سونی WF-1000XM3 عالی earbuds قطره به پایین ترین قیمت به تاریخ

WF-1000XM3 برخی از جدیدترین گوشی از راه اندازی در بازار تحت برند سونی. آنها بخشی از این شرکت را در ردیف بالا

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 تیر 1399
WF-1000XM3 برخی از جدیدترین گوشی از راه اندازی در بازار تحت برند سونی. آنها بخشی از این شرکت را در ردیف بالا محدوده, به طوری که آنها شده اند با قیمت مناسب به فروش برای $230 زمانی که آنها در فروش می باشد.

سونی درست گوشی بی سیم پک سونی HD نویز پردازنده و همچنین دو نویز سنسور فن آوری است. تا آنجا که به پردازشگر پیشرفته می رود, آن را نمی کند فقط لغو سر و صدای بیشتری در سراسر تقریبا تمام فرکانس, اما آن را نیز با استفاده از قدرت کمتر نسبت به هر یک از مدل های قبلی است.

معمولا طول می کشد حدود 1.5 ساعت برای شارژ WF-1000XM3 به طور کامل اما تنها با 10 دقیقه سریع, شارژ, شما خواهد بود قادر به ادامه بازی موسیقی مورد علاقه خود را تا 90 دقیقه است.

نگه داشتن در ذهن هر چند که در یک شارژ کامل از earbuds ارائه خواهد شد در حدود 6 ساعت از قدرت اما با استفاده از شارژ مورد را فراهم می کند بیشتر از سه چرخه شارژ آوردن مجموع عمر باتری تا 24 ساعت و یا حتی 32 ساعت در هنگام استفاده از اتصال بلوتوث با سر و صدا لغو خاموش.

سونی WF-1000XM3 گوشی به نظر می رسد در میان بهترین در بازار در این محدوده قیمت اما آنها را یک معامله بهتر در حال حاضر که آنها به شدت با تخفیف. شما می توانید پیدا کردن یک جفت از سونی WF-1000XM3 earbuds فقط برای $170 در دل بنابراین شما صرفه جویی می شود 60 دلار زمانی که شما آنها را خرید و به بالاترین تخفیف ما توانسته ایم مسیر تاریخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن