رئیس جمهور تهمت می های بعدی خود محرک بررسی به بزرگتر از آخرین زمان

رئیس جمهور تهمت نه تنها می خواهد اکثر آمریکایی ها به یک محرک جدید بررسی کرده و از پرداخت به طور کلی بزرگتر از

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • رئیس جمهور تهمت نه تنها می خواهد اکثر آمریکایی ها به یک محرک جدید بررسی کرده و از پرداخت به طور کلی بزرگتر از آنها اولین بار در اطراف.
  • اولین پرداخت به طور کلی 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل بودجه توسط a $2.2 تریلیون coronavirus امداد بسته های قانونی در کنگره تصویب در پایان ماه مارس.
  • رئیس جمهور تهمت نیز گفت: در یک مصاحبه جدید او می خواهد چک جدید به بیرون رفتن با سرعت بیشتری از آنها را قبل از.

کمی بیش از یک هفته پس از یک خبرنگار کردم اول رئیس جمهور تهمت به رکورد تایید خود را برای حمایت از محرک های جدید چک برای جبران برخی از خسارت مالی طولانی بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور است تصریح کرد حمایت خود را برای دور جدیدی از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در علاوه بر این به آنچه حمایت خود را به معنای.

برای یک چیز او می خواهد جدید محرک چک به بزرگتر این زمان در اطراف. این چیزی است که او گفت: فاکس کسب و کاردر یک مصاحبه جدید و اضافه کرد که او نیز می خواهد چک به پرداخت سریع تر از آنها اولین بار در اطراف — که IRS ارسال آنها را در امواج و برخی از مردم تا به حال به صبر چند ماه برای دریافت پرداخت خود را.

"من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات ها اما آن را باید به درستی انجام می شود" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کابل شبکه. "من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف. من می خواهم پول به دست آوردن وجود دارد به سرعت و در غیر پیچیده مد."

یکی از دلایل رئیس جمهور ممکن است صحبت کردن در این بالا و دوباره در حال حاضر این واقعیت است که یک بلندی انقضای یک محرک خاص مربوط بهره مند شوند در حال آمدن است تا در اواخر این ماه. در پایان ماه ژوئیه 600 دلار افزایش بیکاری در بودجه 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در پایان ماه مارس تنظیم شده است به پایان می رسد که خاص بهره مند است که جمهوری خواهان را به عنوان انتقاد به مردم یک عامل بازدارنده سعی کنید برای پیدا کردن یک شغل جدید است.

یک چیز مهم است به یاد داشته باشید در مورد انقضا از آن بهره مند شوند هر چند که اگر شما به آن نیاز دارید, شما در واقع ممکن است قادر به افزایش بودجه عطف به ماسبق.

با توجه به امور مالی شخصی سایت پنی محتکراضافی 600 دلار در هر هفته قابل پرداخت است برای تمام هفته بین ماه های مارس 28 و 31 جولای به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید گواهی شما از کار شد در آن زمان. "افرادی که واجد شرایط برای (فدرال همه گیر جبران بیکاری) 600 دلار پرداخت برای هفته آنها واجد شرایط ... پرداخت می شود حتی اگر مورد تایید نیست قبل از آن (ژوئیه 31) مهلت" وزارت کار تایید یک ایمیل به وب سایت.

در مورد تهمت حمایت از محرک های جدید چک به طور خاص, این همه زمانی آغاز شد که یک خبرنگار به طور مستقیم از او خواست در آغاز هفته گذشته که آیا او به حمایت از ایده. در اینجا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "ما انجام خواهد شد یکی دیگر از بسته محرک. آن را بسیار خوب آن خواهید بود بسیار بخشنده است."

با توجه به فاکس کسب و کارجمهوری خواه و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: فاز چهار بسته محرک خواهد بود قبل از تایید کنگره معافیت برای آن اوت زنگ تفریح. در یک یادداشت مرتبط هر دو مجلس کنگره را نیز به تصویب تمدید زمان که صاحبان کسب و کار باید به درخواست برای وام زیر چک Protection Program — مهلت که وارد روز سه شنبه. در زمان نوشتن این است که اندازه گیری شد در انتظار تهمت امضا برای تبدیل شدن به رسمی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب