T-Mobile دونفره همراه 5G شبکه سرعت پس از حداکثر سرعت دویدن ادغام

در حالی که سود آن هنوز گریه به دور از آنچه Verizon یا AT&T درجه یک در هر سه آنها در حال نزدیک شدن به یک می

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399
در حالی که سود آن هنوز گریه به دور از آنچه Verizon یا AT&T درجه یک در هر سه آنها در حال نزدیک شدن به یک میلیارد دلار برای اولین بار و T-Mobile است که هنوز در آن مرحله رشد که در آن اولویت مشترک افزایش دهد.

ادغام با حداکثر سرعت دویدن در نظر گرفته شد یک موفقیت بیش از حد بزرگ سرخابی در حال حاضر داغ در پاشنه بالا سگ شماره مشترک و در حال حاضر به شبکه 5G هم افزایی پس از ادغام حداقل در شهرهایی مثل نیویورک یا فیلادلفیا با گوشی از جدیدترین Galaxy S20 سری.


وجود دارد بسیاری از شبکه را به استفاده از بیش از حد. ترکیب دارایی های T-Mobile و Sprint باید 319 مگاهرتز از طیف حتی بدون سریع mmWave باند. که در حال حاضر دو AT&T و تقریبا سه برابر Verizon مقدار. در سریع بالا-گروههای که در آن تمام گیگابیت سرعت های سحر و جادو اتفاق می افتد mmWave طیف منابع از T-Mobile و Sprint در حال 1,160 مگاهرتز دوم تنها به ورایزون.

پس از حداکثر سرعت دویدن ادغام T-Mobile دو برابر آن شبکه 5G سرعت در مشهد


جدید T-Mobile بدبختانه سوئیچ در آن "کیک لایه" 5G پوشش در فیلادلفیا فقط در چند هفته گذشته اما قبل از coronavirus مستند و یا اعلام Sprint و T-Mobile ادغام تست تحلیلگران از RootMetrics تلاش برای گرفتن یک تصویر لحظهای از 4G/5G پوشش و سرعت وضعیت وجود دارد.فیلادلفیا است, بعد از همه, یکی از معدود مناطق با 5G پوشش از تمام حامل های عمده و به طور طبیعی تبدیل به یک میدان نبرد از سرعت و پوشش ادعا می کند. در اینجا یک عکس فوری از این یافته ها به سرعت از این شبکه کنار 4G و 5G علائم قبل از T-Mobile در زمان بیش با حداکثر سرعت دویدن طیف به گسترش:

ترکیب با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل 5G شبکه پوشانده تقریبا 38 درصد از فیلادلفیا حتی قبل از ادغام این گروهها به عنوان لایه کیک استراتژی معرفی شده به این شهرستان در این ماه. با 2.5 گیگاهرتز باند در اختیار هیچ تعجب می کنم که T-Mobile در حال حاضر دارای چه آن فیلادلفیا 5G شبکه به تنهایی بیت ورایزون کل کشور mmWave منطقه تحت پوشش.
پس از ادغام 5G شبکه عملیاتی شد در فیلادلفیا یک گزارش جدید از Speedtest را Ookla مشترک با PCMag این تحلیلگر Sascha Segan. در حال حاضر نشان میدهد که T-Mobile موفق به دو برابر میانگین 5G سرعت در فیلادلفیا پس از ادغام از 60Mbps به 120Mbps. به یاد داشته باشید که سرعت متوسط بالاتر از متوسط سرعت به عنوان آنها اریب با اوج اعداد اما 100% افزایش 100% افزایش به هر حال.

به عنوان شما می توانید از نمودار در اینجا این افزایش در میانگین 5G سرعت بیشتر از متوسط در مورد نیویورک که در آن ترکیب شبکه ردپای است بسیار کوچکتر است. فیلادلفیا اما تبدیل به پوستر فرزند از سودمندی است که ادغام با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile به ارمغان آورده است به جدول به عنوان آن را به ارمغان می آورد و سرعت سریع تر در حال حاضر به رکورد 5G پوشش جدید T-موبایل.

اعطا حتی در مناطق که در آن T-Mobile و Sprint یک ترکیب 5G شبکه سرعت متوسط آن در واقع ممکن است کمی کندتر از ورایزون قوی 4G LTE مجدد, اما شما می توانید انتظار کاهش زمان تاخیر و خیلی بیشتر دستگاه های متصل در همان برج و یا ایستگاه پایه.

در حال حاضر ما به طور عمده با استفاده از 5G در تلفن های ما وجود دارد و تست سرعت در حال در مورد تنها تفاوت قابل مشاهده اگر ما در 4G یا 5G تا ورایزون Ultrawide گروه استراتژی ممکن است یک برنده بازاریابی. این "کیک لایه" جدید T-Mobile این امکان پس از ادغام با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر تحویل برخی از mmWave مانند گیگابیت سرعت پایین در نیویورک به لاف زدن با پس 5G رقابت موظف است به باقی می ماند شدید در آینده قابل پیش بینی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب