیار بسیار با باز آفرینی با مقدمه ای از ویدجت بر روی صفحه نمایش.

iOS 14 در مقابل آندروید 11: ابزارک


بله ویدجت کاملا احتمالا برجسته از ویژگی های iOS 14, اما اجازه دهید فراموش نکنید که اندروید 11 اولین سیستم عامل برای اجرای این. هنوز به یک دلیل و یا یکی دیگر ویدجت های آندروید قطعا از مد افتاد ،

iOS 14 در مقابل آندروید 11: برنامه های اخیر


iOS 14 است که هنوز هم با استفاده از همان برنامه های اخیر راه اندازی شده است که در اطراف برای چند نسخه از این سیستم عامل. در ضمن آندروید استخدام برنامه های اخیر' دیدگاه که نیست که آموزنده و تنها نمایش یک برنامه در یک زمان تنها با یک اشاره جزئی از برنامه های اخیر به سمت چپ.

iOS 14 در مقابل آندروید 11: تنظیمات سریع


این تغییر بزرگ در آندروید 11 توسط ویجت پخش کننده موسیقی در منوی تنظیمات سریع است که نه تنها موجب صرفه جویی در برخی از ویژوال رایگان املاک, اما همچنین به نظر می رسد تورم. iOS 14, از سوی دیگر بدون تغییر است جدا از پستی جدید که در دسترس هستند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن