تنها rookies این اشتباه بزرگ را برای جلوگیری از coronavirus

همه ما می دانیم که در صورت ماسک ها یک ابزار کلیدی در یک فرد coronavirus پیشگیری استراتژی — و نه حتی داوطلبانه

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • همه ما می دانیم که در صورت ماسک ها یک ابزار کلیدی در یک فرد coronavirus پیشگیری استراتژی — و نه حتی داوطلبانه در آن از آنجایی که آنها در حال حاضر مورد نیاز تقریبا در هر نقطه که شما بروید ،
  • برخی از افراد در همین حال شده است با توجه به چیزهایی که یک گام دورتر در طول coronavirus همه گیر و با پوشیدن دستکش برای محافظت از آنها را از سطوح آلوده در علاوه بر این به پوشیدن یک ماسک صورت.
  • کارشناسان بهداشت و درمان توضیح دهد که چرا با پوشیدن دستکش برای محافظت از شما در برابر coronavirus یک ایده بد است.

وجود دارد یک موسیقی دوست YouTuber که کانال من را دنبال کنید که در نام coronavirus پیشگیری — اغلب فیلم های خود را زمانی که او بازدیدکننده داشته است خود را در محلی ذخیره رکورد و شکار از طریق سطل جستجو برای گنج. او نقاب های اجتماعی فاصله از کاربران دیگر و پوشیدن دستکش که می توان در دست های خود را در قاب به عنوان او تفنگ را از طریق تصویر آستین و پشته از وینیل.

که من دریافت کنید. او را لمس تمام کالا در فروشگاه. وجود دارد برخی از شما این است که فکر می کنم دستکش لازم است مکمل به صورت ماسک استفاده در همه جا شما بروید. و این یک اشتباه بزرگ به گفته کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر آلیسون Bartlett.

Bartlett, دیپلم, مدیر پزشکی برنامه کنترل عفونت – اطفال در دانشگاه شیکاگو گفت: شیکاگو تریبون به تازگی است که "من فکر می کنم که یکبار مصرف دستکش جراحی واقعا باید یک جایی در coronavirus (پیشگیری). مردم از امنیت کاذب که دست خود را پاک و حفاظت شده که این مورد نیست در همه." اگر نه بزرگترین مشکلات — کارشناسان مانند او می گویند زمانی که مردم با قرار دادن در دستکش وجود دارد یک نوع اجازه پایین گارد که اتفاق می افتد. برخی از مردم رفتار می کنند که اگر با پوشیدن دستکش به معنی شما می توانید در حال حاضر تقریبا لمس هر آنچه شما می خواهید و این خوب است چرا که شما با پوشیدن دستکش.

این همان نقطه ساخته شده توسط دکتر Leann Poston پزشکی متخصص برای Ikon بهداشت گفت که بهترین زندگی: "مردم قرار دادن بر روی دستکش, خرید, استفاده از تلفن های همراه خود را لمس کنید چهره خود را وارد کنید و اتومبیل خود را و خانه و سپس حذف دستکش خود را. دست خود را پوشش داده شد اما آنها عبور آلوده به همه چیز آنها را لمس کرد. آن را آسان تر است برای فراموش کردن در مورد آلودگی متقاطع در هنگام پوشیدن دستکش. شما خیلی بیشتر از آنچه که شما را لمس زمانی که دست خود را برهنه است."

با این همه که نمی شود شگفت زده اگر وجود دارد دیگر (متفاوت!) انواع PPE که شروع به گرفتن توصیه می شود به عنوان مکمل مفید برای پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما در خارج از خانه خود را. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, مثلا خواسته بود در این مورد در مصاحبه اخیر خود, و او گفت: او می تواند پیش بینی احتمال چشم پوشش نوعی مانند عینک های اضافه شده به این مقام توصیه به پوشیدن ماسک صورت در همه جا شما بروید خارج از خانه خود را. که "اگر شما واقعا می خواهید حفاظت کامل از سطوح مخاطی, او گفت:, و اضافه کرد که در حالی که چشم ها پوشانده اند "نه جهانی توصیه می شود ... اگر شما واقعا می خواهید به طور کامل, شما احتمالا باید از آن استفاده کنید اگر شما می توانید." فقط نمی پوشیدن دستکش همراه با آنها.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب