شما هنوز هم مجبور به پوشیدن صورت خود را با ماسک در خارج حتی زمانی که آن را داغ

ماسک صورت باقی می ماند یکی از تنها ابزار ما برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که در ادامه به دقیق ترسن

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 خرداد 1399
  • ماسک صورت باقی می ماند یکی از تنها ابزار ما برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که در ادامه به دقیق ترسناک و میر در ایالات متحده است.
  • شروع ماه های گرم تابستان ممکن است الهام بخش برخی از مردم برای دریافت سهل انگار وقتی که می آید به پوشیدن ماسک صورت برای در امان ماندن از COVID-19.
  • در اینجا برخی از راهنمایی برای نگه داشتن در ذهن در ارتباط با ماسک صورت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها منتشر کرده است به روز رسانی دستورالعمل های اطراف پوشیدن ماسک صورت برای در امان ماندن از coronavirus به عنوان بخشی از اولین تماس با مرکز سرويس با خبرنگاران پس از شیوع کروناویروس بحران در ایالات متحده در ماه مارس.

در میان چیزهای دیگر هدایت "به شدت تشویق می کند" هر کس به ادامه پوشیدن ماسک صورت در حال حاضر به خصوص شرکت کنندگان در همایش بزرگ "که در آن افراد ممکن است منظور بالا بردن صدای خود را" برای فعالیت هایی مانند فریاد یا آواز. این راهنمایی های جدید در می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت است حدود یک هفته دور از راه اندازی مجدد خود را در شخص تجمعات انتخاباتی (هر چند مبارزات انتخاباتی خود که ظاهرا نگران به اندازه کافی در مورد کوروناویروس که تجمع شرکت کنندگان باید برای اولین بار موافقت خود را نگه دارید و آنها را مسئول اگر آنها گرفتن ویروس). این دستورالعمل در مورد ماسک های صورت از CDC لازم به ذکر نیست "قوانین و مقررات, آنها, دستورات, اما آنها توصیه و یا حتی پیشنهادات ... قادر به جمع آوری خواهد کرد که نگه داشتن مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است" جی ساقی CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی گفت: در تماس با خبرنگاران.

مقامات در حال شاید شروع به گرفتن بیشتر نگران در مورد آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به سهل انگاری در مورد پوشیدن ماسک صورت — یکی از تنها محافظ ابزار ما برای محدود کردن گسترش coronavirus — از آنجا که ما در حال دیدن یک نگران کننده چشم انداز مثبت در مورد در سراسر کشور در جایی بین 19 و 21 متحده است. کارشناسان همچنین پیشبینی تعداد مرگ و میر به صعود در هفته های آینده و ماه و از آنجا که ما در حال حرکت به dog days of summer, مردم ممکن است کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک در آنها به عنوان زن و شوهر.

که دقیقا اشتباه حرکت به سمت راست در حال حاضر. سپس در اینجا برخی از مراحل شما می توانید به طوری که با پوشیدن یک ماسک صورت کمی قابل تحمل تر در طول ماه های گرم تابستان.

آن Rimoin استاد اپیدمیولوژی در UCLA و مدیر دانشگاه مرکز جهانی و مهاجر بهداشت گفت: سی ان ان است که مردم باید سعی کنید برای جلوگیری از بودن در داغترین بخشی از روز را اگر آنها می توانید آن را با پوشیدن یک ماسک صورت در طول تابستان کمتر طاقت فرسا. همچنین یک ماسک صورت است نه لزوما به عنوان خوب به عنوان یکی دیگر از آن مسائل آنچه که آنها در حال ساخته شده است.

"چگونه به خوبی شما می توانید از طریق تنفس یک ماده است که به عنوان مهم به عنوان چگونه به خوبی آن توقف گسترش بیماری" Rimoin گفت. پنبه ماسک برای مثال ارائه تعداد زیادی از راحتی و "تنفس." در حالت ایده آل Rimoin می گوید: یک ماسک صورت مناسب باید "به صورت چسبیده اما راحت" در برابر صورت خود را و او همچنین می گوید در سی ان ان است که شما باید قادر به شستشو و خشک ماسک بدون آسیب رساندن به آن شکل (اتمام برخی از این ماسک معاملات در آمازون اگر شما می خواهید برخی از پیشنهادات در مورد آنچه به خرید).

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب