بهترین بلوتوث بی سیم قابل حمل بلندگو در این سال

بلوتوث بلندگو دستگاه های شگفت انگیز! آنها طیف وسیعی شدید در اندازه و شکل و رنگ و قیمت. با باتری که آخرین ساعت

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 تیر 1399

بلوتوث بلندگو دستگاه های شگفت انگیز! آنها طیف وسیعی شدید در اندازه و شکل و رنگ و قیمت. با باتری که آخرین ساعت های زیادی آنها را در یک سفر کمپینگ و یا فقط برای لذت بردن از برخی از موسیقی در حیاط پشت خود را. بازار آب گرفتگی است با صدها مدل پس از چیدن یک می تواند طاقت فرسا است. همین دلیل است که ما انتخاب کرده ایم بهترین بلوتوث قابل حمل بلندگو در دسترس در حال حاضر و آنها را از هم جدا و به سه قیمت دسته. ما کوچک, بلندگو, بلندگو کوچک و حتی آنهایی که به سختی می تواند نامیده می شود قابل حمل

به طوری که بلندگوی بلوتوث شما باید خرید اگر شما تا به حال به فروشگاه امروز ؟ بیایید نگاهی به جوانب مثبت و منفی برای هر یک از آنها را درست در زیر.

بهترین بی سیم بلوتوث بلندگو خلاصه لیست:

بلندگوهای بلوتوث برای 100 دلار یا کمتر:

بلندگوهای بلوتوث از $100 به $200:

بلندگوهای بلوتوث برای بیش از $200:

بلندگوهای بلوتوث برای 100 دلار یا کمتر

JBL Clip 3


عمر باتری: تا 10 ساعت

JBL Clip 3 بخشی از ultra-portable Bluetooth speakers بخش. آن را به اندازه کافی قدرتمند برای یک حزب در خانه, اما شما اغلب آن را از کوله پشتی از کسی اسکیت یا اسنوبورد. آن IPX7 ضد آب, و دارای یک ساخته شده است در کارابین و آن را همدم مناسب برای فعالیت در فضای باز.

با وجود جمع و جور بدن این است که هنوز JBL بلندگو بنابراین انتظار می رود برای غافلگیر وقتی که شما شنیدن آن را برای اولین بار.

UE Wonderboom 2

عمر باتری: تا 13 ساعت

شاید بیش از هر چیزی Wonderboom 2 موفق چون از اینکه چگونه قابل اعتماد است. آن می تواند زنده ماندن یک قطره تا پنج پا خواهد شد با خیال راحت شناور به جای فرو رفتن به پایین از استخر و امکانات آن را در چند حالت بلندگو همیشه به راحتی در دسترس و بدون اجبار کاربران برای دانلود یک نرم افزار فوق العاده: شما فقط آن را با شما و موسیقی به شرح زیر است. به علاوه آن را فقط زیبا به نظر می رسد!

Bose SoundLink میکرو


عمر باتری: تا 6 ساعت

بوز می پیوندد کوچک بلندگوی بلوتوث نزاع با آن SoundLink میکرو. همچنین می آید با یک IPX7 امتیاز برای مقاومت در برابر آب و نور به اندازه کافی کوتاه تقریبا در هر نقطه. نسبت به قبلی دو بلندگو با این حال عمر باتری است و نمی خواهد شما را از طریق یک روز کامل پیاده روی. آن را یک انتخاب خوب برای جمع و جور بلندگوی بلوتوث از یک نام تجاری معتبر.

Tribit XSound بروید


عمر باتری: تا 24 ساعت

این Tribit XSound رفتن است که بدون شک الهام گرفته شده توسط Beats Pill, اما آن را می آید در قیمت بسیار پایین تر آن را بسیار جذاب است. این مشخصات نیست نخ نما و در همه حال! دو 6W رانندگان ضد آب فقط مثل بقیه تا کنون و یک روز کامل طول عمر باتری اگر شما استارت کردن حجم بیش از حد. اما شما ممکن است بخواهید برای انجام این کار از XSound رفتن است مدیریت خود را به صدا اعوجاج حتی در حجم بالاتر سطح است. اگر شما به دنبال نهایی ارزش بلوتوث بلندگو Tribit XSound رفتن سخت است به ضرب و شتم.

Anker Soundcore شعله 2

عمر باتری: تا 12 ساعت

زمان برای چیزی مقرون به صرفه است که می تواند کمی بیشتر صدای قدرتمند است. بر خلاف مینی سخنرانان این یکی طراحی شده است با خانه احزاب در ذهن است. آن را فراهم می کند یک 360 درجه صدا بهبود یافته باس قابلیت ها و حتی برخی از اثرات نور در پایه. شما می توانید جفت ده ها شعله ور شدن 2 بلندگو برای ایجاد همه جانبه تجربه صوتی. عمر باتری در کوتاه تر کنار می آید به بلندگوهای بلوتوث در اندازه ها, اما آن را به شما را از طریق شب بدون مشکل.

بلندگوهای بلوتوث از $100 به $200

UE Boom 3


عمر باتری: تا 15 ساعت

این UE Boom 3 یکی دیگر از گزینه خوبی است که ضد آب و shockproof. UE قرار می دهد سخنرانان آن از طریق آزمایش دقیق شما شما می توانید آن را در هر نقطه بدون نگرانی. در حالی که قبلا UE Boom سخنرانان به حال پشتیبانی از آمازون الکسا دستیار صوتی آن در حال حاضر لغو شده است و این فقط یک سخنران به طور منظم با تمرکز بر کیفیت صدای عالی اما بدون smart کمک دستورات. از نظر کیفیت صدای UE Boom 3 نیز بسیار عالی با اوج ترد و mids و به طور کلی با کمال تعجب صدای قدرتمند برای اندازه آن است.

JBL Flip 5

عمر باتری: تا 12 ساعت

JBL Flip 5 است که در آن کیفیت صدای عالی, سرد, طراحی و قیمت عالی تامین کند. این نوع بلندگو شما می تواند افتخار به شلاق از کوله پشتی خود را و بازی برخی از موسیقی برای دوستان خود. بر خلاف بسیاری از دیگر سخنرانان این تلنگر 5 همراه با یک نوع C پورت شارژ که به معنی شما لازم نیست برای انجام یک کابل اضافی و می توانید با استفاده از تلفن خود را به شارژر (مگر اینکه آن را به یک آی فون ، آن هم فقط به عنوان با دوام به عنوان بهترین آنها را. عمر باتری خوب است اما نه در میان بهترین و و بر خلاف تلنگر 4 (که آن هم خوب و کمی ارزان تر گزینه) آن را نمی توان مورد استفاده قرار گیرد برای تماس.

ضربان قرص+

عمر باتری: تا 12 ساعت

در حال حاضر چیزی در اینجا برای کاربران آی فون از جهان است. البته Beats Pill+ زوج می تواند با گوشی های آندروید و همچنین, اما این اتهامات از طریق یک کابل رعد و برق که باعث می شود آن را بسیار راحت تر برای کسانی که بخشی از اکوسیستم اپل. قرص+ بسته پانچ با وجود آنچه که طراحی آن ممکن است نشان می دهد. صدا بلند و واضح وجود دارد و حتی یک مقدار مناسب و معقول از باس برای رفتن با آن. بهترین از همه, شما لازم نیست که به پرداخت حق بیمه سنگین برای این ضربان محصول, قیمت قرص+ در خط با دیگر محصولات از کلاس خود است.

Bose SoundLink Mini II


عمر باتری: تا 12 ساعت

این Bose SoundLink Mini 2 ممکن است که بیشتر به دنبال از رده خارج همه آنها را, اما آن را کاملا ستارگان کیفیت صدا است که ضربان JBL Charge 3 و UE Boom 3 توسط یک شات طولانی. آن را بیشتر باز صدا, مرحله, با, بسیار بهتر تعریف صدا در هر دو بالا و پایین و این حجم کافی برای پر کردن یک اتاق به سادگی. آن را برای تلفن های موبایل نفیس به خصوص با توجه به آن نه اندازه کوچک است. متاسفانه, آن را بهترین شریک زندگی خود را برای فعالیت به عنوان آن را فاقد یک IP امتیاز.

UE Megaboom 3

عمر باتری: 20 ساعت

این UE Megaboom 3 است که احتمالا محبوب ترین بزرگ بلندگوهای بلوتوث وجود دارد و برای یک دلیل خوب: این انفجار قدرتمند 360 درجه صدا اجازه می دهد تا جفت شدن دو بلندگو برای به دست آوردن حتی بیشتر رونق و سنگ جامد است که آن را می توانید نگه دارید در فواصل تا 150 فوت است. اگر به طور منظم Boom 3 خوب نیست به اندازه کافی برای اهداف خود و سپس Megaboom 3 مطمئنا قادر به ارائه.


Anker Soundcore ترنس

عمر باتری: تا 18 ساعت

این Soundcore Trance بلندگوی بلوتوث برای هر دو خانه احزاب و آنهایی که به دلیل بزرگ 101dB صدا ضد آب طراحی و ضرب و شتم محور چراغ های LED. شما حتی می توانید با استفاده از Soundcore برنامه به بازی بازی های حزب بازی های مربوط به بلندگو تقویت باس ،

Braven BRV-XL

عمر باتری: تا 16 ساعت

این بلندگوی بلوتوث از Braven ارائه می دهد تا 16 ساعت از قدرتمند (40W), موسیقی و همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک قدرت بانک برای تلفن همراه خود را در همان زمان. این Braven BRV-XL ناهموار و ضد آب و حتی آن را شناور پس از آن برای هر دو استخر مهمانی ها و سفرهای کمپینگ. آن را مناسب ساخته شده است در دسته همراه با اختیاری بند شانه. به عنوان یک حزب جایزه این بلندگو حتی می آید با یک ساخته شده در بطری بازکن.

بلندگوهای بلوتوث بیش از $200

مارشال Kilburn دوم

عمر باتری: 20+ ساعت

شیک-به دنبال مارشال Kilburn را نگاه بزرگ در هر خانه با تشخیص مارشال طراحی. اما این فقط در مورد درخواست تجدید نظر بصری به عنوان آن را نیز دارای یک بسیار روشن و با صدای بلند صدا خروجی است که قطعا علاقه مندان به موسیقی شاد. و در حالی که آن را بزرگتر و سنگین تر از بسیاری از دیگر سخنرانان در لیست آن دارای یک بند برای حمل آن را در اطراف بنابراین شما می توانید حق بیمه خود را تجربه موسیقی در هر نقطه و لذت بردن از آن را برای بیش از 20 ساعت است. برچسب قیمت یک گام بالاتر از آنچه ما نگاه کرده ام تا کنون, اما اگر آن را در داخل بودجه خود را, شما نمی خواهد پشیمانی گرفتن Kilburn دوم.

JBL Boombox 2

عمر باتری: تا 24 ساعت

با boomy باس و کلی چشمگیر کیفیت صدای زیادی به اندازه JBL Boombox 2 یکی بزرگ تر و بزرگ بلندگوی بلوتوث. تمام سخنرانان در این لیست می توان برای یک حزب در فضای باز اما Boombox 2 است که احتمالا تنها کسی است که می توانید آن را بدون هر گونه سازش. به بالا از آن خاموش شما همچنین می توانید با استفاده از این بلندگو از 10 ، 000 میلی آمپر باتری به عنوان یک قدرت بانک برای شارژ تلفن همراه خود را.

Sonos حرکت

عمر باتری: تا 10 ساعت

این Sonos حرکت خواهد پر کردن اتاق خود و یا حتی باغ با صدای بلند و صدای متعادل است که تحت تاثیر قرار دادن مهمانان خود را. شرکت سنت در صوتی فن ترجمه کرده اند کاملا به این حق بیمه بلندگوی بلوتوث و در حالی که آن می آید با یک برچسب قیمت سنگین آن را نیز تا حد زیادی به ارائه. طراحی تمیز را متناسب با هر معاصر اتاق نشیمن به سادگی و اگر شما به آن نیاز دارید در جایی دیگر فقط آن را انتخاب کنید تا از پایه شارژ و محل آن را در هر کجا که شما احساس می کنید.

DiamondBoxx PA15

عمر باتری: تا 40 ساعت

محلی کاباره ها بسته است ؟ مشکلی نیست شما می توانید خود را در خانه یا هر جای دیگری با DiamondBoxx PA15. این غول 128dB بلندگوی بلوتوث است که گفته می شود در میان قدرتمند ترین آنهایی که شما می توانید خرید. آن را بزرگ برای کارائوکه و DJ-ing و آن را حتی می آید با یک آمپلی فایر گیتار. برای پخش موسیقی خود را با پشتیبانی از بلوتوث چند شما همچنین می توانید پلاگین یک چوب USB یا کارت SD را در آن. مسلما نهایی بلندگوی بلوتوث وجود دارد خارج وجود دارد آن را با قیمت سنگین برای مطابقت با آن وزن 60 پوند است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب