ایده های جدید برای سرعت بخشیدن به کروناویروس واکسن پژوهش جسورانه اما خطرناک

Coronavirus واکسن تحقیقاتی است که پیشرفت در یک سرعت سریع اما که ممکن است به اندازه کافی برای برخی از قانونگذار

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 اردیبهشت 1399
  • Coronavirus واکسن تحقیقاتی است که پیشرفت در یک سرعت سریع اما که ممکن است به اندازه کافی برای برخی از قانونگذاران و دانشمندان است.
  • وجود دارد افزایش پشتیبانی از یک نوع متفاوت از COVID-19 واکسن کارآزمایی بالینی که شامل عمد آلوده جوان داوطلب سالم با رمان ویروس پس از واکسن واکسن.
  • چالش آزمایش های خطرناک برای بیماری که باید درمان مانند COVID-19 که هیچ تضمینی وجود ندارد که بیماران جوان زنده خواهد ماند عفونت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک واکسن برای رمان coronavirus خواهد بود این نوع از مواد مخدر است که می تواند کمک به از بین بردن virus برای خوب است. واکسن می تواند به جلوگیری از عفونت و بیشتر مردم آن را کمتر احتمال دارد آن است که برای این ویروس به گسترش است. خبر خوب این است که برخی از 77 واکسن در حال حاضر در تست از جمله شش رسیده اند که حداقل در سه مرحله از آزمایشات انسانی. همچنین خوب است این واقعیت که این ویروس نشان داده نمی جهش قابل توجهی خواهد بود که مانع از اثر بخشی واکسن. اما اولین COVID-19 واکسن نمی تواند آماده برای انبوه واکسن تا 18 ماه. برخی از آنها می تواند مستقر شود به عنوان به زودی به عنوان این سقوط اما فقط دسته بندی های خاص از بیماران اجازه خواهد داشت برای به دست آوردن یکی از جمله بهداشت و درمان کارگران که به طور مداوم در معرض ویروس.

این واکسن نمی تواند زودتر از آن به دلیل مقامات نیاز به مطمئن شوید که آنها امن باشد نه تنها موثر در برابر واکسن. آخرین چیزی که ما نیاز به درمان COVID-19 واکسن است که می تواند باعث غیر منتظره عوارض جانبی. شما هرگز می خواهم در پایان آن را بشنود از ضد vaxxers نه به ذکر است که چنین رویدادی ممکن است تاخیر دیگر واکسن کار می کنند. اما وجود دارد یک ایده برای سرعت بخشیدن به کروناویروس پژوهش که هر دو جسورانه و خطرناک است.

برخی از قانونگذاران و دانشمندان بر این باورند که به اطلاع داوطلب می تواند با توجه به واکسن نامزدها و سپس SARS-CoV-2 ویروس برای دیدن اگر واکسن موثر در ایجاد یک پاسخ ایمنی بدن و جلوگیری از عفونت. این نوع از مطالعه به نام "چالش محاکمه" و از آن انجام شده است قبل از تپه توضیح می دهد.

چالش مسیرهای تایید شود می تواند برای بیماری که در حال حاضر درمان گذشته از پتانسیل واکسن مانند مالاریا. مشکل با COVID-19 است که محققان را به آلوده کردن چند صد جوان داوطلب سالم با ویروس ها و تنها برخی از آنها را می توان به واکسن. دیگران را دریافت دارونما مواد مخدر به طوری که نتایج را می توان مقایسه.

چنین مطالعه نیاز به جداسازی بیماران قبل از استفاده از این واکسن به اطمینان حاصل شود که هیچ کس در حال حاضر این بیماری است. سپس آنها می خواهم که برای جدا شود در حالی که واکسن تجویز شده است و در طول COVID-19 نقاهت. دانشمندان را مجبور به انجام تست های روتین و مشاهده تکامل هر بیمار است.

مشکل با کل ایده این است که COVID-19 می کشتن جوان سالم و بیماران و همچنین افراد مسن و هیچ درمانی برای آن است. حتی اگر بیماران موافقت برای شرکت در این مطالعه به طور کامل دانستن چه پیامدهایی را می تواند در نهایت حکم اعدام. نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد واکسن موثر خواهد بود.

یک وب سایت به نام 1 روز دیر است که در حال حاضر در حمایت از واکسن چالش محاکمه و تقریبا از 3500 نفر از 52 کشور امضا کرده اند برای آن است. سایت زیر را ارائه می دهد مقایسه بین سنتی تحقیقات واکسن و چالش محاکمه:

با تعدادی از واکسن نامزدهای افزایش در یک سرعت سریع از جمله چالش محاکمه خواهد شد ممکن است برای همه پیشنهاد مخدر. داشتن برای منزوی کردن صدها نفر از مردم برای هفته برای هر واکسن چالش دادگاه نیز غارت بیمارستان ها از منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان به طور منظم COVID-19 بيمار.

جدید ترین اخبار خوب اطراف coronavirus واکسن از چین می آید که در آن میمون ها داده شد این ویروس پس از واکسن نامزد شده است. میمون ها بودند آلوده نیست و یا آنها تنها توسعه خفیف علائم بسته به دوز واکسن. مرتب کردن بر اساس همان مطالعه می تواند به اعمال انسان اگر این چالش مطالعه ایده تایید شده است. اما حتی با آن داروی خاص است که در حال حاضر در مرحله تست آن هنوز خیلی زود به بگویید که آیا آن را در کار انسان است.

هیل توضیح می دهد که 35 قانونگذاران مجلس led توسط مظنونان حمله به دانشگاه بیل فاستر (D-بیمار است.) و دانا Shalala (D-Fla.) نوشت: به غذا و دارو در حمایت از این ایده است.

"وضعیت ما در این بیماری همه گیر است که شبیه به جنگ است که در آن یک سنت طولانی مدت از داوطلبان به خطر انداختن سلامت خود و زندگی در ماموریت های خطرناک برای آنها که درک خطرات و مایل به انجام این کار به منظور کمک به نجات زندگی دیگران" در این نامه می خواند.

این نه فقط سیاستمداران که فکر می کنم چالش محاکمه ایده شایستگی. دانشمندان از جمله vaccinologist استنلی Plotkin چه کسی اختراع کرد که واکسن سرخجه تایید آن است. Plotkin و دانشگاه نیویورک bioethicist آرتور کاپلان گذراند مقاله در واکسن در حمایت از این ایده است. به طور مشابه, دانشگاه هاروارد و پروفسور مارک Lipsitch همکاری یک مقاله در مجله بیماری های عفونی در حمایت از این ایده است.

FDA است که مقاومت در برابر این قطار از فکر در حال حاضر. "FDA در حال بررسی تمام گزینه های ممکن را به کارآمد ترین پیشبرد توسعه امن و موثر واکسن است که جلوگیری از COVID-19," FDA سخنگوی مایکل Felberbaum گفت: تپه. "انسان چالش مطالعات مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن ممکن است در حال حاضر اخلاقی و امکان سنجی مسائل است که می تواند اجتناب شود با استفاده از مدل های حیوانی."

منبع تصویر: آجی Aggarwal/Hindustan Times/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب