'شاهین و سرباز زمستان" ممکن است ضربه دیزنی+ در سال 2020 پس از تمام

اولین مارول تلویزیون را نشان می دهد شامل همان Avengers ما در تئاتر قرار بود برای راه اندازی این اوت. شاهین و س

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 خرداد 1399
  • اولین مارول تلویزیون را نشان می دهد شامل همان Avengers ما در تئاتر قرار بود برای راه اندازی این اوت.
  • شاهین و سرباز زمستان تمام نشده است تیراندازی, اما و محدود مجموعه تلویزیونی نیست و به احتمال زیاد برای راه اندازی در زمان به خصوص با توجه به این که بیوه سیاه بود با تاخیر شش ماه تا اوایل ماه نوامبر است.
  • این فالکون تولید کرده است "بسیار چیزهای کوچک" به ساقه با توجه به Anthony Mackie.
  • جداگانه گزارش می گوید مارول ممکن است شروع به تیراندازی در جمهوری چک در ماه ژوئیه یا اوت فرض coronavirus همه گیر آن را اجازه می دهد.

یکی از بسیاری از چیزهایی رمان coronavirus خراب این سال است سرگرمی کسب و کار.

اولین بار, سرگرمی, مکانهای بسته بودند به اجرا اجتماعی فاصله. شما نمی تواند به دیدن یک فیلم جدید یک بازی و یا هر گونه دیگر نشان می دهد. حداقل ما تا به حال در خانه سرگرمی با تشکر از خدمات جریان. دوم COVID-19 اجتماعی فاصله اقدامات ساخته شده آن را غیر ممکن است برای استودیو برای کار در آینده فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. Netflix بکشد گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد تاثیر آن در آینده نزدیک به عنوان بسیاری از آن سال 2020 منتشر شد و در حال حاضر شات.

دیگران نمی شد خیلی خوش شانس با این حال از جمله دیزنی. این استودیو وعده داده شده دیزنی+ مشترکان انواع تلویزیون های جدید نشان می دهد در این سال از جمله اولین سری تلویزیون بازیگران همان Avengers شما استفاده می شود برای دیدن بر روی صفحه نمایش بزرگ است. مارول طیف فاز 4 متشکل از شش فیلم و هشت تلویزیون را نشان می دهد که از آن شد تا برای راه اندازی این سال است. هیچ یک از این مجموعه تلویزیونی به پایان رسید قبل از تیراندازی مستند اقدامات اجرا شد در سراسر جهان است. این امید وجود دارد که حداقل یک نفر می تواند راه اندازی این ماه: شاهین و سرباز زمستان.

آنتونی مکی و سباستین استن خواهد بود reprising خود طیف نقشهای این سریال. شاهین قرار بود برای راه اندازی در ماه اوت و شش قسمت سری خواهد بود که برای اولین بار قطعه ای از طیف محتوا است که به ما نشان می دهد جهان پس از مرحله 4 از جمله شاهین انتقال به جدید کاپیتان امریکا.

شاهینبا این حال به دنبال انتشار بیوه سیاهبود که رفتن به تئاتر در مارس 1st. بیوه سیاه یک prequel با عمل اتفاق می افتد بین جنگ های داخلی و بی نهایت جنگ. هنوز ناتاشا اقدامات در این فیلم انتظار می رود که تاثیر بر دیگر فاز 4 محتوای کاملا احتمالا با شروع شاهین و سرباز زمستان.

بیوه سیاه است که در حال حاضر انتظار می رود برای راه اندازی در ماه نوامبر 6th, با فرض این رمان coronavirus همه گیر آن را اجازه می دهد. اگر شاهین را نمی توان منتشر شده دیزنی+ تا بیوه سیاه است پس ما باید منتظر بمانید تا اواخر سال 2020 به آن را ببینید. و این تنها در صورتی دیزنی می توانید پایان تا تیراندازی و پس از تولید توسط آن است.

مکی گفت: جیمی فالون در هفته گذشته که شاهین بود لغو شد (نگاه کنید به این ویدئو در پایان این لینک) و اضافه کرد که "چیزهای بسیار کمی را به انجام" به پایان تیراندازی:

من خوشحال می گویند ما نه لغو. ما در خود نگه دارد. ما قصد داریم امیدوارم زمانی به زودی و با پایان آن را داریم بسیار کمی مسائل را انجام دهد. من بسیار از آن راضی است. ما باید کمی بیشتر برای رفتن به انجام. اما همه مطمئن باشند آن خواهد آمد. ما نه لغو.

اما او از ارائه جزئیات واقعی در مورد امکان تاریخ انتشار برای تلویزیون نشان می دهد. او نمی تواند نشت آن حتی اگر او می خواست به عنوان این برنامه احتمالا بسیار در شار.

به طور جداگانه یک مصاحبه آژانس از جمهوری چک تایید کرد که دو آمریکایی تولید خواهد شد در کشور در هر طیف کیهانی. یکی از آنها تگ تیماست که فرد برای شاهین و سرباز زمستاناست که در مذاکرات به راه اندازی مجدد تولید در اواخر جولای یا اوایل آگوست.

مانند دیگر کشورهای اروپایی جمهوری چک است که به آرامی بازگشت به یک حس عادی و که ممکن است شامل اجازه می دهد moviemakers به بازگشت به سر تیراندازی بر روی پروژه هایی که قطع شد چند ماه پیش. با فرض اینکه اطلاعات دقیق است و سپس دیزنی هنوز هم تیراندازی شاهین و سرباز زمستان در ماه اوت پس از آن بعید است مجموعه تلویزیونی راه اندازی خواهد شد که در ماه است. دوباره دیزنی همچنین ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در این سری برای بعد از بیوه سیاه.

این همه حدس و گمان اما دیزنی باید اعلام جزئیات بیشتر در مورد طیف فاز 4 در آینده ای نزدیک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب