یکی از بهترین ویژگی های Android در حال آمدن است به مک و ویندوز

گوگل به ارمغان خواهد آورد یکی از بهترین ویژگی های جدید از اندروید به مک و ویندوز 10 از طریق مرورگر کروم. زنده

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
  • گوگل به ارمغان خواهد آورد یکی از بهترین ویژگی های جدید از اندروید به مک و ویندوز 10 از طریق مرورگر کروم.
  • زنده عنوان به ارمغان می آورد زمان واقعی captioning به هر تصویری که آیا آن را به بازی آنلاین و یا ذخیره شده به صورت محلی بر روی گوشی های آندروید.
  • نسخه دسکتاپ زنده عنوان باید به طور مشابه در Chrome برای مک و ویندوز و لینوکس هنگامی که گوگل رول کردن این ویژگی به نسخه پایدار مرورگر
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از بهترین ویژگی های است که گوگل تا کنون اختراع شده برای اندروید است که زنده عنوان. این می افزاید: از ویژگی های زمان واقعی نوشتن شرح تصاویر و به هر چیزی در حال پخش بر روی صفحه نمایش آن است که آیا یک کلیپ پیدا کردم آنلاین و یا ویدئو های ذخیره شده به صورت محلی. از ویژگی های است که در حال حاضر نورد از برای مرورگر کروم است که به معنی آن را در دسترس بر روی انواع سیستم عامل از جمله ویندوز و لینوکس.

ویدیو پیاده ویژگی می تواند بسیار مفید برای تماشای کلیپ وقتی که شما نمی توانید به نوبه خود تا حجم و هیچ سخنرانان اما این فقط یک جایزه اضافه شده. آنچه قابل توجه در مورد زنده عنوان شده است که می توانید آن را به افرادی که شنوایی-اختلال در دسترسی به حتی بیشتر فیلم ها از سایت های جریان که در حال حاضر ارائه شده نوشتن شرح تصاویر و خود را. چرا که زنده عنوان آثار نیز در فیلم های شما رکورد خود را و به اشتراک گذاری با دیگران — فیلم ها که همیشه نمی توانید نوشتن شرح تصاویر و در غیر این صورت. زنده عنوان نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف یادگیری به عنوان فیلم ها در زبان های مختلف, بنابراین شما می توانید کلمات ترجمه شده در پرواز است.

این مشخص نیست که آیا نسخه دسکتاپ زنده عنوان را نیز در خانه فیلم ها که ممکن است ذخیره شده بر روی مک یا ویندوز کامپیوتر. دلیلش این است که این ویژگی را تنها در داخل گوگل کروم فاقد سیستم گسترده امتیازات. در اینجا این ویژگی را در عمل در آندروید:

زنده عنوان شد با پشتیبانی از زبان انگلیسی در ابتدا, اما گوگل وعده داده شده پشتیبانی از زبان های دیگر پایین جاده.

برای اولین بار کشف توسط TechDowsکروم را زنده عنوان را می توان در داخل برنامه دسترسی به بخش تنظیمات. که Chrome://settings/دسترسی به, اگر شما ترجیح می دهم به کپی و چسباندن آن را به نوار آدرس. این گزینه تنظیمات شما به دنبال برای فعال کردن Live عنوان در کروم:

این ویژگی نیست زنده در کروم فقط رتبهدهی نشده است. بلکه شما باید برای دانلود آخرین نسخه کروم قناری (84.0.4136.2 یا بعد از آن) اگر شما می خواهید آن را به اتمام در حال حاضر. اگر شما نمی خواهید به نصب قناری شما باید صبر کنید برای این ویژگی به رول کردن به نسخه پایدار کروم که باید به زودی اتفاق می افتد. پس از همه, زنده, زیرنویس برای کروم است که این نوع از ویژگی های است که می تواند رونمایی شده اند و در حال حاضر لغو Google I/O رویداد.

زنده عنوان اتفاق می افتد به طور مستقیم بر روی دستگاه بر روی آندروید و همان باید درست Chrome نسخه. امیدوارم این ویژگی نمی افزایش Chrome انرژی نیاز دارد که این مرورگر در حال حاضر یک گراز باتری در لپ تاپ ها.

منبع تصویر: گوگل

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن