امیدوار کننده coronavirus مطالعات نشان می دهد که امید وجود دارد برای مدت طولانی در ایمنی

محققان با مطالعه پاسخ ایمنی از بیمارانی که جان سالم به در رمان coronavirus شواهد است که می تواند پاسخ به چند ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
  • محققان با مطالعه پاسخ ایمنی از بیمارانی که جان سالم به در رمان coronavirus شواهد است که می تواند پاسخ به چند از ما اغلب با فشار دادن سوالات.
  • پژوهشگران نقش سلول های T در پاسخ ایمنی و یافته های اولیه نشان می دهد وجود دارد دلیلی برای امیدوار به صورت طولانی مدت COVID-19 ایمنی.
  • مطالعات نشان می دهد که برخی افراد سیستم ایمنی بدن ممکن است قادر به پاسخ بهتر به این ویروس جدید پس از قبلی تعامل با دیگر چهار بشر coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus است که در اینجا به ماندن ما گفت که در اوایل این هفته, انعکاس دکتر Fauci اظهارات که شانس کمی برای از بین بردن SARS-CoV-2. به عبارت دیگر COVID-19 است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به بومی با نام تجاری جدید بیماری عفونی است که ما باید به یاد بگیرند که چگونه به زندگی با. ویروس مرگبارتر از آنفولانزا در حال حاضر به دلیل وجود دارد هیچ درمان اگر چه پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده است در چند ماه گذشته. پزشکان با تجربه چندین درمان است که نشان داده اند نتایج امیدوار کننده ای در مطالعات محققان می آیند تا با یک رمان کلاس از مواد مخدر است که با هدف جلوگیری از COVID-19 عوارض.

تمام این تلاش ها به ما کمک خواهد کرد درمان این بیماری به طور موثر تر از قبل و, امیدوارم, کاهش خطر مرگ است. هدف نهایی این است برای کل جهان برای دریافت واکسن یک فرایند است که می تواند سال ها طول بکشد تا کامل فرض واکسن حتی موثر است. هنگامی که درصد زیادی از جمعیت واکسینه شده است یا از طریق قرار گرفتن در معرض مستقیم به COVID-19 یا واکسن ما رسیدن به گله ایمنی شما را از شنیدن در مورد.

اما چقدر خوب است COVID-19 ایمنی ؟ یک زن و شوهر از نام تجاری مطالعات جدید ارائه نتایج امیدوار کننده نشان می دهد که ما ممکن است در دراز مدت ایمنی زمانی که همه گفته و انجام می شود.

این ویروس شده است و در انسان حدود شش ماه که نیست به اندازه کافی برای اندازه گیری ایمنی حاصل از عفونت. اگر مصونیت طول می کشد تنها چند سال پس از آن واکسن را تنها محدود حمایت می کنیم و باید به ایجاد امکانات جدید در پایین جاده. از سوی دیگر طولانی مدت ایمنی به آن معنا است که یک تلقيح خواهد بود به اندازه کافی برای حفاظت طولانی مدت — همان نتیجه ممکن است به دست آمده پس از زنده ماندن این بیماری است.

محققان شروع به مطالعه یک نوع خاص از سلول است که نشانگر ایمنی طولانی مدت ScienceMag ، این قاتل سلول های T که می تواند به هدف و نابود کردن سلول های آلوده.

دو تیم قادر به ثابت کند که افراد آلوده از جمله سلول های T که هدف این ویروس می تواند کمک به آنها را بهبود می یابند. علاوه بر این برخی از بیماران که نه آلوده شده است با SARS-CoV-2 در حال حاضر ممکن است سلول T حفاظت از عفونت های قبلی با یکی از چهار انسانی coronaviruses است که ما در حال حاضر می دانم که در مورد آنها به عنوان علت سرماخوردگی شایع است.

Immunologists از لا جللا موسسه ایمونولوژی یک مطالعه منتشر شده در سلول است که می گوید: مشاهده COVID-19 بازماندگان انجام یاور سلول های T (CD4) که به رسمیت شناخته SARS-CoV-2 پروتئین است که اجازه می دهد تا اتصال ویروس به سلول های انسان و نفوذ آنها است. یاور سلول های T فعال کردن سلول های B که پس از آن تولید آنتی بادی است. اما آنها نیز برجسته سلول های T که واکنش نشان می دهند به دیگر SARS-CoV-2 پروتئین است. 70 درصد از نقاهت بیماران نیز تا به حال ویروس خاص قاتل سلول های T (CD8).

این تیم همچنین اشاره کرد که نیمی از ذخیره نمونه خون جمع آوری شده بین 2015 و 2018 موجود یاور سلول های T که شناسایی SARS-CoV-2 ویروس.

به طور جداگانه کار از Charité بیمارستان دانشگاه منتشر شده در قبل از همکار-بررسی فرم در medRxiv رنگ یک تصویر مشابه. Andreas Thiel و تیم خود را شناسایی سلول های T با هدف قرار دادن سنبله پروتئین در 15 از مشاهده 18 نفر. سپس تجزیه و تحلیل آنها که خون از 68 مثلا مردم و نشان داد که 34 درصد در حال حاضر سلول های T که می تواند تشخیص SARS-CoV-2.

محققان بر این باورند که گذشته از عفونت با یکی از خفیف تر انسان coronaviruses است که قبل COVID-19 ممکن است مسئول یک پاسخ ایمنی قوی است که آثار نیز در برابر ويروس جديد.

این نتایج اولیه بسیار امیدوار کننده اما قطعی نیست و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. این هنوز مشخص نیست چه مدت ایمن سازی خواهد داشت و اینکه آیا عفونت مجدد ممکن است در آینده است. اما داده ها نشان می دهد که یکی از دلایلی که چرا "یک تکه بزرگ از مردم ممکن است قادر به مقابله با این ویروس این است که ما ممکن است برخی از کوچک باقی مانده مصونیت از ما قرار گرفتن در معرض ویروس سرماخوردگی" با توجه به دانشگاه آیووا immunologist استیون Varga.

"این مقاله واقعا مفید هستند چرا که آنها شروع به تعریف سلول T بخشی از پاسخ ایمنی بدن" virologist آنجلا راسموسن از دانشگاه کلمبیا گفت ScienceMag. قوی سیستم ایمنی بدن پاسخ "جواب خوبی برای توسعه دراز مدت حفاظتی ایمنی است."

تحقیقات آینده می تواند همچنین کمک به محققان حک اضافی مسیرهای وقتی که می آید به واکسن نامزدها. بسیاری از داروهای کنونی هدف سنبله پروتئین ویروس. اما اگر این سلول های T می تواند واکنش نشان می دهند به پروتئین های دیگر از SARS-CoV-2 و سپس مختلف واکسن می تواند در آینده توسعه یافته. اگر بیشتر تایید اطلاعات بیشتر این یافته ها ممکن است در آینده تحت تاثیر قرار پروتکل های درمانی برای COVID-19 و همچنین به عنوان تست و اقدامات پیشگیری.

توضیح B و T سلول های درگیر در پاسخ ایمنی بدن به شرح زیر زیر بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان لنفوسیت ها یا سلول های سفید خون:


پرسنل پزشکی پوشیدن دنده محافظ. منبع تصویر: کارولین Kaster/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب