زرق و برق دار سامسونگ Galaxy Z برابر 2 5G به بیرون درز کرده برای اولین بار

یک توجه داشته باشید کهکشان مانند دوربین دست انداز در پشتدر اصل منتشر شده در Weibo و بعد از آن به اشتراک گذاشته

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399

یک توجه داشته باشید کهکشان مانند دوربین دست انداز در پشت


در اصل منتشر شده در Weibo و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده توسط ایشان Agarwal در توییتر رندر در سوال نشان می دهد که سامسونگ تصمیم گرفته است برای متحد کردن زبان طراحی از توجه داشته باشید کهکشان سری Galaxy Z برابر محدوده با اتخاذ ظاهر یکسان ماژول دوربین در عقب از هر دو.

با توجه به زاویه ای که Galaxy Z برابر 2 تاشو در مطبوعات ارائه تنها دو دوربین دیده می شود نشستن در داخل دست انداز بزرگ. با این حال گزارش های اخیر نشان می دهد که گوشی های هوشمند نصب شده است با مجموع سه سنسور.

این شامل یک 12 مگاپیکسلی دوربین اصلی است که همراه با 12 مگاپیکسل ultra-wide-angle تیرانداز و 64 مگاپیکسلی تله اهمیت است که پشتیبانی از 3x زوم ترکیبی با تشکر دیجیتال برداشت.

این قابل درک است که همه این دوربین های قرض گرفته شده از کهکشان S20. آیا سامسونگ نیز نصب تاشو با 3D Time-of-Flight سنسور مانند کهکشان S20+ باقی مانده است دیده می شود ،

خارجی صفحه نمایش بسیار بزرگتر

همانطور که قبلا گزارش شده خارجی صفحه نمایش در Galaxy Z برابر 2 است که بسیار بزرگتر از این پنل بر روی دستگاه اصلی. در واقع, آن از رشد 4.3-اینچ به 6.23-اینچ به نسبت ابعاد طراحی شده برای کاهش ناهنجاری به عنوان آنجا که ممکن است.

که تغییر چشمگیر همراه با مقدمه ای جدید پانچ سوراخ برای 10 مگاپیکسلی جلوی دوربین است تایید توسط فوق مطبوعات ارائه شده است. خارجی صفحه نمایش در Galaxy Z برابر 2 باید خیلی بیشتر مفید است.

کره جنوبی شرکت اعتقاد بر این است که ساخته شده برخی از تغییرات داخلی بزرگتر صفحه نمایش بیش از حد. یعنی این گزارش شاهد افزایش حجم از 7.3 اینچ به 7.7 اینچ و در حال غرق گوشه شکاف در حمایت از ظریف تر پانچ-سوراخ تکنولوژی که استفاده می شود برای دوم 10-مگاپیکسل selfie تیرانداز.

سابق نمی تواند تایید توسط به سادگی به دنبال در مطبوعات ارائه و در عین حال به نظر می رسد هیچ نشانه ای از مطرح گوشه شکاف بر روی صفحه نمایش به طوری که حضور یک پانچ سوراخ بسیار محتمل به نظر میرسد.

یکی از گزارش های دیگر که حمایت مطبوعات رندر عدم S Pen پشتیبانی می کند.

توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده Galaxy جوانه های زنده و تماشای کهکشان 3 به بیرون درز بیش از حد

منتشر شده در کنار Galaxy Z برابر 2 را فشار دهید ارائه شد تصاویر از Galaxy Note 20 فوق العاده Galaxy جوانه های زنده و تماشای کهکشان 3. این محصولات انتظار می رود به ساخت اولین خود را در بستهای در اوت 5 به عنوان به خوبی و مانند تاشو در دسترس خواهد بود برای خرید یک جدید عارف رنگ برنز.

قبل از دستور برای کل صف انتظار می رود برای شروع بلافاصله پس از این رویداد است اما محصولات نمی خواهد تمام راه اندازی در همان زمان. توجه داشته باشید کهکشان 20 سری باید شروع به حمل و نقل در جمعه 21 اوت در حالی که کسانی که امیدوار به گرفتن دست خود را بر روی Galaxy Z برابر 2 ممکن است باید صبر کنید تا سپتامبر 20.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن