Huawei P30 Pro نسخه جدید به زودی با برنامه های گوگل و خدمات

Huawei P30 Pro نهایی شد گل سرسبد از این شرکت راه اندازی شد با پشتیبانی از نرم افزار گوگل و خدمات مستقیما از ج

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399
Huawei P30 Pro نهایی شد گل سرسبد از این شرکت راه اندازی شد با پشتیبانی از نرم افزار گوگل و خدمات مستقیما از جعبه. آن را ثابت کرد بسیار محبوب در اروپا و Huawei در حال حاضر می خواهد به گسترش آن طول عمر است.

نرم افزار گوگل و خدمات به عنوان استاندارد


به عنوان نخستين Huawei مرکزیبا نام تجاری چینی در حال آماده سازی برای راه اندازی یک نسخه جدید از گل سرسبد آن در اروپا لقب Huawei P30 Pro نسخه جدید است. آن را به ارائه پشتیبانی گوگل به عنوان استاندارد و احتمالا برخی دیگر از ارتقاء.

اخیر نسخه جدید-مارک های گوشی های هوشمند افزایش یافته است, حداقل RAM, و ذخیره سازی می شمارد. اگر P30 Pro نسخه جدید همان یا یک 8/256GB یا 12/256GB پیکربندی می توان انتظار داشت.

هواوی نیز شناخته شده برای معرفی رنگ های جدید ماه پس از راه اندازی. آن را در حال حاضر, بنابراین با P30 Pro در ماه سپتامبر اما ممکن است به خوبی تکرار استراتژی خود را با به روز رسانی بعدی در اواخر این ماه.

آخرین لیست از ارتقا باید نرم افزار. اصلی Huawei P30 نرم افزار راه اندازی با اندروید پای 9 و EMUI 9.1 راست از جعبه. که به روز رسانی به آندروید 10 و EMUI 10 در ماه سپتامبر و نسخه جدید محصول ممکن است پرش به EMUI 10.1 – به روز رسانی در حال حاضر در حال آزمایش است.


وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری فقط رتبهدهی نشده است, اما Huawei P30 Pro نسخه جدید است که انتظار می رود برای رفتن رسمی در روز جمعه, مه 15. راه اندازی خواهد شد همزمان با نامشخص بسته نرم افزاری ارتقاء در آلمان و احتمالا دیگر نقاط اروپا است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im