وجود دارد یک نوع از محبوب coronavirus ماسک صورت شما نیاز به توقف خرید در حال حاضر

این درست است که یک N95 ماسک یا یک KN95, ماسک, بهترین ماسک صورت برای COVID-19 حفاظت, اما وجود دارد یک نسخه از ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
  • این درست است که یک N95 ماسک یا یک KN95, ماسک, بهترین ماسک صورت برای COVID-19 حفاظت, اما وجود دارد یک نسخه از هر دو نوع ماسک که شما کاملا باید دریافت کنید.
  • CDC توصیه می کند که همه ما پوشیدن ماسک صورت در حال حاضر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus اما یک ماسک صورت با شیر نیست انجام یک کار خوب از حفاظت از مردم را در مجاورت خود را اگر شما در حال آلوده شدن است.
  • یک دکتر به تازگی به قلم یک مقاله است که مردم را به توقف پوشیدن N95 و KN95 ماسک صورت با شیر — حتی یک استاندارد 3-طبقه coronavirus ماسک صورت بهتر خواهد بود.

سر را به سی دی مخصوص صفحه وب است که به بحث در مورد چگونه برای محافظت از خودتان را از رمان coronavirus که wreaking ویران در سراسر کشور و شما خواهید دید سه توصیه های مهم در نزدیکی بالای صفحه. شما نیاز به "شستن دست های خود را اغلب" با صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است. دوم شما باید "اجتناب از تماس نزدیک" با مردم و اقامت حداقل 6 فوت دور از هر کسی در حالی که شما در خارج از خانه خود را. اگر شما هوشمند شما را حفظ و حتی بیشتر از فاصله بین خودتان و هر کس دیگری. و سوم شما نیاز به "پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است."

که یکی از آخرین بسیار مهم است به دو دلیل. برای اولین بار با پوشیدن چهره و پوشش مانند این بهترین فروش 60¢ ماسک صورت یا KN95 صورت ماسک کمک می کند تا محافظت از شما را از تنفس در هر aerosolized ویروس است که سفر در اطراف میکروسکوپی قطرات در هوا تا زمانی که افراد آلوده سرفه و عطسه و یا حتی فقط نفس کشیدن و یا صحبت با صدای بلند. اگر شما اتفاق می افتد به در حال حاضر با آلوده COVID-19 پوشیدن یک ماسک کمک می کند تا شما جلوگیری از گسترش این ویروس بالقوه مرگبار به دیگران است. به یاد داشته باشید به عنوان بسیاری از نیمی از تمام رمان coronavirus موارد ممکن است بدون علامت است, بنابراین شما ممکن است آن را داشته باشد و حتی آن را می دانم. با پوشیدن ماسک در واقع مهم در هر زمان شما خانه خود را ترک کنند اما در واقع وجود دارد یک نوع از محبوب ماسک صورت شما هرگز باید می پوشند.

همانطور که ما در بالا ذکر شد شما می توانید یک ماسک صورت است که آیا این ترفند برای عنوان کمی تا 60¢. تا زمانی که شما تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب این ماسک ها بیش از به اندازه کافی خوب است و به همین دلیل شما می بینید بسیاری از مردم خارج وجود دارد با پوشیدن آنها.

البته برخی از وجود دارد در معرض خطر شرایطی که مردم می خواهند کمی حفاظت اضافی. برای مثال اگر شما مجبور به حمل و نقل عمومی را در جایی اگر شما را به پرواز در هواپیما و یا اگر شما مجبور به مراجعه به مطب و یا بیمارستان, شما قطعا می خواهید به استفاده از یک ماسک است که بلوک های حتی بیشتر ذرات میکروسکوپی. شما هرگز نباید خرید هر N95 ماسک پس از آن باید متعلق به بهداشت و درمان کارگران و به همین دلیل بسیاری از مردم خرید KN95 ماسک به جای.

با کیفیت بالا KN95 ماسک کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان N95 ماسک با هر نوع مسدود کردن حداقل 95% از کوچک میکروب ها و موجودات زنده مانند ویروس ها. اما وقتی که می آید به N95 یا KN95 ماسک صورت دو اصلی وجود دارد انواع مختلف. یک نوع ماسک ساخته شده است به طور کامل از پارچه که دیگر پلاستیکی شیر مانند یک دیده می شود در این تصویر در بالای این مقاله است. این مهم است که توجه داشته باشید از آنجا که شما هرگز نباید خرید ماسک صورت با شیر.

شما احتمالا دیده می شود این ماسک در همه جا و آنها فقط به عنوان موثر به عنوان ماسک بدون سوپاپ وقتی که می آید به حمایت از شما. این قطعه پلاستیکی وجود دارد که یک سوپاپ یک طرفه اجازه می دهد که شما بازدم اما بلوک هر درجه از در. البته که حق وجود دارد: ماسک با شیر به هیچ وجه نزدیک به عنوان موثر در فیلتر هوا بازدم شما.

به عنوان دکتر Nancy A. Anoruo اشاره در مقاله ای به قلم برای ABC News, آن را بسیار مهم است که مردم جلوگیری از استفاده از این ماسک شیر. به یاد داشته باشید یکی از دلایل به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را از رمان coronavirus اما دلیل دیگر این است که برای محافظت از دیگران است. اگر شما در حال آلوده — دانسته یا ندانسته — استفاده از یک ماسک صورت با شیر معنی خیلی از هوای بازدم شما با هر کلمه ای که صحبت هر سرفه و یا حتی هر نفس این است که فیلتر نشده. این بدان معناست که قطرات کوچک با زنده coronavirus فرار می تواند به راحتی و شما خیلی بیشتر احتمال دارد به گسترش COVID-19 به دیگران است.

ماسک صورت با شیر برای حالات خاص. اگر شما در حال کار در اطراف خطرناک, دود, برای مثال, شما می توانید بازدم آزادانه تر و کاهش رطوبت و دی اکسید کربن در ماسک. اما در زمینه رمان coronavirus همه گیر بازدم آزادانه تر به معنی بالقوه گسترش این ویروس آزادانه تر. ماسک بدون سوپاپ ممکن است کاملا به عنوان راحت از آنجا که آنها اجازه می دهد بیشتر دی اکسید کربن برای ساخت اما هیچ کس نباید شکایت در مورد یک کمی ناراحتی اگر آن را به طور بالقوه به معنی کاهش گسترش ویروس.


نزدیک شات از یک N95 3M ماسک صورت با شیر. منبع تصویر: ZorroGabriel/شاتر

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 "قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها" توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de