این کهکشان خیره کننده است و ما را در آن گرد و غبار

تلسکوپ فضایی هابل که توسط NASA و ESA اسیر یک تصویر از کهکشان NGC 7513 که در حال حاضر سرعت به دور از زمین به م

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
  • تلسکوپ فضایی هابل که توسط NASA و ESA اسیر یک تصویر از کهکشان NGC 7513 که در حال حاضر سرعت به دور از زمین به میزان باور نکردنی.
  • کهکشان در حال حرکت است نزدیک به 1000 مایل در ثانیه به دور از زمین.
  • انبساط جهان است چه درایوهای بسیاری از اشیاء در فضا دورتر و دورتر.

ما به طور معمول فکر می کنم از آسمان شب به عنوان شخص. هیچ چیز واقعا می رود در هر نقطه و اگر شما یک ستاره و یا حتی نقطه ای از ویژگی های از راه شیری ما یک شب آن را می توان در نقطه ای فردا. که ممکن است درست باشد و بیش از کوتاه مدت اما این مهم است به یاد داشته باشید که جهان همیشه در حال گسترش است و برخی از بزرگترین ساختار در کیهان در حال حرکت در یک راه بزرگ است.

تلسکوپ فضایی هابل را دستگیر کرده است مقدار زیادی از این اشیاء و ساختارهای بزرگتر و بیش از آن سال های بسیاری در فضای ولی شما نگاه کنید به بالا است به خصوص سریع. این ممکن است نگاه مانند آن, اما کهکشان NGC 7513 یک محرک واقعی و در حالی که آن را در حال حاضر 60 میلیون سال نوری از سیاره ما آن را گسترش شکاف که در هر ثانیه.

به عنوان رسمی هابل سایت توضیح می دهد که کهکشان NGC 7513 در حال حاضر سرعت از ما دور شد و در نرخ حدود 1,564 کیلومتر در ثانیه یا حدود 1000 مایل در هر ثانیه است. که خیلی سریع اما آن را به اندازه کافی سریع است که کهکشان را به طور ناگهانی ناپدید می شوند در طول عمر ما. در نظر گرفتن فاصله بین زمین و NGC 7513 در حال حاضر 60 میلیون سال نوری — و این که سرعت نور تقریبا 186,000 کیلومتر در هر ثانیه — و شما می توانید ببینید که چرا آن را به بسیاری از طول عمر حتی مشاهده یک تفاوت قابل توجه.

"این کهکشان در حال حرکت با سرعت حیرت انگیز 1564 کیلومتر در ثانیه است و آن را به عنوان دور از ما. برای بافت زمین به دور خورشید در حدود 30 کیلومتر در هر ثانیه است. هر چند NGC 7513 آشکار جنبش به دور از کهکشان راه شیری ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب آن است که غیر معمول" از آژانس فضایی توضیح می دهد.

"در حالی که برخی از کهکشان مانند کهکشان راه شیری و آندرومدا, کهکشان, گرفتار شده در هر یک از دیگر کشش گرانشی و در نهایت با هم ادغام اکثریت قریب به اتفاق از کهکشان ها در جهان ما به نظر می رسد در حال دور شدن از یکدیگر است. این پدیده به دلیل انبساط جهان است و فضای بین کهکشان ها است که کشش به جای این کهکشان ها در حال حرکت است."

ثابت انبساط جهان چیزی است که دانشمندان هنوز در تلاش برای قرار دادن سر خود را در اطراف. آنها می توانند محاسبه نرخ که در آن جهان در حال گسترش است اما درک چرایی و چیستی که روند یک معامله بزرگ مشکل تر است. این واقعیت که کهکشان شما نگاه کنید به بالا کروز دور از ما سیستم خود را در چنین سرعت قابل توجه است که به سادگی یک محصول جانبی است که گسترش و همه ما می توانید انجام دهید این است به نظاره نشست و به تماشای آن اتفاق می افتد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب