سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20/+ 5G می تواند وارد این رنگ

سامسونگ تجربه با برخی از رنگ منحصر به فرد گزینه های در طول سال از جمله هاله نور بر روی Galaxy Note 10. اما با

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 خرداد 1399
سامسونگ تجربه با برخی از رنگ منحصر به فرد گزینه های در طول سال از جمله هاله نور بر روی Galaxy Note 10. اما با آینده توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ به نظر می رسد این شرکت تصمیم گرفته است به آن بازی امن.

خداحافظی هاله نور; سلام مس و سبز


اطلاعات جدید به دست آمده توسط هلندی سایت GalaxyClub نشان می دهد که سامسونگ در حال برنامه ریزی برای ارائه Galaxy Note 20 سری در سه رنگ. توجه داشته باشید که اضافی پس از اتمام می تواند اضافه شود بیشتر پایین جاده در صورت وجود تقاضای کافی.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20

Samsung Galaxy Note 10 بود که در نهایت در دسترس ساخته شده در پنج رنگ – هاله درخشش هاله سفید هاله سیاه, هاله و هاله قرمز – اما این شرکت انتخاب کرده است برای حفظ تنها یکی از کسانی که پس از اتمام کار بر روی استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20 – سیاه و سفید.


سبز رنگ گزینه انتظار می رود که به همراه آن است. مسلما سایه دقیق هنوز مشخص نیست در این مرحله اما سامسونگ می تواند انتخاب کنید به الهام گرفتن از هر دو منشور سبز Galaxy S10 یا زمرد سبز Galaxy S6 Edge.تکمیل لیست توجه داشته باشید کهکشان 20 رنگ است که بنا به گزارش مس. شرکت کره جنوبی ارائه شده یک فلز مس Galaxy Note 9 دو سال پیش و نسخه به روز شده است و انتظار می رود شبیه به آن است.
سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20+

گران تر از Galaxy Note 10+ فروخته شد در سال گذشته در چهار رنگ مختلف – هاله درخشش هاله سیاه, هاله و هاله آبی – اما سامسونگ دوباره تصمیم گرفته شده برای حفظ تنها سیاه و سفید گزینه های این سال است.

سامسونگ نیز آماده سازی فوق مس به پایان برسد. متاسفانه توجه داشته باشید کهکشان 20+ خریداران علاقه مند در پایان سبز از شانس چرا که سامسونگ قصد ندارد آن را در دسترس در حال حاضر.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 سری طراحی

گذشته از این تغییرات به رنگ سامسونگ نیز برنامه ریزی بسیار مهم در طراحی تجدید نظر. تفاوت کلیدی در مقایسه با زمانی که به طور مستقیم به Galaxy Note 10 سری جدید دوربین دست انداز در عقب.

به بیرون درز CAD-بر اساس کدها نشان داده اند که آن را بسیار بزرگتر از ماژول دوربین بر روی Galaxy Note 10+ اما کمی کوچکتر از یک ارائه شده بر روی Galaxy S20 فوق العاده. این شرکت همچنین سعی کرده است به اضافه کردن برخی از زندگی را به این منطقه با نصب حلقه در اطراف هر یک سنسور چیزی است که همچنین کمک می کند به علاوه مدل های periscope تیرانداز در ترکیب بیشتر است.

در رابطه با پانل جلو, سامسونگ ساخته شده است که تنها حداقل تغییرات که شامل اجرای نازک تر ناهنجاری و کاهش خمیدگی در دو طرف صفحه نمایش است. دومی به احتمال زیاد در دیدار با ستایش از طرفداران از S Pen stylus.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 سری امکانات و آزادی

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ در مسیر اعلام می شود در یک رویداد Unpacked در اوایل تا اواسط ماه اوت است. که شما این گزارش قبل از انتشار نسبت به پایان ماه یا در اوایل ماه سپتامبر به نمایندگی از کمی تاخیر بیش قبلی-gen مدل با توجه به در جریان همه گیر.

در ایالات متحده هر دو flagships نگاه مجموعه ای به صفحه Snapdragon 865 که آن هم در داخل کهکشان S20 سری در حالی که در اروپا و دیگر بازارهای بین المللی آینده Exynos 992 باید ظاهر را. دومی بنا به گزارش ساخته شده در یک جدیدتر 6-نانومتر روند و انتظار می رود به منظور بهبود عملکرد و بهره وری.

تکمیل بسته خواهد شد 4000 mAh داخل توجه داشته باشید کهکشان 20 و بزرگتر از 4500 میلی آمپر همراه در داخل کهکشان توجه داشته باشید 20+.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب