LG G8X ال جی شروع به دریافت اندروید 10 روز رسانی در با حداکثر سرعت دویدن

اگر چه کمی بعد از ما انتظار می رود ال جی به ارمغان آورده است مدتها در انتظار اندروید 10 روز رسانی برای G8X ال

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 اردیبهشت 1399
اگر چه کمی بعد از ما انتظار می رود ال جی به ارمغان آورده است مدتها در انتظار اندروید 10 روز رسانی برای G8X ال جی به ایالات متحده است. معرفی شده در اواخر سال گذشته ، LG G8X ال جی یکی از نه چندان ارزان flagships موجود در شمال امریکا است. معمولا فروخته شده در ایالات متحده در حدود $750, اما شما بهتر است برای گرفتن یک با یک قرارداد اگر شما نمی توانید هزینه در صف مقابل و قیمت مهم نیست اینکه گره خورده است به یک قرارداد بلند مدت. اما آن است که واقعا ارزش گرفتن یک LG G8X ال جی این روزها?

اگر شما به دنبال یک ردیف بالا گوشی ال جی به تازگی ساخته شده G8X ال جی جذاب تر با ارائه بسیار پیش بینی آندروید 10 روز رسانی. ما فقط مخفیگاه آنان شده است توسط یکی از خوانندگان ما که با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر نورد از LG G8X ال جی اندروید 10 روز رسانی بنابراین اگر شما در حال حاضر خود را, شما ممکن است بخواهید گوشی خود را چک کنید.

نگه داشتن در ذهن که این نسبتا قابل ملاحظه به روز رسانی (1.45 GB) بنابراین مطمئن شوید که شما به اندازه کافی ذخیره سازی رایگان خود را در LG G8X ال جی. با تشکر از تصویر ما, ما می دانیم که بسیاری از این تغییرات شامل به روز رسانی: انیمیشن های نرم و صاف جدید ناوبری حرکات دیجیتال تندرستی حالت شب و همچنین آیکون های جدید و رنگ.

اجازه دهید ما را در نظرات می دانم که اگر شما با دریافت این به روز رسانی و اینکه آیا یا نه شما با چگونه خود را در LG G8X ال جی در حال انجام با اندروید 10 پردازنده.

با تشکر از شما بیل!is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن