این 'موفق' همکاری بین وان پلاس و مک لارن رسما بیش از

در حال حاضر با وجود رونمایی دو فوق العاده بالا پایان گوشی های با 5G اتصال شامل به عنوان استاندارد یکی فوق الع

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 خرداد 1399
در حال حاضر با وجود رونمایی دو فوق العاده بالا پایان گوشی های با 5G اتصال شامل به عنوان استاندارد یکی فوق العاده مقرون به صرفه جفت جدید از گوشی بی سیم و یک دیوانه, سریع, شارژر بی سیم آن نیز به رهبری مستقیم آن رقابت وان پلاس است که به دور از انجام سال است.
در خط با های اخیر حدس و گمان های همکاری بین رشد سریع تلفن های هوشمند چینی فروشنده و ورزشی تولید کننده خودرو آمده است به آن "برنامه ریزی شده نتیجه گیری" به عنوان تأييد دومی در یک بیانیه رسمی ارسال آن به ایمیل مردمی در بیش از Android Authority اوایل امروز.

جای تعجب نیست, مک لارن بود مشتاق به شرح دلایل که چرا "بسیار موفق همکاری بین دو یاد و خلاقانه برندها" تمدید نمی شود با این وجود مایل وان پلاس نیز ضمن تشکر از آنها را برای بودن "حمایت شریک ارزشمند" و امید به "دیدن آنها را در آینده" (هر آنچه که ممکن است به معنی).

بدیهی است که این دوران سخت اقتصادی برای بسیاری از کسب و کارهای مختلف از جمله دستگاه تلفن همراه تولید کنندگان و, موتور مسابقه, تیم, تا شاید همکاری دیگر ساخته شده حس از نظر مالی. در همان زمان ما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم شاید گوشی مانند T-موبایل-اختصاصی وان پلاس 7T Pro 5G مک لارن به سادگی را ثابت کند به عنوان محبوب به عنوان دو شرکت می خواهم به شما اعتقاد دارند.
2018 است OnePlus 6T مک لارن نسخه بود البته به طور قابل توجهی ارزان تر است که ما را به فکر می کنم چگونه OnePlus 8T 5G مک لارن می تواند به نوبه خود. اما آن را بدون استفاده از مسکن که در حال حاضر ما می دانیم که آن را هرگز اتفاق می افتد. خب شاید OnePlus و مک لارن را در واقع "دیدن" هر یک از دیگر در آینده به صورت یک نسخه ویژه از 9T یا 10T.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im