این سلول ها شدند خفته برای 100 میلیون سال, اما آنها دوباره زنده

میکروب های جمع آوری شده از بستر دریا است که تصور می شود تا به 101.5 میلیون سال احیا شد در یک آزمایشگاه. سلول

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • میکروب های جمع آوری شده از بستر دریا است که تصور می شود تا به 101.5 میلیون سال احیا شد در یک آزمایشگاه.
  • سلول ها به مدت و شروع به تقسیم دوباره پس از ده ها میلیون سال از انزوا.
  • باکتری ها و سلول های بیشتر خواهد شد مورد مطالعه به عنوان آنها اساسا باستانی فرم زندگی است.

اگر شما به دنبال قوانین علمی تخیلی, شما هرگز احیای چیزی که دروغ خفته برای هزاران سال, اجازه دهید به تنهایی میلیون ها نفر. اینجا در دنیای واقعی پیدا کردن یک ارگانیسم است که می تواند از خواب بیدار شود به بالا و پس از اینکه به طور کامل جدا شده بیش از 100 میلیون سال است که چیزی از یک معجزه کوچک اما این دقیقا کاری است که محققان از آژانس برای مارینا-زمین علم و فناوری موفق به کشف عمیق در زیر سطح زمین را اقیانوس ها.

در یک مقاله جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطاتمحققان توصیف چگونه آنها را جمع آوری نمونه های عمیق در زیر بستر دریا که در آن رسوبات حل و فصل و سخت بیش از ده ها میلیون سال است. آنچه که آنها در بر داشت در آن رسوبات باستان بودند سلولها است که در برابر همه شانس بودند و هنوز هم قادر به بازگشت به سرچشمه زندگی و حتی ایجاد سلول های جدید است.

محققان به دست آمده از نمونه ها با استفاده از یک ابزار است که می کشد "شمع" استوانه ای یا تکه های از بستر دریا رسوب. عمیق تر نمونه ها بودند که آنها جمع آوری دورتر به عقب در زمان رسوبات حل و فصل وجود دارد. بر اساس محل سکونت خود را ده ها متر زیر کف اقیانوس محققان بر این باورند که رسوبات به کشش تا آنجا که به 101,500,000 سال است.

که فوق العاده و موجودات زنده موجود در اعتقاد به سن مشابه. دانشمندان فکر نمی کنم که میکروارگانیسم ها می تواند حرکت در اطراف و در رس سپرده است که ساخته شده تا نمونه های اصل به دام انداختن آنها و جلوگیری از آلودگی متقاطع بین بخش های مختلف نمونه است.

در مطالعه سلول های که آنها در بر داشت در اعماق نمونه محققان انکوباتور آنها و ارائه آنها را با کربن و نیتروژن به ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. فوق العاده, سلول فنر عقب اقدام به گرفتن نیتروژن و کربن و استفاده از آن برای سوخت تقسیم سلولی. این تیم دریافتند که سلول های پاسخ بهتر به نیتروژن از کربن است.

به عنوان Ars Technica, اشاره, وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که ممکن است پرتاب همه چیز از جمله پتانسیل آلودگی از مدرن میکروارگانیسم ها در طول جمع آوری نمونه. محققان محافظت در برابر این با در نظر گرفتن خوانش بلافاصله پس از جمع آوری نمونه و سپس دوباره بعد از آن اشاره کرد این بود که هیچ تفاوت بین این دو که باید این معنی است که سلول های موجود در رسوب شد در واقع دروغ خفته وجود دارد برای میلیون ها سال.

دانشمندان مطمئن هستند در نتیجه رسیدند که سلول های آنها پیدا شد در واقع به 101.5 میلیون سال است که آنها قادر به زنده کرد. "نتایج ما نشان می دهد که ميكروب به طور گسترده ای توزیع شده در آلی فقیر بسیار عمیق رسوب تشکیل شده عمدتا از aerobes که خود را حفظ سوخت و ساز بالقوه تحت بسیار کم انرژی شرایط را برای به 101.5 Ma" کاغذ می خواند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن