'Avatar' عاقبت سریال 'The Legend of Korra' از آمدن به Netflix در ماه اوت

Avatar: The Last Airbender یکی از بزرگترین نشان می دهد در Netflix بکشد در این سال و در ماه اوت آن عاقبت سریال

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • Avatar: The Last Airbender یکی از بزرگترین نشان می دهد در Netflix بکشد در این سال و در ماه اوت آن عاقبت سریال The Legend of Korra, در حال آمدن است به جریان خدمات.
  • افسانه کورا عرضه در سال 2012 زد برای 52 قسمت و برنده یک دسته از جوایز.
  • Netflix در حال حاضر در حال توسعه زندگی می کنند-اکشن آواتار سری بر اساس اصلی کارتون است.

هر یک بار در در حالی که یک نمایش می شود اضافه شده به Netflix بکشد که فقط منفجر محبوبیت شبیه به راه دفتر و یا دوستان را در گذشته است. آن را دوباره اتفاق افتاده است این ممکن است زمانی که همه 61 قسمت از Nickelodeon سریال آواتار: آخرین Airbender کاهش یافته و در خدمت همه در یک بار و تعداد بی شماری از کودکان و بزرگسالان به طور یکسان کشف نشان می دهد و یا آن را در بر داشت و برای اولین بار متوجه شدم که یک کاریکاتور از سال 2005 بیشتر فوتی و فوری, جذاب و هیجانی داستان از تقریبا هر چیزی در تلویزیون امروز است. آن را واقعا خاص نشان می دهد و شما باید آن را اگر شما را نداشته باشند.

در واقع آواتار ماند در Netflix بکشد نسبتا جدید بالا 10 لیست 61 روز متوالی با توجه به فوربساست که طولانی ترین آن است که هر نمایش است که در لیست. با که در ذهن بسیاری از Netflix مشترکین خواهد بود هیجان زده به یاد بگیرند که عاقبت سریال The Legend of Korraملحق خواهد شد آواتار: آخرین Airbender در Netflix بکشد در ماه اوت است.

در اینجا خلاصه ای برای The Legend of Korra, به عنوان اگر شما حتی نیاز به متقاعد شود به تماشای آن:

وقوع 70 سال پس از حوادث از "آواتار: آخرین Airbender" این داستان به پیروی از ماجراهای آواتار Aang پس از – یک پرشور سرکش و بی باک دختر نوجوان از قبیله آب جنوبی به نام کورا. با سه نفر از چهار عنصر زیر کمربند (زمین و آب و آتش), Korra, به دنبال استاد نهایی عنصر هوا می باشد. تلاش او منجر به کانون مدرن "آواتار" جهان شهر جمهوری – یک کلان شهر است که سوخت steampunk فن آوری است. این یک مجازی ذوب گلدان که در آن با گوشه های گرد و غیر گوشه های گرد از همه ملت زنده و رشد است. اما کورا می یابد که جمهوری شهر گرفتار جرم و جنایت و همچنین رشد ضد خم انقلاب است که تهدید به پاره از هم جدا. تحت قیمومیت Aang پسر, Tenzin کورا شروع به آموزش airbending خود را در حالی که برخورد با خطرات بزرگ است.

The Legend of Korra زد برای چهار فصل و 52 قسمت و اگر چه آن را ندارد کاملا همان فرقه زیر به عنوان اصلی آن است که فقط به تحسین منتقدان به عنوان سلف خود. اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن حتی عمیق تر به این جهان و ببینید که در آن می ایستد دهه پس از Aang افسانه ای سفر کورا را.

هنگامی که شما به پایان رسید تمام حق رای دادن نگران نباشید — آن را هنوز رتبهدهی نشده است. Netflix نشان داد در سال 2018 شد که در آن در حال توسعه زندگی می کنند-عمل بازسازی آواتار سری که اصلی سازندگان Bryan Konietzko و Michael Dante DiMartino خواهد راس آن پس از آن بعید است که به عنوان بد به عنوان M. Night Shyamalan مطلق فاجعه از یک فیلم.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن