آماده برای دیدن خورشید به عنوان شما هرگز آن را قبل از

ناسا خورشیدی مدارگرد یک ماموریت پولیس در همکاری با آژانس فضایی اروپا ساخته شده خود را برای اولین بار دید از رو

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 خرداد 1399
  • ناسا خورشیدی مدارگرد یک ماموریت پولیس در همکاری با آژانس فضایی اروپا ساخته شده خود را برای اولین بار دید از روش مشاهدات ستاره.
  • این فضاپیما است که تقریبا در نیمه راه میان زمین و خورشید و آن را به ارسال عکس ها از ستاره های سطحی است که می تواند پاسخ برخی سوالات سوزش.
  • ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر بسیار نزدیک به خورشید است اما ندارد قابلیت تصویربرداری.

بررسی و رعایت مختلف دیگر سیارات در منظومه شمسی ما است که شسته و رفته و تمام اما هیچ یک از آن (یا ما) خواهد بود در اینجا بدون خورشید است. با وجود این که ما در واقع می دانیم نسبتا کمی در مورد ما نزدیکترین ستاره و در سال های اخیر ستاره شناسان شده است مشتاق به تغییر است. یک ماموریت مشترک بین ناسا و آژانس فضایی اروپا فرستاده خورشیدی مدارگرد در سفر به برخی از نزدیک-و-عکس های شخصی از ستاره و این فقط ساخته شده آن بسیار نزدیک منتقل می کند.

به عنوان آژانس فضایی اروپا توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ این پرواز صورت گرفت و در فاصله بیش از 47 میلیون کیلومتر از ستاره در سطح. که تقریبا در نیمه راه میان زمین و خورشید است, اما آن را به اندازه کافی نزدیک است که آن را اجازه می دهد تا فضاپیما را به تصرف خود تصور در وضوح بالاتر از همیشه شده است ممکن است قبل از.

درک چگونه خورشید کنه یک کار پیچیده است. رعایت خورشید از ما دیدگاه در زمین اجازه می دهد تا ما را به یاد چیزهای خاصی در مورد آن, اما آن را هنوز هم نگه می دارد بسیاری از اسرار است. یادگیری بیشتر در مورد فرآیندهای است که سوخت آن خروجی باور نکردنی از انرژی و آن قابل مشاهده سطح امکانات مانند لکه های خورشیدی و تاجی mass ejections به معنای گرفتن به عنوان نزدیک که ممکن است بدون از بین بردن تجهیزات حساس است که می تواند شیر اسرار خود را.

رعایت خورشید از سطح سیاره ما به شمار اضافی مشکلات با توجه به جو زمین. "ما هرگز تصاویر گرفته شده از خورشید از فاصله نزدیک تر از این" ESA دانشمند دانیل مولر در بیانیه ای گفت. "شده اند وجود دارد, رزولوشن بالاتر, از نزدیک, مثال های گرفته شده توسط چهار متر Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی در اوایل این سال است. اما از زمین با جو بین تلسکوپ و خورشید شما می توانید تنها بخش کوچکی از طیف خورشیدی است که شما می توانید از فضا را ببینید."

ناسا خود پارکر خورشیدی کاوشگر ساخته شده متعدد عبور نزدیک از خورشید در طول آن در حال انجام ماموریت می آید و آن را بسیار نزدیک به ستاره سطح از انرژی خورشیدی مدارگرد کند. این کاوشگر ندارد مجهز به قابلیت تصویربرداری و طراحی شده است برای ارسال به خوانش سنسور و اطلاعات و نه عکس. ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی می توانید تصاویر واضح از خورشید است, اما آن را بسیار دورتر از انرژی خورشیدی مدارگرد در حال حاضر است.

"ما ماورای بنفش تصویربرداری تلسکوپ را به همان وضوح فضایی به عنوان کسانی که از ناسا خورشیدی پویا رصدخانه (SDO) که طول می کشد تا تصاویر با وضوح بالا از خورشید از مدار نزدیک به زمین" مولر توضیح می دهد. "از آنجا که ما در حال حاضر در نیم فاصله به خورشید تصاویر ما دو بار SDO قطعنامه در طول این perihelion."

در آینده نزدیک این مدارگرد را ارسال برگشت داده های خود را به زمین اجازه می دهد دانشمندان (و ما) یک نگاه اجمالی از آفتاب در راه است که ما آن را دیده اند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن